Swiatgwiazd.pl
Martyna Wojciechowska

Piotr Molecki/East News

Martyna Wojciechowska komentuje rozstanie. Nie pozostawiła wątpliwości

15 Lipca 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski byli małżeństwem zaledwie kilka miesięcy. Chociaż wydawało się, że są jedną z lepiej dobranych par show-biznesu, ostatnio niespodziewanie pojawiły się informacje o rzekomym rozstaniu. Oboje milczeli w tym temacie, co zresztą nie dziwiło fanów, którzy przywykli, że zarówno Martyna, jak i Przemek, stronią od dzielenia się życiem prywatnym na forum. Dopiero jednak to 46-letnia podróżniczka zrobiła wyjątek.

  • Małżeństwo Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

  • Para podróżników rozstała się

  • Martyna Wojciechowska komentuje

Opinia publiczna wciąż nie może uwierzyć w rozstanie tej dwójki. Ponoć Przemek wyprowadził się od żony zaledwie dwa, trzy miesiące po ślubie i to on był inicjatorem rozstania. Potwierdzać tę wersję zdaje się komentarz Wojciechowskiej.

Długo skrywana miłość

Chociaż fani od dawna swatali ze sobą Martynę i Przemka, ci długo pozostawali wyłącznie w przyjacielskich stosunkach. Jeszcze dłużej jednak skrywali przed sympatykami miłość, która nagle ich połączyła.

Prawdę o swoim związku wyjawili dopiero, gdy... było już po zaręczynach. Latem 2020 roku Martyna potwierdziła radosną nowinę, podkreślając, że do zaręczyn doszło rok wcześniej!

Anna Kalczyńska

Rodzina Anny Kalczyńskiej pożegnała przyjaciela. „Żegnaj, Harry”

CZYTAJ DALEJ

- Tak. Zaręczyliśmy się. Tyle że na początku 2019 roku, więc tak dawno temu, że stało się to dla nas naturalne. Przez cały ten czas noszę pierścionek z meteorytem. Tylko nikt tego nie zauważył. I dobrze. Bo to intymne wydarzenie i nie planowaliśmy się nim szeroko dzielić - mówiła.

Nikogo nie zdziwił fakt, że również ślub para do samego końca otrzymywała w tajemnicy. W październiku 2020 roku na ich Instagramach niespodziewanie pojawiły się fotki, informujące, że powiedzieli sobie sakramentalne "tak".

- Dzisiaj wiele się zmieniło, choć dla nas nie zmieniło się nic. Jesteśmy małżeństwem. Życzcie nam dobrze - przekazał wówczas Przemek za pośrednictwem swojego Instagrama.

Mimo że oboje od samego początku niemal nie wypowiadali się na temat małżeństwa, do czego fani zdążyli przywyknąć, wszystko wskazywało na to, że w chronionym od blasku fleszy związku wszystko układa się jak w bajce. Niestety, z najnowszych doniesień kolorowej prasy wynika, ze bajka szybko się skończyła.

Martyna Wojciechowska komentuje rozstanie

Zaledwie wczoraj prasę obiegły doniesienia, jakoby Martyna i Przemek mieli się rozstać. Ponoć to on wyprowadził się z domu zaledwie dwa, trzy miesiące po ślubie i zainicjował rozstanie. (Więcej tutaj)

Dla nikogo nie było zaskoczeniem, że Martyna i Przemek przemilczeli medialną burzę i nie wydali w tej sprawie żadnego oświadczenia. Wymowny wpis pojawił się dopiero kilka godzin później na Instagramie Wojciechowskiej, która opublikowała zdjęcie, jak usadowiona w hamaku relaksuje się na tle gór. Całość podpisała jedynie krótkim, ale wymownym: "Cisza", sugerując, że nie planuje publicznie wypowiadać się na temat rozstania.

Internauci jednak nie ustawali i w komentarzach zalali ją falą pytań i spekulacji. Na jeden z komentarzy Martyna postanowiła zareagować.

- Czyli małżeństwo NIC nie znaczy… Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia - napisała jedna z fanek.

- Znaczy wszystko. Ale nie dla każdego, niestety - skwitowała Martyna.

Wygląda na to, że dla Wojciechowskiej to bardzo bolesny temat, z którym woli oswoić się po za blaskiem fleszy. Życzymy jej wszystkiego dobrego.


Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Weronika WasiakAutor

Interesuję się zdrowym żywieniem, dziennikarstwem i psychologią. Najważniejsze w życiu są dla mnie relacje międzyludzkie i odkrywanie tego, co nieznane. Cenię sobie pozyskiwanie nowych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Zenek Martyniuk małżeństwo

Plotki

Fani drżą o małżeństwo Zenka Martyniuka. Wszystko przez zaskakujące nagranie

Czytaj więcej >

Plotki

Na jaw wyszedł powód rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

Czytaj więcej >
Andrzej Duda

Plotki

Agata i Andrzej Duda modlą się o zdrowie prezydenta Czech

Czytaj więcej >

Plotki

Małgorzata Rozenek-Majdan zabrała głos w sprawie Ukrainy. Wywołała burzę

Czytaj więcej >

Plotki

Rozpędzona rakieta nad głową dziennikarza TVN

Czytaj więcej >

Plotki

Wołodymyr Zełenski w lateksie i szpilkach? Wideo obiegło sieć

Czytaj więcej >