Swiatgwiazd.pl
Małgorzata Rozenek-Majdan

East News

Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie z bratem. Fani: "Wygląda jak Brad Pitt"

22 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Katarzyna Augustyniak

Udostępnij:

Małgorzata Rozenek-Majdan stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd telewizji. Od kilku lat jest też szczęśliwą żoną Radosława Majdana. Para niedawno doczekała się pierwszego wspólnego dziecka. Gwiazda pochwaliła się na swoim Instagramie

  • Małgorzata Rozenek pochwaliła się rodzinną fotografią, na której znaleźli się jej trzej synowie: Stanisław, Tadeusz oraz najmłodszy Henryk, a także brat prezenterki Misha Kostrzewski.

  • Fani Małgosi zachwycili się urodą jej brata. Wiele kobiet rozpisywało się o tym, jak bardzo jest przystojny.

  • Okazuje się, że Misha jest zawodowym tancerzem.

Małgorzata Rozenek-Majdan zyskała sławę dzięki programowi Perfekcyjna pani domu, w którym wcieliła się w rolę prowadzącej. Od emisji pierwszej serii programu o Rozenek wciąż w mediach jest głośno. Teraz, jako żona Radosława Majdana, pani Małgosia jeszcze prężniej rozwija się w show-biznesie. Jak wspominała w wielu wywiadach, mąż jest dla niej dużym wsparciem. Na jednym z ostatnich zdjęć, jakie wstawiła na Instagram, pojawił się jej brat. To on przykuł największą uwagę obserwatorów.

Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się bratem

Małgorzata Rozenek-Majdan bardzo często dzieli się ze swoimi fanami wieloma zdjęciami nie tylko ze sfery zawodowej, ale również prywatnej. Nie stroni także od pokazywania członków swojej rodziny. Poza mężem i dziećmi, które pojawiają się na jej profilu najczęściej, Małgosia umieszcza też kadry z innymi bliskimi jej osobami. Należy do nich również jej brat, Misha Kostrzewski.

Małgorzata tym razem pochwaliła się rodzinną fotografią, na której znaleźli się jej trzej synowie: Stanisław, Tadeusz oraz najmłodszy Henryk. Na zdjęciu pojawił się również brat prezenterki Misha Kostrzewski.

Jak zasugerowała w opisie zdjęcia Małgosia, kiedy jest jej brat, zawsze wszyscy dobrze się bawią. 

Fani Małgosi zachwycili się urodą jej brata. Kobiety rozpisywały się o tym, jak bardzo jest przystojny. Wiele internautów porównało go też do Brada Pitta. Jak się okazuje, już nie pierwszy raz. Jakiś czas temu Rozenek wstawiła już zdjęcie Mishy. Jak napisała w opisie, bardzo często słyszy, że jej brat jest podobny do Pitta.

Niektórzy fani zauważyli też podobieństwo między rodzeństwem: Podobieństwo między Wami jest ogromne - czytamy w komentarzach. 

Kim jest brat Małgorzaty Rozenek? 

Okazuje się, że brat Małgorzaty Rozenek mieszka na co dzień we Francji i jest zawodowym tancerzem. Zajmuje się też choreografią. Podobnie jak Małgosia, ukończył szkołę baletową.

Małgorzata wielokrotnie chwaliła sukcesy, jakie osiąga Misha. W jednym z wywiadów dla Dzień dobry TVN przyznała, że jest wybitnym tancerzem. Ma żonę i trójkę dzieci.

Rozenek zdradziła, że Misha ma tak naprawdę na imię Michał, ale jego idolem był Misha Baryshnikov, rosyjski tancerz, więc inni zaczęli zwracać się do niego takim imieniem zupełnie naturalnie. 

Cóż, jak widać podobieństwo Małgorzaty i Mishy jest bardzo duże, nie tylko pod względem wyglądu, ale również osiągnięć i ambicji. Obojgu życzymy powodzenia i jeszcze większych sukcesów! 

Zobacz zdjęcia:

[EMBED-1372]

[EMBED-1373]

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Andrzej Kosmala opublikował przejmujące nagranie. „Niedługo do was dołączę”

  • Wyszło na jaw, jak zachowują się gwiazdy programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" za kulisami

  • Ewa Krawczyk przeżywa śmierć męża: „śpię na jego połowie łóżka”

Źródło: Onet.pl, Instagram 

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

undefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefined

Katarzyna Augustyniak

Redaktor

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Wyjątkowy sezon "Nasz nowy dom". Produkcja pokaże znacznie więcej, niż dotychczas

Czytaj więcej >

Plotki

Niepokojące wieści o Zbigniewie Zamachowskim. Jest przytłoczony mieszkaniem samotnie

Czytaj więcej >

Plotki

Przemek Kossakowski rozprawia się z hejterami. Wystarczyło jedno zdjęcie

Czytaj więcej >

Plotki

Marek Piekarczyk złamał zasady "The Voice of Poland". Wcisnął przycisk innego trenera

Czytaj więcej >

Plotki

Nie żyje John Challis. Rodzina potwierdziła smutne wieści

Czytaj więcej >

Plotki

Ewa Chodakowska szczerze o dzieciach. Nie chce zostać mamą

Czytaj więcej >