Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja lifestyle quizy O nas
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Mija rok od śmierci Krzysztofa Krawczyka. Jak wyglądało jego życie?
Weronika Wasiak
Weronika Wasiak 03.04.2022 19:19

Mija rok od śmierci Krzysztofa Krawczyka. Jak wyglądało jego życie?

Mija rok od śmierci Krzysztofa Krawczyka. Jak wyglądało jego życie?
TRICOLORS/East News

Poznajecie chłopca ze zdjęcia? Szybko osiągnął ogromny sukces i stał się ulubieńcem Polaków. Jego nagła śmierć pogrążyła w rozpaczy miliony fanów.

Aż trudno uwierzyć, że mija dokładnie rok, odkąd Krzysztofa Krawczyka nie ma już wśród nas. Szczegóły z jego życia, zarówno zawodowego, jak i prywatnego, nadal budzą ogromne zainteresowanie. Nie brakowało w nim przygód, które muzyk z pewnością pamiętał do samego końca.

Życie Krzysztofa Krawczyka

Fotografia przedstawiająca małego Krawczyka wielu poruszy do łez. Gdy miał te kilka miesięcy, nikt nie spodziewał się, że w przyszłości zostanie wielką gwiazdę. Krzysztofowi Krawczykowi szybko udało się zdobyć popularność.

Wszystko zaczęło się w roku 1963, gdy podczas wakacji w Mielnie razem z Marianem Lichtmanem, Sławomirem Kowalewskim i Jerzym Krzemińskim założył zespół "Trubadurzy". Na pierwsze sukcesy nie czekali długo. Już dwa lata później otrzymali nagrodę za debiut podczas 3. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Zespół cieszył się ogromną popularnością, ale mimo to, w 1973 roku Krzysztof Krawczyk postanowił rozpocząć karierę solową. Wtedy jego życie zawodowe nabrało nieprawdopodobnego rozpędu.

Przez lata, aż do końca swoich dni, regularnie koncertował, zaskarbiając sobie sympatię Polaków. Kochały go miliony, co pozwoliło mu również występować na zagranicznych scenach. Jego życie zawodowe opiewało w rozmaite przygody. Nie inaczej było również w sferze prywatnej.

Muzyk był trzykrotnie żonaty. Jego pierwszą wybranką została Grażyna Krawczyk. Małżeństwo jednak nie przetrwało, a on niedługo potem związał się z Haliną Krawczyk. Chociaż doczekali się syna, i tym razem gwiazdor nie zaznał szczęścia w miłości. Wszystko zmieniło się dopiero, gdy w latach 80. poznał Ewę. Okazało się, że oboje zakochali się w sobie bez pamięci. Tworzyli szczęśliwe i zgrane małżeństwo aż do ostatnich dni życia Krawczyka.

Kobieta wciąż nie pogodziła się ze śmiercią ukochanego. Przypomnijmy, że muzyk w marcu ubiegłego roku trafił do szpitala z powodu zakażenia koronawirusem. Udało mu się opuścić placówkę tuż przed świętami wielkanocnymi. Niestety, wrócił do niej już dwa dni później. Jego stan dramatycznie się pogorszył, a lekarze okazali się bezradni. Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia 2021 roku.

W najbliższy poniedziałek przypada pierwsza rocznica jego śmierci. Z tej okazji przy jego grobie mają odbyć się uroczystości z udziałem księdza i najbliższych. (Więcej TUTAJ)

Mija rok od śmierci Krzysztofa Krawczyka. Jak wyglądało jego życie?

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  1. Skuteczne sposoby na wzmocnienie odporności u dzieci. Zapomnisz o ciągłym bieganiu do lekarza

  2. Twoje dziecko skończyło 6 miesięcy? To jeden z najważniejszych momentów

  3. Joanna Racewicz pokazała wzruszające zdjęcie i ujawniła koszmarną prawdę. "Najgorsza chwila w życiu"

Źródło: Dziennik Łódzki, Fakt

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Bądź na bieżąco - najważniejsze wiadomości z kraju i zagranicy
Google News Obserwuj w Google News
Tagi:
Wybór Redakcji
Maciej Orłoś
Maciej Orłoś osiągnął wiek emerytalny. Wyjawił, ile może dostać z ZUS. "Nie zamierzam się skarżyć"
muzyk w szpitalu
"Już prawie nie słyszę". Dramat polskiego wokalisty. Choroba rozwijała się latami
Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki
Skrzynecka 17. rocznicy ślubu nie świętowała na romantycznej kolacji. Oto co robili z mężem
Dawid Kwiatkowski
Poruszony Kwiatkowski już nie ukrywa. Publicznie wyśpiewał "kocham"
Dawid Kwiatkowski i Michał Kwiatkowski
Coming out Kwiatkowskiego. "Nie chciałem okłamywać ludzi". Mocne wyznanie
Torbicka
Jak dobrze znasz Grażynę Torbicką? Te pytania mogą zaskoczyć
Wybór Redakcji