Melania Trump ucieka od męża Żródło: wikipedia.org The White House from Washington, DC, domena publiczna (zdjęcie poglądowe)

Nagrali moment, w którym Melania ucieka od Donalda Trumpa. Z miejsca stało się hitem internetu

22 Styczeń 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Nagranie z Melanią Trump w roli głównej szturmem podbiło Internet. W sieci natychmiast pojawiły się zabawne komentarze i drwiące uwagi. Na filmiku wyraźnie widać, jak była “Pierwsza Dama” odsuwa się od swojego męża. Kobieta najwyraźniej nie zamierzała wówczas pozować do zdjęć u boku partnera.

Melania Trump niedawno ustąpiła roli “Pierwszej Damy” Stanów Zjednoczonych małżonce Joe Bidena, Jill. Nie oznacza to jednak końca jej popularności, o czym świadczy poruszenie wśród internautów, jakie wywołało nagranie prezentujące żonę byłego prezydenta. Melania Trump oddaliła się od małżonka pozującego fotografom.

Melania Trump “ucieka” od swojego męża. Nagranie rozbawiło internautów z całego świata

Melania Trump to słoweńsko-amerykańska modelka. Jako małżonka 45 prezydenta USA w latach 2017-2021 pełniła funkcję “Pierwszej Damy” Stanów Zjednoczonych. Para wzięła ślub w styczniu 2005 roku.

Jak donoszą media, Melania Trump od początku nie pałała entuzjazmem względem zaszczytnej funkcji “Pierwszej Damy”. Mówiono o tym ponoć jeszcze przed tym, jak Donald Trump rozgościł się w Gabinecie Owalnym na dobre. Kobiecie nie można co prawda odmówić klasy, lecz, zdaniem niektórych, mowa jej ciała zdawała się okazywać głównie niechęć w stosunku do uwagi, jaką nagle otrzymała od niemal całego świata.

Medialne doniesienia dotyczące podejścia Melanii Trump do jej ówczesnej roli jedynie podkreśliło jedno z nagrań, na którym otwarcie wyraziła swoją niechęć. Żona byłego prezydenta USA miała wówczas przyznać się do pragnienia, by wszyscy po prostu dali jej święty spokój. Melania Trump ubrała to jednak w nieco bardziej “kwieciste” słowa.

Katarzyna Cerekwicka na bezrobociu ratuje się jak może. Katarzyna Cerekwicka na bezrobociu ratuje się jak może. "Wszystko wyprzedałam"Czytaj dalej

Nic więc dziwnego, że w ostatnim czasie media aż huczały od domysłów na temat tego, że przegrana Donalda Trumpa w wyborach prezydenckich wcale nie zmartwiła jego małżonki. Oczy całego świata miały zwrócić się bowiem na Joe i Jill Bidenów, co rzeczywiście stało się podczas uroczystej inauguracji nowej głowy państwa.

Ostatnią oficjalną “misją” Melanii Trump miała być podróż z Waszyngtonu na Florydę. Małżeństwo Trumpów podróżowało w luksusowych warunkach na pokładzie samolotu Air Force One. To właśnie wtedy reporterom udało się uchwycić wspomniane wcześniej nagranie.

Krótkie video ukazuje Donalda i Melanię Trump opuszczających pokład samolotu. Były prezydent przystanął, by pomachać tłumie oczekującym jego przybycia reporterom. Reakcją Melanii Trump jest ekspresowa ucieczka w kierunku samochodu z przyciemnianymi szybami. Nagranie zostało opublikowane między innymi na łamach serwisu społecznościowego Twitter, skąd pochodzi wykorzystane w artykule zdjęcie.

Zaistniała sytuacja stała się obiektem licznych żartów wśród internautów. Niektórzy z komentujących wróżą byłej prezydenckiej parze rozwód, inni dopatrują się powodu “ucieczki” Melanii Trump w jej niechęci do pozostawania w centrum uwagi. O tym, czy małżeństwo Trumpów przetrwa tę próbę, przyjdzie nam przekonać się zapewne już niebawem.

- Spieszy się, bo na 10:00 umówiła się z prawnikiem, który będzie prowadzić jej rozwód - skomentował jeden z internautów.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: pudelek.pl

Następny artykuł