Marcin Prokop Żródło: eastnews & Jakub Kaminski

Marcin Prokop mieszka w luksusach

5 Marzec 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Marcin Prokop, kawałek po kawałeczku, pokazywał internautom swoje własne cztery kąty. Zdjęcia, na których uchylił rąbka tej mieszkaniowej tajemnicy, pokazują luksusowy, nowowczesny zakątek. Bohaterem wielu opublikowanych przez Marcina Prokopa fotek jest jego zwierzak, psiak Rufus.

  • Marcin Prokop pokazał, jak mieszka
  • Cztery kąty prezentera mogli podziwiać obserwatorzy jego mediów społecznościowych
  • Bohaterem publikowanych przez dziennikarza zdjęć często jest jego psiak Rufus

Marcin Prokop dał się poznać rodakom między innymi jako prezenter stacji TVN, gdzie w duecie z niedawnym kandydatem na prezydenta Polski, Szymonem Hołownią, prowadził show “Mam Talent!”. Choć dzięki licznym występom w telewizji prezenter często gości w domach tysięcy Polaków, zazwyczaj pilnie strzeże swej prywatności. Nieco zmienił to czas społecznej izolacji, gdy na oficjalnym profilu dziennikarza na Instagramie przewijały się fotografie wykonane w oazie spokoju Marcina Prokopa - jego domu.

Cztery kąty Marcina Prokopa

Według doniesień mediów życiową ostoją Marcina Prokopa i jego rodziny jest obecnie Warszawa. To właśnie tam bliscy postanowili uwić przytulne, stylowe gniazdko, którego wnętrza mogli podglądać obserwatorzy prezentera w mediach społecznościowych.

Z ustaleń mediów wynika, że Marcin Prokop dokonał niemal niemożliwego. Mieszkając w stolicy naszego kraju, ma do swej dyspozycji dom otoczony zielenią. W każdej chwili prezenter może bowiem wyjść na zewnątrz do ogrodu i pooddychać wątpliwie świeżym warszawskim powietrzem.

Publikacje Marcina Prokopa na Instagramie potwierdzają, że dom prezentera urządzony jest w nowoczesnym stylu. Widać, że jest w nim dużo wolnej przestrzeni, w niektórych pomieszczeniach króluje minimalizm. Dużym atutem nieruchomości mają być duże okna, wpuszczające do środka mnóstwo naturalnego światła.

Znana jest kwota emerytury, jaką pobiera Jolanta KwaśniewskaZnana jest kwota emerytury, jaką pobiera Jolanta KwaśniewskaCzytaj dalej

W domu Marcina Prokopa dominuje biel. We wnętrzu znajdziemy również sporo drewnianych elementów. Dodatkowo prezenter może cieszyć się znaczną ilością dóbr luksusowych. W swoim rodzinnym gniazdku ma przechowywać między innymi pianino czy konsolę do gier.

Marcin Prokop korzysta również z pomieszczenia przeznaczonego do pracy. Przy okazji publikacji zdjęcia ze wspomnianego zakątka podzielił się z obserwatorami mediów społecznościowych pewnym przemyśleniem. Jak zaznaczył, bardzo docenia możliwości, jakie oferuje mu praca zdalna.

- Praca zdalna ma choćby tę zaletę, że można z własnego pokoju zrealizować wykład dla 300 studentów we Wrocławiu, nie zakładając przy tym skarpet. Niech żyją stopy wolnowybiegowe. Nie, to nie jest deklaracja polityczna - czytamy w social mediach Marcina Prokopa.

Kim jest częsty bohater zdjęć Marcina Prokopa na Instagramie?

Internauci, którzy zawędrowali na instagramowy profil Marcina Prokopa, mogą łatwo przekonać się, że na publikowanych przez prezentera zdjęciach często powtarza się pewien ich bohater. Mowa o psiaku o imieniu Rufus, którego dziennikarz i jego rodzina przygarnęli pod swe skrzydła.

Rufus to pies razy whippet, zaliczany do grupy chartów. Zwierzak szybko podbił serca internautów, w krótkim czasie stając się niemal prawdziwym psim celebrytą. Zawsze, gdy pojawia się na profilu Marcina Prokopa, sekcję komentarzy zalewają chóralne wyrazy zachwytu.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: SuperExpress, Instagram

Następny artykuł