Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Mandaryna urządziła wspólne gotowanie z synem. Niemożliwe, co stało się po chwili
Michał Fitz
Michał Fitz 29.01.2022 01:00

Mandaryna urządziła wspólne gotowanie z synem. Niemożliwe, co stało się po chwili

mandaryna
TRICOLORS/East News

Pomimo faktu, że Mandaryna i Michał Wiśniewski już dawno nie są małżeństwem, obydwoje mają bardzo dobry kontakt ze swoimi wspólnymi dziećmi, co widać po ich mediach społecznościowych. Czasem ich relacja wydaje się wręcz pozytywnie zwariowana, co udowadnia ostatni filmik opublikowany przez Xaviera.

Chłopak nagrał bowiem swoją mamę w momencie, gdy ta w dosyć niestandardowy sposób przygotowywała ciasto. Było przy tym dużo śmiechu.

Mandaryna rzuca ciastem

Na wspominanym wyżej nagraniu widać, jak Mandaryna podrzuca ciasto, podkręcając je w powietrzu. Choć prawdopodobnie chce przy tym naśladować profesjonalnego pizzermana, nie bardzo jej to wychodzi. Mimo to wszyscy w koło bawią się wspaniale, a wokalistka w przypływie pozytywnej energii rzuca ciasto wprost na głowę dziewczyny Xaviera!

Ten fakt jednak absolutnie nikogo nie oburzył, a wszyscy zaczęli się jeszcze bardziej śmiać. Nawet sama Weronika, która dostała ciastem po głowie, była wyjątkowo rozbawiona. Choć niektórzy mogli się takim zachowaniem matki Xaviera oburzyć, co zresztą widać po kilku komentarzach w internecie, całą rodzinę na pewno warto pochwalić za wspólne spędzanie czasu w tak wesołej atmosferze.

Mało tego, na wspólnym gotowaniu się nie skończyło. Na kolejnych nagraniach Xaviera widać bowiem, że wraz z przyjaciółmi i swoją mamą grał także w taneczne gry wideo. Zarówno Mandaryna, jak i jej dzieci, a także partnerka jej syna zajmują się tańcem zawodowo, więc poziom musiał być naprawdę wysoki.

Mandaryna - dzieci

Choć po małżeństwie z Michałem Wiśniewskim Mandaryna wiązała się z kilkoma partnerami, z żadnym z nich nie zdecydowała się już na dzieci. Xavier i jego siostra Fabienne pozostają więc jej jedynymi pociechami.

Mandaryna nie tylko ma z nimi dobry kontakt prywatnie, ale też zawodowo. Obydwoje poszli bowiem w ślady mamy i zaczęli tańczyć. Obecnie występują na koncertach swojej matki, choć pojawiają się również na scenie z Michałem Wiśniewskim. Xavier dodatkowo rozwija się wokalnie i tworzy już pierwsze, rapowe kawałki.

Zobacz post:

Xavier Wiśniewski
xavier-wisniewski1

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  1. Znana wokalistka prosi o pomoc finansową. Zorganizowała zbiórkę na samą siebie

  2. Kim jest nowy partner Beaty Kozidrak? To o 17 lat młodszy aktor

  3. Nagrali, co Justyna Steczkowska wyprawia w centrum Warszawy, skandal

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Tagi: Mandaryna