Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Katarzyna Cichopek nie weźmie ślubu przez... Paulinę Smaszcz? Jednoznaczny komentarz byłej żony Kurzajewskiego
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 15.11.2023 09:20

Katarzyna Cichopek nie weźmie ślubu przez... Paulinę Smaszcz? Jednoznaczny komentarz byłej żony Kurzajewskiego

Katarzyna Cichopek nie weźmie ślubu przez Pauliną Smaszcz? Fot. KAPiF
Katarzyna Cichopek nie weźmie ślubu przez Pauliną Smaszcz? Fot. KAPiF

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski według medialnych doniesień, mają planować ślub. Co więcej, uroczystość miała się podobno odbyć w tym roku, jednak została przełożona. Czy powodem jest Paulina Smaszcz?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski planują ślub?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski przez jakiś czas ukrywali swój związek, jednak wkrótce ujawnić “pomogła” im się Paulina Smaszcz, która w mediach głośno zaczęła wypowiadać się o romansie swojego byłego męża.

Ostatecznie prezenterzy “Pytania na śniadanie” zdecydowali się oficjalnie potwierdzić, że są w romantycznej relacji, a dziś nie mają już problemu, by wspólnie celebrować swoją miłość, również na branżowych imprezach. Pojawiły się nawet doniesienia, że zamierzają sformalizować swój związek.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski (1).png
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski mają podobno planować ślub, fot. KAPiF
Kurzajewski doprowadzony przez Cichopek do ostateczności. Podjął ważną decyzją ws. związku Paulina Smaszcz o byłym teściu. Przekazała, jak traktował ją ojciec Macieja Kurzajewskiego

Paulina Smaszcz stoi na drodze do szczęścia?

O ślubie Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego mówi się już od dawna, a według nieoficjalnych informacji, para planowała ceremonię jeszcze w tym roku. Ostatecznie zdecydowała się jednak podobno na jej przeniesienie.

Dlaczego? Mówi się, że prezenterzy “Pytania na śniadanie” chcą wyciszenia afer związanych z Pauliną Smaszcz i Marcinem Hakielem, by móc cieszyć się tym ważnym dniem w pełni spokoju. O komentarz do kwestii zaślubin gwiazd “kobietę petardę” poprosiła redakcja Plotka.

Paulina Smaszcz (1).png
Paulina Smaszcz jest powodem wstrzymania planów ślubnych “Kurzopków”? Fot. KAPiF

Paulina Smaszcz komentuje

Bez komentarza. Mam swoje bardzo szczęśliwe życie - orzekła krótko Paulina Smaszcz na pytanie o ślub Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek.

Czyżby była żona prezentera “Pytania na śniadanie” ostatecznie postanowiła dać “Kurzopkom” spokój i zrezygnować z kąśliwych komentarzy pod ich adresem? Parze z pewnością spodoba się jej odpowiedź.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski (2).png
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. KAPiF
Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz.png
Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz, fot. KAPiF
Paulina Smaszcz (2).png
Paulina Smaszcz, fot. KAPiF

Źródło: plotek.pl