Najpopularniejszy serwis showbiznesowy w social mediach
Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto Film i TV kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > TYLKO U NAS: Ciężarna Małgorzata Tomaszewska upadła podczas "Pytania na śniadanie". Chwile grozy w śniadaniówce
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 19.11.2023 09:09

TYLKO U NAS: Ciężarna Małgorzata Tomaszewska upadła podczas "Pytania na śniadanie". Chwile grozy w śniadaniówce

Małgorzata Tomaszewska
Małgorzata Tomaszewska upadła w "Pytaniu na śniadanie", fot. KAPiF

Małgorzata Tomaszewska pomimo oczekiwania na drugie dziecko nie zatrzymuje się w zawodowych obowiązkach. Nadal prowadzi program "Pytanie na śniadanie", a także udziela się medialnie. W rozmowie ze Światem Gwiazd otworzyła się na temat macierzyństwa, a także po raz pierwszy wspomniała o wypadku, do jakiego doszło na planie śniadaniówki.

Małgorzata Tomaszewska o drugiej ciąży

Gwiazda TVP radosnymi wiadomościami po raz pierwszy podzieliła się z internautami na początku sierpnia. W mediach społecznościowych zaprezentowała zdjęcie z ogromnym uśmiechem, na którym trzymała zaokrąglony brzuszek.

Kochani, chciałam się z Wami podzielić wspaniałą nowiną i naszym szczęściem.

Małgorzata Tomaszewska ma za sobą pierwsze doświadczenia z macierzyństwem. Enzo przyszedł na świat z drugiego małżeństwa prezenterki. Teraz gdy gwiazda jest w kolejnej ciąży, starszy syn okazał się dla niej ogromnym wsparciem.

Zaczął sam z siebie się mną opiekować. […] On na mnie donosi i mówi, że mama dźwigała, gdzieś się schyliła. Jest przeuroczy - przyznała nam.

Przyszła mama zdradziła, że choć ma kilka propozycji do co imienia córki, ostateczna decyzja będzie należała do syna. Co więcej, nie chce narzucać 6-latkowi opieki nad młodszym rodzeństwem.

Chciałabym, żeby to był jego wybór. […] Żeby to nigdy nie był obowiązek, bo to jest mój obowiązek. Ja jestem mamą, to ja zdecydowałam się na drugie dziecko.

W ostatnim czasie Małgorzata Tomaszewska zdecydowała się na wiele obowiązków, w tym nieprzerwane występy w "Pytaniu na śniadanie".

Już wiadomo, dlaczego Małgorzata Tomaszewska ukrywa ojca swojego dziecka. Nagle wszystko stało się jasne Małgorzata Tomaszewska pozuje na zdjęciu z mamą. Ale są do siebie podobne!

Małgorzata Tomaszewska nie zrezygnowała z pracy w "Pytaniu na śniadanie"

W śniadaniówce TVP od wielu lat tworzy zgrany duet z Olkiem Sikorą. To właśnie prezenter podzielił się z widzami radosnymi wieściami, gdy jego programowa koleżanka nie pojawiła się w "Pytaniu na śniadanie". Ciąża Małgorzaty Tomaszewskiej robi furorę wśród produkcji, która co jakiś czas publikuje zdjęcia przyszłej mamy w mediach społecznościowych.

Mimo oczekiwania na dziecko gwiazda nie zrezygnowała z wystąpień w telewizji. Widocznie zaokrąglający się brzuszek wprawia widzów w euforię, jednak zaangażowanie Małgorzaty Tomaszewskiej wiąże się z ryzykiem.

W rozmowie ze Światem Gwiazd wróciła pamięcią do jednego z wydań, które zakończyło się dla niej nieszczęśliwie. Musiała spotkać się z lekarzem, by upewnić się, że dziecku nic się nie stało po wydarzeniach na planie. 

Małgorzata Tomaszewska upadła w "Pytaniu na śniadanie"

Telewizja na żywo charakteryzuje się wpadkami i nieprzewidywalnymi sytuacjami. Małgorzata Tomaszewska opowiedziała po raz pierwszy o wypadku, do którego doszło podczas jej drugiej ciąży. Gdy wraz z Olkiem Sikorą przechodziła do eksperckiego segmentu śniadaniówki nieoczekiwanie upadła.

Przechodzimy z kanap do kącika eksperckiego i ja nie zauważyłam podestu. […] Jakoś nie zauważyłam i jak runęłam, całe szczęście nie na brzuch tylko na pupę. Nie bolał mnie ten upadek, ale wylałam na siebie herbatę spektakularnie. Wszyscy zamarli na planie. Olek poszedł do rozmowy sam. […] Ja byłam trochę zestresowana tym co się stało - wyznała nam.

Małgorzata Tomaszewska do dziś pamięta, że tematem niefortunnej rozmowy były śliwki. Po zdarzeniu spotkała się z lekarzem. Na całe szczęście wypadek zakończył się bez negatywnych konsekwencji.

Potem poszłam od razu do lekarza, ale to tak bardziej profilaktycznie, bo nie czułam, żeby coś się stało. Ale jednak upadek w ciąży zawsze jest alarmujący i stresujący. 

Zobacz, co jeszcze Małgorzata Tomaszewska zdradziła nam na temat drugiej ciąży:

Małgorzata Tomaszewska
Małgorzata Tomaszewska spodziewa się drugiego dziecka, fot. KAPiF
Małgorzata Tomaszewska
Małgorzata Tomaszewska spodziewa się drugiego dziecka, fot. KAPiF