Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kim jest Ivana Knoll? Miss Mundialu podbije też Euro 2024
Karolina Kurek
Karolina Kurek 19.06.2024 18:14

Kim jest Ivana Knoll? Miss Mundialu podbije też Euro 2024

Ivana Knoll
fot. East News

Euro 2024 trwa. Wokół tematu rozgrywek nie brakuje silnych emocji. Teraz okazuje się, że nie zabraknie na nich również Miss Mundialu w Katarze. Kim jest Ivana Knoll?

Kim jest Ivana Knoll?

Ivana Knoll została okrzyknięta Miss Mundialu 2022. Modelka urodziła się w Niemczech, jednak z pochodzenia jest Chorwatką. Podczas rozgrywek dwa lata temu w Katarze szokowała wybranymi przez siebie stylizacjami. Krzykliwe stroje wyróżniały ją z tłumu, dlatego uzyskała ona tytuł Miss Mundialu. Na co dzień prowadzi ona konto w mediach społecznościowych i chwali się wystawnym życiem oraz odważnymi ujęciami. 

Okazuje się, że Ivana pojawi się w Niemczech podczas Euro 2024. 

Dramat Roberta Lewandowskiego. Tuż przed Euro przekazano najgorsze Euro 2024. Polscy piłkarze przed zgrupowaniem. Jak wyglądali?

Miss Mundialu pojawi się na rozgrywkach Euro 2024

Już w piątek 14 czerwca w Niemczech rozpoczną się rozgrywki Euro 2024. Pierwsze spotkanie rozegra się pomiędzy gospodarzami sportowego wydarzenia a Szkocją. W mediach wiele mówi się o meczu Polski z Holandią, który odbędzie się w niedziele, a zabraknie na nim kapitana naszej reprezentacji, Roberta Lewandowskiego z powodu kontuzji. 

Ivana Knoll, Miss Mundialu potwierdziła w jednym z wywiadów, że będzie obecna na kilku spotkaniach w ramach rozgrywek. Chorwatka zamierza kibicować swoim rodakom, a w szczególności Lukowi Modriciowi. Knoll ma nadzieję, że pozostanie w Niemczech do zakończenia Euro 2024. 

10 czerwca przyjeżdżam do Berlina. 15 czerwca Chorwacja zagra z Hiszpanią. Cztery dni później będę w Hamburgu na mecz z Albanią. A następnie 24 czerwca będę w Lipsku na mecz z Włochami. Będę śledzić wszystkie mecze Chorwacji i mam nadzieję, że zostanę w Niemczech do finału - powiedziała w rozmowie z niemieckim portalem Bild. 

Ivana Knoll ponownie zaskoczy?

Ivana Knoll zyskała popularność dzięki Mundialowi w 2022 roku. Dziś modelka może pochwalić się, aż trzema milionami obserwujących na platformie Instagram. Modelka pozostaje aktywna w mediach społecznościowych i nadal wzbudza zainteresowanie. Udaje jej się to przede wszystkim dzięki nietuzinkowym stylizacjom. Miss Mundialu zdradziła, że ma kilka pomysłów, jednak jeszcze nie wie dokładnie, co założy podczas rozgrywek. 

Jeszcze nie wiem, co dokładnie założę. Pewnie będę mieć spontaniczne pomysły. Wtedy albo wymyślę coś na szybko, albo przykleję chorwacką flagę do ubrań, które mi się podobają, co zrobiłem w Katarze - wyznała. 

Co Wy na to?

Ivana Kroll, fot. Instagram
Ivana Kroll, fot. Instagram
EN_01546063_0793 (1).jpg
Ivana Knoll, fot. East News