Swiatgwiazd.pl
Wokalista zespołu Boys

Jan BIELECKI/East News

Marcin Miller odczuł skutki pandemii. Zdecydował się na własny biznes

9 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Sytuacja zmusiła jednego z członków zespołu Boys to przebranżowienia. Chodzi o Marcina Millera, który z powodu pandemii COVID-19 został odcięty od dochodów płynących z pracy w branży rozrywkowej. Jak się okazuje, wokalista zainwestował we własny biznes - zamierza sprzedawać produkt pochodzenia zwierzęcego.

  • Finanse Marcina Millera podupadły przez pandemię COVID-19

  • By je podreperować, wokalista zespołu Boys zainwestował w nowy biznes

  • Epidemia koronawirusa w Polsce odbiła się również na portfelu Magdaleny Narożnej

Boys to zespół, który podrywa publikę do tańca już od lat 90. ubiegłego wieku. Doświadczenie na scenie nie miało jednak znaczenia w obliczu zagrożenia, jakim jest dla ludzkości pandemia nowego koronariwusa - bez pracy zostało wielu artystów. Z powodu niebezpieczeństwa zespół Boys, podobnie jak setki innych formacji w branży rozrywkowej, musiał w znacznej mierze ograniczyć działalność. Wiąże się to z konsekwencjami natury finansowej dla jego członków, w tym Marcina Millera. Wokalista zespołu Boys ma już pomysł na to, jak poradzić sobie z podreperowaniem domowego budżetu.

Wokalista zespołu Boys inwestuje w nowy biznes

Obecnie dochody frontmana grupy Boys, jak przekazuje sam Marcin Miller, spadły o 70%. W obliczu takiej sytuacji sam piosenkarz uznaje się za bankruta. Nie oznacza to jednak, że nie zamierza wziąć życia we własne ręce.

Wokalista zespołu Boys zgodził się opowiedzieć o swojej sytuacji materialnej w jednym z wywiadów z Faktem. Myślami powrócił wówczas do momentu, gdy pandemia dopiero się rozkręcała.

Dla wokalisty grupy Boys już pierwsze restrykcje związane z koncertami oznaczały powrót do domu. Marcin Miller mówił wówczas, że musiał nauczyć się obsługi niektórych sprzętów od nowa - zapewne dlatego, że wcześniej nie miał nawet czasu z nich korzystać. Pieniądze przestały jednak spływać na konto, a piosenkarz nie zamierzał bezczynnie czekać na łagodzenie obostrzeń.

Już jakiś czas temu do mediów zaczęły docierać informacje dotyczące nowego biznesu, w jaki postanowił zainwestować Marcin Miller. Członek zespołu Boys miał zaangażować się w produkcję produktu pochodzenia zwierzęcego - jajek. Piosenkarz ma wyraźną wizję tego, jak zbudować przedsiębiorstwo od podstaw.

- To jest bardzo dobry biznes, bo jeśli chodzi o jajka, to są różne pola do popisu, będziemy sprzedawać je w hurtowni na Mazurach w Ełku, będą jaja eko i bio, jest takie pole do popisu, że na tych opakowaniach można rzucić fajne hasła: 'szalone jaja od chłopa z Mazur' albo 'Marcin Miller i jego jaja - wyjawił wokalista grupy Boys.

Rozpoczęcie nowego biznesu nie jest oczywiście proste, a na rozwój firmy Marcin Miller musi jeszcze poczekać. Na początek wokalista Boys zmierzył się z remontem hurtowni, co znacznie opóźnia całe przedsięwzięcie.

Nie tylko Boys

Pandemia COVID-19 dotknęła tysięcy przedstawicieli branży rozrywkowej. Wśród nich znalazła się również Magdalena Narożna z zespołu Piękni i Młodzi. Gwiazda disco polo już parę miesięcy temu martwiła się o to, co stanie się z jej finansami, gdy zakończą się zdjęcia do programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, w którym występuje. Wydało się wówczas, że Magdalena Narożna nie wyklucza powrotu do wyuczonego zawodu medycznego.

- Nie wiem, co będzie, jeżeli nie ruszy się branża, to jest jedna wielka niewiadoma. Być może trzeba będzie pomyśleć o planie B, być może wrócę do zawodu higienistki stomatologicznej. Może to ten czas? - zastanawiała się wokalistka.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Piotr Gąsowski popełnił wpadkę w programie na żywo. Fani: "masakra"

  • Pobita aktorka wciąż jest w ciężkim stanie. "Ledwo się poruszam"

  • Ania Bardowska zataiła prawdę przed mężem

Źródło: Interia, Radio Zet

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >
Dorota Wellman

Plotki

Dorota Wellman szczerze o menopauzie. „To naturalny czas”

Czytaj więcej >
królowa elżbieta

Plotki

Królowa Elżbieta postanowiła pokroić tort mieczem. "To jest bardziej niezwykłe!"

Czytaj więcej >
Julia Wróblewska_uśmiechnięta_chora

Plotki

Julia Wróblewska trafiła do szpitala. Na szczęście dłuższa hospitalizacja nie była konieczna. "Jak się pogorszy, to będę musiała wrócić"

Czytaj więcej >