Marzena Rogalska Żródło: eastnews & TRICOLORS

Marzena Rogalska pokazała, jak mieszka. Luksusowa łazienka robi szczególne wrażenie

18 Luty 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Marzena Rogalska należy do tych postaci polskiego show-biznesu, które chętnie udzielają się w social mediach. Na oficjalnym profilu na Instagramie dziennikarka pokazała między innymi wnętrze swojego domu. Internautów szczególnie zachwyciła luksusowa aranżacja łazienki Marzeny Rogalskiej - pomieszczenie jest nowoczesne i pełne różu.

  • Marzena Rogalska prowadzi aktywne życie w social mediach
  • Dziennikarka dzieli się z obserwującymi także zdjęciami ukazującymi wnętrze jej domu
  • Wielu internautów zachwyca widok czterech kątów prezenterki

Ostatnio Marzena Rogalska znalazła się na językach głównie z powodu zaskakującej decyzji dotyczącej dalszej kariery zawodowej, jaką podjęła. Dziennikarka obwieściła, że odchodzi z TVP, co wielu jej współpracowników przyjęło jednocześnie ze smutkiem i pewnego rodzaju podziwem. Odejście Marzeny Rogalskiej ze stacji nie oznacza zaniku jej aktywności w social mediach. Na oficjalnym profilu prezenterki z pewnością już teraz jest sporo ciekawostek - mowa między innymi o wnętrzu jej przytulnych czterech kątów.

Tak mieszka Marzena Rogalska

Social media od dawna są małym okienkiem na świat dla wielu znanych osobistości, w tym dla Marzeny Rogalskiej. Z pomocą Instagrama dziennikarka pozostaje w stałym kontakcie z fanami mimo wciąż szalejącej epidemii COVID-19. Trzeba przyznać, że Marzena Rogalska nie próżnuje; posty pojawiają się na jej profilu niezwykle często.

Pośród dodawanych przez Marzenę Rogalską zdjęć znajdziemy zarówno te bardziej zawodowe, jak i prywatne. Do drugiej grupy z pewnością należą fotografię przedstawiające cztery kąty dziennikarki. Choć nie ma ich w sieci zbyt wiele, najwyraźniej robią odpowiednio duże wrażenie na komentujących. Każda z fotografii zbiera bowiem tysiące polubień, a w sekcji komentarzy aż roi się od słów zachwytu.

Uwagę internautów w szczególności zwróciła łazienka Marzeny Rogalskiej. Dziennikarka zaprezentowała wnętrze pod koniec stycznia ubiegłego roku. Jak informowała w dołączonym do zdjęć wpisie, o podobnej aranżacji marzyła już od jakiegoś czasu.

Najnowszy wpis matki Kasi Lenhardt wzrusza do łez. 6-letni synek modelki ciągle o nią pytaNajnowszy wpis matki Kasi Lenhardt wzrusza do łez. 6-letni synek modelki ciągle o nią pytaCzytaj dalej

- Jak widać pozowała cała rodzina i ja się teraz trochę chwalę, ale przede wszystkim raduję, bo ja sobie ten zakątek już dawno wymarzyłam i to jest moje domowe SPA - cieszyła się Marzena Rogalska.

Łazienkę Marzeny Rogalskiej zalewa odcień pudrowego różu. Ścianę zdobi okrągłe, podświetlane lustro i obrazek ukazujący podobiznę dziennikarki. Całość dopełnia biała wanna. Wnętrzem zachwyca się nie tylko sama jego właścicielka - entuzjazm wyrazili również internauci.

- Taka łazienka to marzenie. Piękna jest!- podzieliła się jedna z obserwatorek.

Marzena Rogalska stawia na kolory

Marzena Rogalska zadbała o to, by w jej życiu codziennym nie zabrakło kolorów. Widać to na zdjęciu ukazującym inną część domu dziennikarki. Wypełniające pomieszczenie meble są pełne barw, podobnie jak dobrane do nich dodatki, nawet stołowa zastawa.

W jednym ze wpisów Marzena Rogalska pochwaliła się, że zdobiąca jej kuchnię ceramika pochodzi z Majorki. Prezenterka wprost nie może doczekać się chwili, w której epidemia COVID-19 unormuje się na tyle, że wreszcie będzie mogła zaprosić gości i uraczyć ich kolacją bądź obiadem serwowanym na wyjątkowych kolorowych naczyniach.

- (...) ja to sobie wszystko odbiję, jak sytuacja się unormuje - będę wyprawiać obiady czwartkowe, kolacje zimowe, wiosenne śniadania oraz letnie przekąski- “ostrzega” znajomych Marzena Rogalska.

MR

MR 2

MR 3

Źródło: instagram.com/marzena_rogalska

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Jastrząb Post, Instagram, Plejada

Następny artykuł