Michał Wiśniewski gratuluje Mandarynie Żródło: instagram.com/m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski złożył gratulacje Mandarynie

28 Marzec 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Michał Wiśniewski nie mógł przepuścić takiej okazji. Na swoim Instagramie opublikował obszerny wpis, składając Mandarynie życzenia z okazji... nowej współpracy. Nie odmówił sobie pokazania kilku nieznanych przedtem zdjęć byłej żony.

  • Małżeństwo Michała Wiśniewskiego i Mandaryny
  • Lider Ich Troje składa byłej żonie gratulacje
  • Niepublikowane wcześniej zdjęcia artystki w sieci

W 2002 roku Michał Wiśniewski i Mandaryna powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Uroczystość była wyjątkowa, bo odbyła się na samym biegunie. Niewielu wie, że w tamtym momencie para była już po ślubie cywilnym, ale oboje zdecydowali, że kolejną przysięgę wypowiedzą sobie w szczególnym miejscu, w otoczeniu najbliższych.

W 2003 roku zdecydowali się także zawrzeć ślub kościelny, co odbiło się niemałym echem w mediach.

Jedno z głośniejszych rozstań

Małżeństwo Mandaryny i Wiśniewskiego od samego początku budziło ogromne zainteresowanie w opinii publicznej. Trudno pominąć fakt, że artystka była jego drugą żoną - pierwszą była Magda Femme, z którą rozstał się zaledwie na kilka miesięcy przed związaniem się z Mandaryną.

Para doczekała się dwóch pociech - Xaviera Michała Wiśniewskiego i Fabienne Marty Wiśniewskiej. Niestety, małżeństwo ostatecznie zakończyło się fiaskiem i już po czterech latach oboje zdecydowali o rozstaniu.

Chociaż każde poszło w swoją stronę, do dziś pozostają w przyjaznych stosunkach, co chętnie wielokrotnie już udowodnili.

Michał Wiśniewski gratuluje byłej żonie

Nic więc dziwnego, że Michał Wiśniewski nie odmówił sobie złożenia obszernych gratulacji byłej żonie z okazji nowej współpracy. Postopublikowany na profilu gwiazdora opiewa wręcz w słowa podziwu, nie tylko odnoszących się do sfery zawodowej.

"Gwiazdą" się nie bywa - Gwiazdą się jest. Błyszczącą, uczciwą, pewną siebie mimo przeciwności losu i życiowych błędów, w życiu prywatnym skromną, spełnioną kobietą po 40-ce - zaczął muzyk.

W dalszej części Michał zachwycał się nad tym, jak wspaniałą matką jest Mandaryna. Kilka kolejnych słów zbudziło niemałe zamieszanie, bowiem gwiazdor zdradził w nich, że Mandaryna niebawem "wyda na świat swoją ostatnią pociechę".

Wspaniałą matką, która za chwilę wypuści na wolność swoją ostatnią pociechę. Za dużo powiedziałem? Nie dość. Wszystko, co najlepsze Marta przed Tobą! - dodał.

Co dokładnie muzyk mógł mieć na myśli? Nie wykluczone, że "ostatnią pociechą" określił kolejny zawodowy sukces.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Rmfmaxxx, Instagram

Następny artykuł