Swiatgwiazd.pl
Melania Trump ucieka od męża

wikipedia.org The White House from Washington, DC, domena publiczna (zdjęcie poglądowe)

Nagrali moment, w którym Melania ucieka od Donalda Trumpa. Z miejsca stało się hitem internetu

22 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Nagranie z Melanią Trump w roli głównej szturmem podbiło Internet. W sieci natychmiast pojawiły się zabawne komentarze i drwiące uwagi. Na filmiku wyraźnie widać, jak była “Pierwsza Dama" odsuwa się od swojego męża. Kobieta najwyraźniej

Melania Trump niedawno ustąpiła roli “Pierwszej Damy” Stanów Zjednoczonych małżonce Joe Bidena, Jill. Nie oznacza to jednak końca jej popularności, o czym świadczy poruszenie wśród internautów, jakie wywołało nagranie prezentujące żonę byłego prezydenta. Melania Trump oddaliła się od małżonka pozującego fotografom.

Melania Trump “ucieka” od swojego męża. Nagranie rozbawiło internautów z całego świata

Melania Trump to słoweńsko-amerykańska modelka. Jako małżonka 45 prezydenta USA w latach 2017-2021 pełniła funkcję “Pierwszej Damy” Stanów Zjednoczonych. Para wzięła ślub w styczniu 2005 roku.

Jak donoszą media, Melania Trump od początku nie pałała entuzjazmem względem zaszczytnej funkcji “Pierwszej Damy”. Mówiono o tym ponoć jeszcze przed tym, jak Donald Trump rozgościł się w Gabinecie Owalnym na dobre. Kobiecie nie można co prawda odmówić klasy, lecz, zdaniem niektórych, mowa jej ciała zdawała się okazywać głównie niechęć w stosunku do uwagi, jaką nagle otrzymała od niemal całego świata.

Medialne doniesienia dotyczące podejścia Melanii Trump do jej ówczesnej roli jedynie podkreśliło jedno z nagrań, na którym otwarcie wyraziła swoją niechęć. Żona byłego prezydenta USA miała wówczas przyznać się do pragnienia, by wszyscy po prostu dali jej święty spokój. Melania Trump ubrała to jednak w nieco bardziej “kwieciste” słowa.

Nic więc dziwnego, że w ostatnim czasie media aż huczały od domysłów na temat tego, że przegrana Donalda Trumpa w wyborach prezydenckich wcale nie zmartwiła jego małżonki. Oczy całego świata miały zwrócić się bowiem na Joe i Jill Bidenów, co rzeczywiście stało się podczas uroczystej inauguracji nowej głowy państwa.

Ostatnią oficjalną “misją” Melanii Trump miała być podróż z Waszyngtonu na Florydę. Małżeństwo Trumpów podróżowało w luksusowych warunkach na pokładzie samolotu Air Force One. To właśnie wtedy reporterom udało się uchwycić wspomniane wcześniej nagranie.

Krótkie video ukazuje Donalda i Melanię Trump opuszczających pokład samolotu. Były prezydent przystanął, by pomachać tłumie oczekującym jego przybycia reporterom. Reakcją Melanii Trump jest ekspresowa ucieczka w kierunku samochodu z przyciemnianymi szybami. Nagranie zostało opublikowane między innymi na łamach serwisu społecznościowego Twitter, skąd pochodzi wykorzystane w artykule zdjęcie.

Zaistniała sytuacja stała się obiektem licznych żartów wśród internautów. Niektórzy z komentujących wróżą byłej prezydenckiej parze rozwód, inni dopatrują się powodu “ucieczki” Melanii Trump w jej niechęci do pozostawania w centrum uwagi. O tym, czy małżeństwo Trumpów przetrwa tę próbę, przyjdzie nam przekonać się zapewne już niebawem.

- Spieszy się, bo na 10:00 umówiła się z prawnikiem, który będzie prowadzić jej rozwód - skomentował jeden z internautów.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: pudelek.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >