Swiatgwiazd.pl
fot. Jakub Kaminski / East News

Jakub Kaminski/East News

Media: Filip Chajzer zaręczył się z nową partnerką. Poznali się zaledwie dwa miesiące temu

23 Listopada 2022

Autor tekstu:

Kamila Sabatowska

Media podają, że Filip Chajzer już zdecydował się poprosić o rękę swoją nową partnerkę. Jego decyzja może wywoływać niemałe zdziwienie, bowiem para miała poznać się zaledwie dwa miesiące temu.

Portal Pudelek informuje, że Filip Chajzer zaręczynami miał już nawet pochwalić się w redakcji programu "Dzień Dobry TVN". Tę romantyczną chwilę para rzekomo przeżyła podczas wakacji na Dominikanie, z których niedawno wróciła muśnięta tropikalnym słońcem.

Filip Chajzer znów zakochany

Nie da się ukryć, że w ciągu ostatnich miesięcy w życiu Filipa Chajzera wydarzyło się naprawdę wiele. Po rozstaniu z matką swojego syna miał zamieszkać u ówczesnej partnerki Anny Jędrzejuk. Jednakże czas pokazał, że ich uczucie dobiegło końca dość szybko, a dziennikarz znalazł szczęście u młodszej od siebie Julii.

Mężczyzna miał wypatrzeć swoją aktualną ukochaną w sieci i bez dłuższego namysłu skontaktować się z nią. Kobieta podzieliła jego uczucia i niedługo później zamieszkali pod jednym dachem.

– Taka miłość może zdarzyć się tylko raz... na zawsze – wyznał dziennikarz w rozmowie z "Faktem".

Iwona Pavlović EA

Poznali się na imprezie. "Wojtek był z żoną, ja byłam z mężem". Historia miłości Iwony Pavlović i Wojciecha Oświęcimskiego

CZYTAJ DALEJ

Filip Chajzer już po zaręczynach?

Dziennikarz i jego 25-letnia ukochana uciekli od nadchodzącej do Polski zimy, aż na słoneczną Dominikanę, gdzie spędzili ostatnie kilka dni. Jak podaje Pudelek, podczas podróży Filip Chajzer miał zdecydować się na ważny krok ku wspólnej przyszłości z tajemniczą Julią.

Redakcja twierdzi, iż dotarła do informatora, który potwierdził, że Julia i Filip są już po zaręczynach. Jeśli to prawda, mężczyzna poprosił ukochaną o rękę po zaledwie dwóch miesiącach znajomości. Co więcej, tym ważnym wydarzeniem miał pochwalić się w redakcji "Dzień Dobry TVN" będąc jeszcze na wakacjach.

Pogłoski podsycił sam zainteresowany, kiedy podczas rozmowy z serwisem "Dzień Dobry TVN" nazwał swoją partnerkę narzeczoną. Choć redakcja Pudelka poprosiła go o komentarz, nie był zainteresowany odpowiedzią na przygotowane przez nią pytania. Oczywiście, jeśli to prawda, pewnie prędzej czy później dziennikarz nie omieszka pochwalić się tym oficjalnie w sieci.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd

  2. Powrócisz do żywych w moment. Genialny sposób na pozbycie się bólu gardła

  3. Doda po raz pierwszy pokazała swojego nowego partnera. Znają go fani Doroty Gardias

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

fot. Pierre Teyssot / SplashNews.com/EAST NEWS

Tak kibicują polskie WAGs. Lewandowska zdecydowała się na długą podróż, większość została w kraju

Za nami pierwszy mecz reprezentacji Polski na zorganizowanych w Katarze mistrzostwach świata. Wiemy, w jaki sposób polskie WAGs kibicowały swoimi ukochanym. Tylko niektóre zdecydowały się na daleką podróż.

Zobacz galerię >

Czy wiesz, jaki znak zodiaku mają gwiazdy? To wiele mówi o ich charakterach

Pytanie 1 z 9

Maciej Kurzajewski to zodiakalny...

Źródło: Pudelek

Tagi:

Kamila SabatowskaAutor

Magister filologii polskiej, od kilku lat pracuje jako redaktorka. Prywatnie fanka sportu – zwłaszcza siatkówki i miłośniczka zwierząt.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

fot. Olaf Lubaszenko, "Festiwal Gwiazd - konferencja", 2015/06/16, KAPiF/Anna Mucha, "Niewidzialna wojna - premiera filmu", 2022/09/29, KAPiF, Jan Nowicki, "Jan Nowicki - Serca gwiazd", 2019/09/30, KAPiF

Życie Gwiazd

Gwiazdy żegnają Jana Nowickiego: Adrianna Biedrzyńska, Anna Mucha, Cezary Pazura, Olaf Lubaszenko i inni

Czytaj więcej >
fot. Rodzina zastępcza,"Gwiazdy z Polsatem", 2007/02/22, / Aleksandra Szwed, Misheel Jargalsaikhan, "Gala jubileuszowa 30 lat Telewizji Polsat", 2022/12/06, KAPiF

Życie Gwiazd

Siostry z "Rodziny zastępczej" znowu razem. Aleksandra Szwed i Misheel Jargalsaikhan na wspólnym zdjęciu

Czytaj więcej >
fot. Jan Nowicki, Łukasz Nowicki, Halina Mlynkowa,  "książka Droga do domu - Jan Nowicki", 2009/12/08, KAPiF

Życie Gwiazd

Był "zupełnie niestandardowym" dziadkiem jej syna. Halina Mlynkowa żegna Jana Nowickiego: "Ach Tato"

Czytaj więcej >
fot. J.Krzywdziński - Konrad Gruda (1968). "4 x 100 dla Polski", p.97, Warszawa: Sport i Turystyka. no ISBN., cropped, Public Domain, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=9590215/ "Jan Nowicki — Serca gwiazd", 2019/09/30, KAPiF

Życie Gwiazd

Nowicki zobaczył ją i powiedział: "To będzie matka mojego dziecka”, urodziła mu syna. Kim była Barbara Janiszewska-Sobotta?

Czytaj więcej >
Paulina Sykut-Jeżyna, fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Paulina Sykut-Jeżyna na 30-leciu Polsatu. Wszyscy spoglądali na jej kreację

Czytaj więcej >
fot. Jan Nowicki z żoną KAPiF

Życie Gwiazd

Mówił, że to ją będzie trzymał za rękę, gdy będzie odchodził. Historia ostatniej miłości Jana Nowickiego

Czytaj więcej >