Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Marianna Schreiber komentuje przegraną męża w wyborach. Wbiła mu mocną szpilę
Karolina Kurek
Karolina Kurek 08.04.2024 13:29

Marianna Schreiber komentuje przegraną męża w wyborach. Wbiła mu mocną szpilę

Marianna Schreiber
Marianna i Łukasz Schreiber, fot. KAPiF, Instagram

Marianna Scheiber zabrała głos w mediach społecznościowych i odniosła się do porażki byłego męża, Łukasza w wyborach na prezydenta Bydgoszczy. Szczegóły. 

Marianna Schreiber w mediach

Marianna Schreiber dała się poznać w mediach, dzięki udziałowi w programie stacji TVN “Top model”. Podczas castingu wyznała, iż jest żoną polityka, należącego do ugrupowania “Prawo i Sprawiedliwość”. Okazał się nim być Łukasz Schreiber, ówczesny minister. Kobieta dość krótko była obecna w popularnym formacie, jednak zyskała pokaźne grono obserwujących na Instagramie, a co za tym idzie szereg benefitów. 

W późniejszym czasie Marianna postanowiła brać udział w walkach typu freak fight. Szybko zyskała miano celebrytki i stała się popularna. Słynie z ciętego języka i wielkiej szczerości. Chociaż jej kariera w show-biznesie się rozwija, to niestety nie miała szczęścia w życiu prywatnym. Jej mąż niedawno ogłosił ich rozstanie.

Marianna Schreiber pokazała córeczkę. Tak pomaga jej przetrwać trudny czas rozwodu rodziców Łukasz Schreiber odpowiedział na kąśliwe pytanie o rodzinę. Padły mocne słowa. Marianna musiała zareagować

Rozwód Marianny i Łukasza Schreiberów

Kilka tygodni temu Schreiber wyznał w jednym z wywiadów, że jego małżeństwo z Marianną dobiegło końca i już niedługo dojdzie do rozwodu. 

Uważam, że to nie ma znaczenia. A przy tym wszystkim jest mi… jest to w jakiś sposób trudne dla mnie i przykre, tym bardziej, że podjęliśmy decyzję o rozstaniu i rozmawiamy o separacji. Każde z nas robi coś indywidualnie i na swój rachunek. Zawsze będę życzył mojej żonie powodzenia i to jest oczywiste, ale nie wiem, w jaki sposób miałoby to wpłynąć na funkcjonowanie Bydgoszczy… Po prostu jest to dla mnie zagadka trudna do rozwiązania - powiedział portalowi metropoliabydgoska.pl.

Zawodniczka Fame MMA odpowiedziała małżonkowi za pośrednictwem mediów społecznościowych. Komunikat Marianny Schreiber był bardzo emocjonalny. Kobieta nie kryła łez. 

Szkoda, że mój mąż postanowił nasze życie intymne skomentować przez gazety – nie jest to chyba najlepsza decyzja w jego życiu. Nie znalazł czasu by powiedzieć mi to w twarz. Rozumiem, że to presja związana z wyborami. Ja żadnej decyzji nie podjęłam - zaczęła. 

Kontynuowała wypowiedź, jednocześnie próbując tamować i wycierać łzy:

Już kilka lat temu wiedziałam, że mój mąż wybrał karierę polityczną – nie rodzinę. Starałam się to zaakceptować. Chciałam, żeby mój mąż się rozwijał, cieszyłam się jego sukcesami. P.S Łukaszu, skoro wybrałeś taki format komunikacji, to z tego skorzystam i napiszę Ci tyle – że mogłeś mi to powiedzieć choćby z szacunku dla naszego dziecka podczas rozmowy telefonicznej, a nie używać do tego gazet. Tak się po ludzku nie robi to nie fair

Marianna nadal jednak zapewniała, że kibicuje mężowi, który startował w wyborach na prezydenta Bydgoszczy. 

Marianna Schreiber skomentowała porażkę męża w wyborach

W tegorocznych wyborach samorządowych Łukasz Schreiber kandydował na prezydenta miasta Bydgoszcz. Uzyskał on 29 % głosów, natomiast Rafał Bruski z Koalicji Obywatelskiej uzyskał 53,5 % poparcia. Marianna Schreiber w dość łagodny sposób wypowiedziała się o przegranej męża, doceniając wynik, który uzyskał:

Obecne wybory były dla mnie rzeczą drugoplanową z uwagi na moją sytuację rodzinną, jaką mamy. Wydaje mi się, że 29 procent to i tak jest dość dobry wynik - powiedziała. 

I dodała wymowne słowa o poświęceniu, które zdają się być szpilą skierowaną w stronę męża:

Trzeba sobie jednak powiedzieć wprost, że wielu kandydatów poświęciło mnóstwo czasu i pieniędzy na kampanię, a niektórzy poświęcili coś więcej. Czy było warto? Myślę, że każdy sam powinien odpowiedzieć sobie na to pytanie.

Zawodniczka Fame MMA opublikowała również post w mediach społecznościowych, gdzie zdradziła więcej informacji na temat swoich odczuć oraz co myśli o jednym z doradców męża. 

Łukasz Kulpa mówił, że Bydgoszcz powinna być wolna od takiej pierwszej damy jak ja. Może sobie pogratulować. Kandydat, któremu DORADZAŁ nie będzie prezydentem. Każdy sztab wyborczy powinien być wolny od takich z bożej łaski doradców i szefów sztabu jednocześnie - napisała. 

Co Wy na to?

Marianna Schreiber, fot. KAPiF
Marianna Schreiber, fot. KAPiF
Marianna Schreiber, fot. KAPiF
Marianna Schreiber, fot. KAPiF
Marianna Schreiber, fot. KAPiF
Marianna Schreiber, fot. KAPiF
Marianna Schreiber, fot. KAPiF
Marianna Schreiber, fot. KAPiF