Najpopularniejszy serwis showbiznesowy w social mediach
Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto Film i TV kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Marcin Hakiel o sądowych ustaleniach z Kasią Cichopek. Zrobiło się nieprzyjemnie
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 17.11.2023 20:23

Marcin Hakiel o sądowych ustaleniach z Kasią Cichopek. Zrobiło się nieprzyjemnie

Marcin Hakiel o sądowych ustaleniach z Kasią Cichopek, fot. KAPiF
Marcin Hakiel o sądowych ustaleniach z Kasią Cichopek, fot. KAPiF

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek po rozwodzie zawarli porozumienie w sprawie wychowywania dzieci. W rozmowie ze Światem Gwiazd tancerz wyjawił, jak wyglądają obecnie jego stosunki z byłą żoną.

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek na ostrzu noża

Zakończenie związku Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek okazało się jednym z najbardziej gorących rozstań ostatnich lat. Wszystko za sprawą szeregu skandali związanych z ich relacją, o których rozpisywały się media w całym kraju.

Dziś gwiazdy łączą już tylko (lub aż) wspólne dzieci, nad którymi opiekę pełnią naprzemiennie. Zarówno aktorka jak i tancerz są już na własnych drogach i tworzą oficjalne związki.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozstali się w marcu ubiegłego roku, fot. KAPiF
Marcin Hakiel z partnerką wpadli do kina, a fotoreporterzy wpadli w szał! Grabias: "Śmiechu warte". Mamy nagranie Katarzyna Cichopek nie weźmie ślubu przez... Paulinę Smaszcz? Jednoznaczny komentarz byłej żony Kurzajewskiego

Czy Marcin Hakiel spotka się z Katarzyną Cichopek?

Co ciekawe, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek spotkali się podczas uroczystości I Komunii Świętej swojej córeczki Heleny. Podczas ostatniej premiery filmu, w której uczestniczył gwiazdor, zapytaliśmy go, czy możliwym byłoby, by kiedyś wspólnie, całą rodziną, zasiedli do stołu, np. przy okazji świąt.

Z mojej strony nie ma takiej opcji po prostu. Mamy podpisane porozumienie rodzicielskie właściwie do końca, wszystko mamy rozpisane co do dnia, co do godziny - orzekł tancerz w rozmowie ze Światem Gwiazd.

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek. Jak wyglądają obecnie ich relacje?

Okazuje się, że Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek nie utrzymują już ze sobą żadnego kontaktu. Wszelkie formalności dotyczące spraw związanych z ich przeszłością załatwiane są przez ich przedstawicieli.

Nasze rozstanie nie było łatwe, miłe i przyjemne, więc po co mamy się widywać, po co mamy rozmawiać? My właściwie nie mamy kontaktów, nasi mecenasowie, pełnomocnicy się wymieniają czasami jakimiś mailami, czy pismami - opowiadał tancerz w rozmowie ze Światem Gwiazd.

Marcin Hakiel
Marcin Hakiel, fot. KAPiF
Katarzyna Cichopek
Katarzyna Cichopek, fot. KAPiF
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel, fot. KAPiF