Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Mąż Zosi z "Pierwszej miłości" gra tam jedną z głównych ról! Mało kto wie, że prywatnie są małżeństwem
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 24.05.2023 14:22

Mąż Zosi z "Pierwszej miłości" gra tam jedną z głównych ról! Mało kto wie, że prywatnie są małżeństwem

Dorota Łukasiewicz-Kwietniewska, Rafał Kwietniewski
fot. KAPiF

Dorota Łukasiewicz-Kwietniewska popularność zyskała dzięki roli Zosi w serialu Polsatu "Pierwsza miłość". Niewiele osób wie, że w produkcji występuje także jej mąż. Aktor gra jedną z ważniejszych ról.

Małżeństwa show-biznesu często wiążą się za sprawą wspólnych zainteresowań, jednak czasem zdarza się, że ich losy przeplatają się również na polu zawodowym. W przypadku gwiazd "Pierwszej miłości" niewiele osób wiedziało, że prywatnie łączy ich tak silna relacja.

"Pierwsza miłość": mąż Zosi też występuje w serialu

Dorota Łukasiewicz-Kwietniewska w rolę dziewczyny Artura Kulczyckiego wcielała się z przerwami do 2015 roku. Widzowie z zapartym tchem mogli obserwować ich losy, które nie zawsze były łatwe.

Niewiele osób jednak wie, że na ekranie mogliśmy zobaczyć również męża aktorki. Rafał Kwietniewski także występuje w serialu "Pierwsza miłość" jako lekarz Bartosz Miedzianowski. Jego wątek związał się z Emilką, z którą tworzy związek małżeński.

Prywatnie aktorski duet tworzy szczęśliwą rodzinę z dwójką dzieci.

Agnieszka Woźniak-Starak postawiona w niekomfortowej sytuacji, wszystko działo się w "Dzień Dobry TVN"

"Pierwsza miłość" to nie jedyna ich wspólna produkcja

Gwiazdorski duet od lat rozwija kariery w popularnych serialach. Ich angaże kilkukrotnie sprawiły, że spotkali się na planach zdjęciowych. Zarówno Dorota Łukasiewicz-Kwietniewska jak i jej mąż współpracowali ze "Światem Według Kiepskich", wcielając się w kilka epizodycznych ról.

Na koncie mają także polską produkcje Netflixa, "Sexify". Nie mieli jednak okazji dzielić wspólnego kadru. Aktorka wystąpiła w 5. odcinku serialu, a jej ukochany w 7. 

Mąż Doroty Łukasiewicz-Kwietniewskiej zajmuje się także reżyserią

Niewiele osób wie, że Rafał Kwietniewski oprócz ważnego wątku w "Pierwszej miłości" staje także po drugiej stronie kamery. Widzowie mogli zobaczyć już ponad 300 odcinków, które wyreżyserował.

Oprócz produkcji Polsatu odpowiada także za emitowany w TV4 serial "Święty". Jego żona skupia się przede wszystkim na aktorstwie. Obecnie możemy zobaczyć ją w "Barwach szczęścia" jako Olgę, matkę Michaliny.

Zobacz zdjęcia:

Dorota Łukasiewicz-Kwietniewska, Rafał Kwietniewski.jpg
fot. KAPiF
Dorota Łukasiewicz-Kwietniewska, Rafał Kwietniewski (2).jpg
fot. KAPiF