Swiatgwiazd.pl
Kuba Wojewódzki i Marcin Prokop

East News / Piotr Molecki

Marcin Prokop nowym „królem TVN”? Zaskakujące doniesienia „Super Expressu”

29 Maja 2021

Autor tekstu:

Katarzyna Augustyniak

Udostępnij:

Marcin Prokop jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy stacji TVN. Jak się okazuje, gwiazdor jest też najbardziej lubiany przez widzów. Według ustaleń Super Expressu ta rewelacja może nie przypaść do gustu Kubie Wojewódzkiemu. Czyżby Prokop został nowym królem TVN-u?

  • Marcin Prokop od lat prowadzi czołowe programy stacji TVN. Największą popularność zyskał dzięki produkcjom takim, jak Dzień Dobry TVN czy Mam Talent!.

  • Jak donosi Super Express, Prokop w najbliższym czasie ma powiększyć pulę swoich programów.

  • Na zbyt duże powodzenie nie może z kolei liczyć Kuba Wojewódzki, którego show w przeciągu roku straciło sporą liczbę widzów. Nie od dziś mówi się też, że Prokop i Wojewódzki nie pałają do siebie wielką sympatią.

Marcin Prokop słynie z poczucia humoru i dystansu. To głównie dzięki tym cechom zyskał tak dużą sympatię widzów. Najwyraźniej jego urok osobisty i talent doceniają władze TVN. Przed dziennikarzem szykują się nowe wyzwania.

Marcin Prokop najbardziej cenionym dziennikarzem TVN

Jak ustalił Super Express, Marcin Prokop jest najbardziej zapracowanym i docenianym dziennikarzem w TVN. Programy, które prowadzi, cieszą się największą popularnością wśród widzów. Mało tego, okazuje się, że prawdziwy rozkwit jego kariery wciąż przed nim.

Dzień Dobry TVN czy Miłe wieści to nie koniec jego zawodowego dorobku. Już jesienią będziemy mogli oglądać gwiazdora w kolejnej edycji Mam Talent! i drugim sezonie Lego Masters. Bez wątpienia jest więc na co czekać!

Mam Talent! już od wielu lat gości na antenie TVN. Pewnie i nadchodząca edycja okaże się hitem. Kluczem do sukcesu produkcji są na pewno jego uczestnicy, którzy swoimi występami zaskakują widzów, ale nie da się ukryć, że dużą uwagę oglądających przykuwa niezawodny prowadzący - Marcin Prokop.

Anna Dymna

Fałszywe informacje ws. stanu zdrowia Anny Dymnej obiegają sieć. Aktorka zareagowała

CZYTAJ DALEJ

Co ciekawe, jak donosi Super Express, sukces Prokopa może nie iść w parze z zadowoleniem Kuby Wojewódzkiego. Czyżby słynny król TVN-u bał się, że Prokop może wkrótce zająć jego miejsce?

Spadek oglądalności show Kuby Wojewódzkiego

Jak podaje Super Express, program Kuby Wojewódzkiego ma coraz słabszą oglądalność. Ostatni sezon show przyciągał o 134 tys. mniej widzów niż w ubiegłym roku. Teraz król TVN-u mógł liczyć na jedyne 678 tys. widzów.

Przypomnijmy, że kiedyś Wojewódzki mógł gościć przed telewizorami niemal 3 miliony widzów. Różnica jest więc kolosalna. Czym spowodowany jest nagły spadek jego popularności? Powodów z pewnością jest wiele, ale największym zagrożeniem dla showmana może okazać się właśnie Marcin Prokop, o czym od pewnego czasu spekulują media.

- Kuba nie może się pogodzić z tym, że Marcin jest od niego młodszy, bardziej wygadany i cieszy się większą sympatią telewidzów niż on sam - przytoczył wypowiedź Doroty Wellman Super Express.

Jak dodała dziennikarka, która razem z Prokopem od wielu lat prowadzi Dzień Dobry TVN, Marcin kilkakrotnie próbował pogodzić się z Kubą, ale najwidoczniej ten nie jest jeszcze na to gotowy.

Jak sądzicie, czy konflikt między dwojgiem Panów jest prawdą i czy Marcin Prokop może wkrótce zastąpić Kubę Wojewódzkiego?

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Super Express

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >