Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Małgorzata Tomaszewska pokazała zdjęcie z porodówki. Po dwóch godzinach została mamą
Redakcja Gwiazd
Redakcja Gwiazd 07.12.2023 18:09

Małgorzata Tomaszewska pokazała zdjęcie z porodówki. Po dwóch godzinach została mamą

Małgorzata Tomaszewska
Małgorzata Tomaszewska pokazała zdjęcie z porodówki/KAPIF, Instagram: @malgorzata__tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska już niebawem przywita na świecie swoje drugie dziecko, a tożsamość jego ojca owiana jest tajemnicą. Mimo to prezenterka chętnie pokazuje ciążowy brzuszek w mediach społecznościowych, a ostatnio zdradziła nawet, jak wyobraża sobie swój poród. Okazuje się, że ma bardzo szczegółowy plan.

Małgorzata Tomaszewska urodziła!? Na Instagramie pokazała zdjęcie z porodówki

Małgorzata Tomaszewska o swoim błogosławionym stanie poinformowała fanów w wakacje i od tamtej pory chętnie dzieli się informacjami dotyczącymi przebiegu ciąży - nikogo nie dziwiło zatem, gdy zdradziła płeć dziecka, gdy tylko ją poznała. Prezenterka nie kryła radości, gdy okazało się, że jej rodzina powiększy się o córkę.

Zawsze chciałam pierwszego chłopca i drugą dziewczynkę. Bo i ja zawsze marzyłam o starszym bracie - mówiła prezenterka TVP w wywiadzie dla "Super Expressu".

Wygląda na to, że marzenia Małgorzaty Tomaszewskiej wkrótce się spełnią i 6-letni Enzo niedługo zostanie starszym bratem. Chłopiec przyszedł na świat, gdy prezenterka była jeszcze w związku małżeńskim z Turcji Ahmetem Seygi Yigit Tarcim. Na razie nie wiadomo jednak, kto jest ojcem jej drugiego dziecka, a prezenterka tożsamości mężczyzny strzeże jak oka w głowie.

Gwiazdy są już gotowe na święta. Tak choinki ubrały Rozenek, Lewandowscy, Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska zaskoczyła fanów zdjęciem. Pokazała małe dziecko

Całkiem niedawno obserwujący gwiazdę mieli okazję wziąć udział w sesji pytań i odpowiedzi, w której zagadywali Małgorzatę Tomaszewską, m.in. o termin rozwiązania, czy imię kolejnej pociechy. Nie zabrakło odniesienia także do samego porodu. Prezenterka wspomniała także o tym, jaki ma stosunek do cesarskiego cięcia. Swoją wypowiedź uzupełniła o archiwalną fotografię wykonaną tuż po porodzie.

Prezenterka tym samym zrobiła fanom małego psikusa, publikując na Instagramie zdjęcie z sali porodowej. Wiele osób mogło pomyśleć, że celebrytka właśnie powitała na świecie drugie dziecko... tymczasem okazało się, że na ciążowym rauszu postanowiła opublikować wspomnienie sprzed lat, gdy na świat przyszedł jej syn. 

Małgorzata Tomaszewska opublikowała zdjęcie z porodówki. Pozuje na nim z synkiem

Przy okazji sesji Q&A gwiazda TVP wyznała, że poprzedni poród przebiegł fizjologicznie i chciałaby, aby i jej córka przyszła na świat w ten sam sposób.

Naturalnie i mam wielką nadzieję, że tym razem też będę mogła urodzić naturalnie. Nie jestem zwolenniczką CC na życzenie - zdradziła Małgorzata Tomaszewska.

Swoją odpowiedź prezenterka postanowiła uzupełnić, publikując zdjęcie z dnia narodzin jej synka Enzo. Wiele osób, które nie śledziły poprzednich aktywności gwiazdy, mogło być zaskoczonych, myśląc, że już na świecie pojawiła się jej upragniona córeczka.

Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska
Instagram: @malgorzata__tomaszewska
Małgorzata Tomaszewska, fot. Instagram
Małgorzata Tomaszewska, fot. Instagram
Małgorzata Tomaszewska, fot. Instagram
Małgorzata Tomaszewska, fot. Instagram
Małgorzata Tomaszewska, fot. Instagram
Małgorzata Tomaszewska, fot. Instagram