Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Manowska zaręczona? Internauci ruszyli z gratulacjami
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 06.06.2024 20:14

Manowska zaręczona? Internauci ruszyli z gratulacjami

Marta Manowska
fot. KAPiF; Instagram

Marta Manowska od dekady pomaga znaleźć miłość uczestnikom programów TVP, ale co wiadomo o jej związkach? Właśnie pokazała pierścionek, a w komentarzach ruszyła lawina gratulacji.

Marta Manowska: związki, plotki, tajemnice

Marta Manowska pomogła znaleźć szczęście i miłość wielu osobom z programów “Rolnik szuka żony” czy “Sanatorium miłości”. O ironio, o życiu osobistym uwielbianej prowadzącej tych formatów wiadomo tyle, co nic. Jakiś czas temu pojawiły się plotki o jej związku z Robertem Bodziannym, czyli bratem uczestnika 7. sezonu “Rolnika”. Prezenterka szybko zdusiła je w zarodku, podkreślając, że mężczyzna jest tylko jej “kompanem w podróży”.

W 2019 nieoczekiwanie przyznała, że jest w związku. Nie ujawniła wtedy jednak żadnych szczegółów na temat ukochanej osoby.

Jestem szczęśliwa. Chyba szczęśliwie zakochana. Myślę, że to ten jedyny. Czy jest to osoba z branży… Zostawię to dla siebie. I tak mówię więcej, niż do tej pory mówiłam – ogłosiła Manowka w Jastrząb Post.

Wówczas wiele mówiło się o dźwiękowcu o imieniu Adam, poznanym na planie jednego z programów Marty. Od tej deklaracji minęło już jednak pięć lat i wiele mogło się zmienić. Teraz prezenterka pokazała się w pięknej, białej sukience i z pierścionkiem na palcu, szczegóły poniżej.

Anna z "Rolnika" zdradza sekret. Poruszające wyznanie o synku Iwona z "Sanatorium miłości" wyprzedaje ślubne pamiątki. Pożegna się z pięknym wspomnieniem o Gerardzie

Marta Manowska z pierścionkiem

Manowska opublikowała dziś bardzo tajemniczy post. Marta pozuje na zdjęciu w białej sukience, a na palcu ma piękny, połyskujący pierścionek. Tryska humorem i śmieje się do obiektywu, a za jej plecami widać okazały, biały pałacyk.

11.06 już niebawem. Czekamy – napisała Marta, nie wyjaśniając jednak, co miała na myśli.

Tymczasem fani już podejrzewają nie tylko zaręczyny, ale nawet… ciążę!

  • Chce Pani nam coś oznajmić?
  • Jak zobaczyłam pierwsze zdjęcie, myślę, a gdzie jest: “Powiedziała: tak!”.
  • Olśniewająco.
  • Ciąża, bo trzyma brzuszek i pewnie ślub 11.06
  • Martuśka rewelacja, uwielbiam Cię – czytamy w komentarzach.

Pojawiły się jednak i inne teorie, nieco bardziej prozaiczne. Wspomniane zdjęcia i dalsze szczegóły znajdziecie poniżej.

Czy Marta Manowska się zaręczyła?

Część fanów na Facebooku zauważyła, że w tle za Manowską znajduje się Pałac z Radziejowicach. Internauci przypuszczają, że już niedługo ruszą zdjęcia do kolejnego, 11. sezonu “Rolnik szuka żony”. Szykuje się więc być może i ślub, ale nie prowadzącej i na pewno nie w najbliższej przyszłości.

  • Chyba Pałac w Radziejowicach i nagrywanie pierwszego odcinka “Rolnik szuka żony”. Albo prowadząca na jakimś przedłużonym weselu.
  • Szukajcie, a znajdziecie, no i chyba nawet trafiłem. To chyba Pałac w Radziejowicach. Aż myślałem, że kolejny rolnik mieszka w Pałacu, a to chyba nagrania do “Rolnika” – czytamy w komentarzach na Facebooku.

Marta wyraźnie korzysta też ze słonecznej pogody. Poza zdjęciami z Pałacu w Radziejowicach pokazała też, jak mija jej czas poza planem. Ma też towarzystwo, wszystko znajdziecie na zdjęciach poniżej.

Marta Manowska, pierścionek, co ogłosiła, nowy post
Marta Manowska z pierścionkiem, fot. instagram.com/martamanowska
Marta Manowska, pierścionek, co ogłosiła, nowy post
Marta Manowska na Instagramie, fot. KAPiF