Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Małgorzata Tomaszewska już odlicza dni do porodu. Niechcący zdradziła imię córeczki?
Anna Lipska
Anna Lipska 05.12.2023 18:28

Małgorzata Tomaszewska już odlicza dni do porodu. Niechcący zdradziła imię córeczki?

Małgorzata Tomaszewska o imieniu dla drugiego dziecka
Małgorzata Tomaszewska, fot. Instagram

Małgorzata Tomaszewska jest w ciąży i oczekuje na przyjście na świat drugiego dziecka. Zdradziła już płeć, a teraz rozgadała się an temat imienia. Co wyznała w relacji na Instagramie?

Małgorzata Tomaszewska jest w ciąży

Małgorzata Tomaszewska latem pochwaliła się, że po raz drugi zostanie mamą. Ujawniła, że spodziewa się dziecka, kiedy jej krągłości były już wyraźnie zarysowane. Napisała o wszystkim w sieci, a potem już w “Pytaniu na śniadanie” nie ukrywała, że jej szczęście nie ma granic. 

Od tamtego momentu minęło już kilka miesięcy, brzuszek rośnie, a przyszła mama wygląda pięknie. Zdradziła już płeć dziecka, a teraz zdradziła imię dla maluszka?

 

TYLKO U NAS: Ciężarna Małgorzata Tomaszewska upadła podczas "Pytania na śniadanie". Chwile grozy w śniadaniówce TYLKO U NAS: Małgorzata Tomaszewska o obawach przed porodem. Opowiedziała, co spędza jej sen z powiek

Małgorzata Tomaszewska spodziewa się córeczki

Małgorzata Tomaszewska ciążę ukrywała dosyć długo przed fanami, ale jeśli chodzi o płeć malucha, już nie miała oporów. Bardzo szybko zdradziła, że Enzo będzie miał siostrę.

Czy wymyśliła imię dla dziewczynki, która już niedługo przyjdzie na świat? 

Zależy mi na tym, by dziecko otrzymało imię łatwe do wymówienia. Najlepiej, by miało też zagraniczne odpowiedniki. W sumie wynika to z praktycznego podejścia. Często wyjeżdżam i regularnie spotykam się z sytuacjami, kiedy pojawiają się błędy w zapisie w dokumentach czy trudności z wymową. Chciałabym tego oszczędzić maluszkowi - wyjaśnia Tomaszewska w rozmowie z “Na Żywo”.

Czy jednak podjęła już decyzję?

Małgorzata Tomaszewska zdradziła imię dla córeczki?

Gwiazda TVP cieszy się prawidłowym przebiegiem ciąży. Ma jednak wyjątkowego pecha. Najpierw zmagała się z ogromnymi upałami w lecie, następnie rozchorowała się i miała problem z oddychaniem. Potem poleciała do Dubaju, żeby zrobić pamiątkową sesję zdjęciową, podczas której została poparzona przez meduzę. 

Mało tego później przewróciła się w “Pytaniu na śniadanie”, a dwa tygodnie temu poinformowała, że zachorowała na ospę wietrzną! Jest to szczególnie niebezpieczne w ciąży.

Odpoczywając po tych wszystkich przeprawach, Małgorzata Tomaszewska urządziła sesję pytań i odpowiedzi na Instagramie. 

Chilluję. Zadawajcie pytania - zagaiła.

Oczywiście tematyka była ściśle związana z ciążą prezenterki. Nie mogło zabraknąć pytania o imię dla córeczki gwiazdy TVP.

Podoba ci się imię Klara, Kalina, Jaśmina? - zapytała internautka. 

Tomaszewska odpowiedziała krótko: 

Śliczne.

 Czyżby widząc te propozycje, wpadło jej do głowy, że właśnie tak mogłaby mieć na imię siostra Enzo?

Poniżej przypominamy wywiad na wyłączność, jakiego udzieliła nam Małgorzata Tomaszewska, w którym także dużo mówi o ciąży i macierzyństwie.

Małgorzata Tomaszewska, fot. Instagram
Małgorzata Tomaszewska, fot. Instagram
Małgorzata Tomaszewska, fot. Instagram
Małgorzata Tomaszewska, fot. Instagram
Małgorzata Tomaszewska, fot. Instagram
Małgorzata Tomaszewska, fot. Instagram
Małgorzata Tomaszewska, fot. Instagram
Małgorzata Tomaszewska, fot. Instagram