Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ciężarna Małgorzata Tomaszewska ma chorobę zakaźną. Wydała pilny apel do swoich fanów
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 25.11.2023 10:04

Ciężarna Małgorzata Tomaszewska ma chorobę zakaźną. Wydała pilny apel do swoich fanów

Ciężarna Małgorzata Tomaszewska ma chorobę zakaźną, fot. KAPiF; instagram.com/malgorzata__tomaszewska
Ciężarna Małgorzata Tomaszewska ma chorobę zakaźną, fot. KAPiF; instagram.com/malgorzata__tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska spodziewa się dziecka. Niestety, w trakcie ciąży zachorowała na chorobę zakaźną, o czym poinformowała na swoim Instagramie. Prezenterka zaapelowała do internautów.

Małgorzata Tomaszewska w ciąży

Małgorzata Tomaszewska w sierpniu ogłosiła cudowne wieści. Prezenterka “Pytania na śniadanie” przekazała, że spodziewa się dziecka. Maleństwo będzie już drugą pociechą gwiazdy. Ma ona synka Enzo, który skończył 6 lat, a teraz chłopiec będzie miał młodszą siostrę. 

Zaczął sam z siebie się mną opiekować. […] On na mnie donosi i mówi, że mama dźwigała, gdzieś się schyliła. Jest przeuroczy - powiedziała nam Małgorzata Tomaszewska o swoim synku.

Choć oczekiwanie na narodziny to dla każdego rodzica piękny czas, ostatni okres w życiu dziennikarki nie należał do najłatwiejszych. Wszystko za sprawą kilku nieprzyjemnych “przygód”, które się jej przytrafiły.

TYLKO U NAS: Małgorzata Tomaszewska zdradziła, co przeżywał jej 6-letni synek, gdy powiedziała mu o ciąży. „Nie zdawałam sobie sprawy” TYLKO U NAS: Ciężarna Małgorzata Tomaszewska upadła podczas "Pytania na śniadanie". Chwile grozy w śniadaniówce

Małgorzata Tomaszewska jest chora

We wrześniu Małgorzata Tomaszewska zachorowała, a dolegliwości sprawiły, że w pewnym momencie miała problem z oddychaniem. W czasie ciąży wybrała się też do Dubaju, gdzie została poparzona przez meduzę.

Gwiazda zdecydowała się nie robić sobie przerwy w pracy, jednak podczas realizacji jednego z odcinków “Pytania na śniadanie”, upadła, o czym opowiedziała, gdy pojawiła się w naszym studio.

Przechodzimy z kanap do kącika eksperckiego i ja nie zauważyłam podestu. […] Jakoś nie zauważyłam i jak runęłam, całe szczęście nie na brzuch tylko na pupę. Nie bolał mnie ten upadek, ale wylałam na siebie herbatę spektakularnie. Wszyscy zamarli na planie. Olek poszedł do rozmowy sam. […] Ja byłam trochę zestresowana tym co się stało - wyznała nam.
 

Na szczęście, nic się nie stało. Teraz prezenterka poinformowała, że znów ma problem ze zdrowiem. Zapadła na chorobę zakaźną.

Małgorzata Tomaszewska apeluje

Małgosia pomimo ciąży i obowiązków w pracy stara się być w stałym kontakcie z fanami. Teraz prezenterka “Pytania na śniadanie” jest zmuszona do przymusowej przerwy. Gwiazda przekazała, że właśnie zachorowała na ospę, co dl ciężarnej jest szczególnie niebezpieczne. 

Dzień dobry kochani. Ja dziś w nastroju mocno słabym, bo mam ospę wietrzną. Nie wiem co jeszcze w tej ciąży mi się przyplącze, ale tym razem jest to ospa. Na szczęście jesteśmy daleko po 20. tygodniu - przekazała Małgorzata Tomaszewska na swoim Instagramie zaznaczając, że to właśnie do 20. tygodnia ciąży wspomniana choroba jest najbardziej niebezpieczna.

Gwiazda zaapelowała również do swoich fanów o ostrożność i poinformowała, że w obecnym czasie występuje większe zagrożenie zakażenia się ospą. Pokazała też pokrytą, charakterystycznymi dla tej choroby, krostkami twarz. Tymczasem trzymamy mocno kciuki za to, by Małgorzata Tomaszewska jak najszybciej powróciła do pełni zdrowia.

Małgorzata Tomaszewska
Małgorzata Tomaszewska choruje na ospę, fot. instagram.com/malgorzata__tomaszewska
Małgorzata Tomaszewska
Małgorzata Tomaszewska choruje na ospę, fot. instagram.com/malgorzata__tomaszewska
Małgorzata Tomaszewska
Małgorzata Tomaszewska, fot. KAPiF