Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Michał Szpak zadebiutuje w TVN-ie. Weźmie udział w podniosłym wydarzeniu
Aleksander Goldman
Aleksander Goldman 06.02.2022 01:00

Michał Szpak zadebiutuje w TVN-ie. Weźmie udział w podniosłym wydarzeniu

Michał Szpak
fot. TRICOLORS / East News

Michał Szpak jeszcze niedawno uchodził za jedną z gwiazd TVP – przez cztery sezon zasiadał bowiem w fotelu jurorskim programu "The Voice of Poland". Chwilę po zakończeniu 11. edycji show Telewizja Polska podjęła jednak decyzję o zakończeniu współpracy, co sam artysta przyjął z nieskrywaną ulgą. Szybko okazało się również, że już wkrótce pojawi się na antenie TVN, gdzie poprowadzi wyjątkowe wydarzenie.

Michał Szpak zadebiutuje na antenie TVN w nowej roli

Artysta poinformował w mediach społecznościowych, że już za kilka dni weźmie udział w prestiżowej Gali Bestsellerów Empiku 2021, gdzie sprawdzi się w roli prowadzącego.

– Halo. Będę prezenterkiem internetową i poprowadzę razem z Gabi backstage gali nagród Empiku [pisownia oryginalna – przyp. red,] – napisał Szpak. Wokalista poprowadzi część wydarzenia wraz z Gabi Drzewiecką, prezenterką i dziennikarką. Całość będzie zaś transmitowana na antenie TVN 15 lutego od godziny 20:15. W trakcie gali wystąpią między innymi Krzysztof Zalewski, sanah. Daria Zawiałow, Artur Rojek, Julia Wieniawa czy Stanisław Soyka.

Przypomnijmy, że to właśnie w TVN-ie Michał stawiał pierwsze artystyczne kroki – ponad dekadę temu wziął bowiem udział w programie "X Factor", gdzie zaskoczył brawurowym wykonaniem piosenki Czesława Niemena "Dziwny jest ten świat". W finale uplasował się zaś na drugim miejscu.

W 2016 roku reprezentował Polskę podczas 61. Konkursu Piosenki Eurowizji, gdzie piosenką "Color of Your Life" wywalczył ósme miejsce. Rok później Michał Szpak dołączył do grona sędziów "The Voice of Poland", w fotelu jurorskim zasiadał zaś przez cztery edycję. W ubiegłym roku TVP poinformowała bowiem o zakończeniu współpracy z artystą.

Ten przyjął to jednak z wyraźną ulgą, jak przyznał bowiem w jednym z wywiadów "miał dość".

Z empatią podchodziłem do uczestników, ale jeśli ktoś zakazuje mi wejść na plan, bo mam tęczowe paznokcie albo każe mi pokazywać podeszwy butów, to o czym rozmawiamy? – ujawnił w rozmowie z "Gazetą Wyborczą".

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Krzysztof Cugowski opublikował czarno-białe zdjęcie. Przekazał smutną wiadomość

  2. Kajra pokazała brzuszek, a fani szaleją z zachwytu. Co na to Sławomir?

  3. Gwiazda serialu TVN jest w ciąży. Wszystko trzymała w sekrecie

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].