Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Młody Martyniuk nocą wzniósł się na wyżyny żenady
Karolina Kurek
Karolina Kurek 22.05.2024 18:30

Młody Martyniuk nocą wzniósł się na wyżyny żenady

Daniel Martyniuk
fot. Instagram

Daniel Martyniuk po raz kolejny zaskoczył. Syn Zenka udostępnił zdjęcia kilku pięknych i znanych kobiet. Teraz się tłumaczy. Co za słowa. 

Daniel Martyniuk wziął ślub

Daniel Martyniuk to syn znanego wykonawcy disco polo Zenka Martyniuka. W mediach znany jest z kontrowersyjnych zachowań. Jesienią zeszłego roku podczas pobytu na Bali wziął ślub ze swoją wieloletnią partnerką Faustyną. 

Wydarzenie to wprawiło w szok nie tylko opinię publiczną, ale również rodziców Martyniuka, którzy nie wiedzieli nic o planach jedynego syna. Daniel przekazał, że zamierza wyprawić drugie wesele. 

W Wielkanoc mężczyzna i jego wybranka wyprawili huczne przyjęcie w gronie rodziny i przyjaciół. Zdjęcia i nagrania z wesele Daniela i Faustyny Martyniuków zostały udostępnione w mediach po czasie. 

Ekspertka masakruje najnowszy występ Daniela Martyniuka: "Dramat i katastrofa" Zenek Martyniuk o relacji z jedyną wnuczką. Już nie ukrywa, jak wyglądają kontakty z córką Daniela

Zagraniczna majówka Martyników

Majówka to idealna okazja do odpoczynku od codziennych spraw. Daniel Martyniuk i jego żona na długi weekend wybrali się do Marbelli, na południu Hiszpanii. Na kadrach udostępnianych przez mężczyznę można było dostrzec także jego sławnego ojca. Zenek Martyniuk postanowił wykorzystać kilka dni wolnego i odpocząć. Jego syn tymczasem cieszył się urlopem z żoną. Para dzieliła się w mediach społecznościowych pięknymi ujęciami, ale także wspólnymi zdjęciami, na których nie szczędzili sobie czułości. Można było odnieść wrażenie, że ich małżeństwo ma się doskonale. 

W ostatnim czasie Daniel Martyniuk ponownie zaskoczył obserwatorów. 

Nocne relacje Daniela Martyniuka

W nocy z wtorku na środę Daniel Martyniuk dodał nową relację na Instagramie. Syn Zenka udostępnił zdjęcia, a na nich wdzięki wielu znanych kobiet. Pierwszą z nich była Fagata, pozująca w bikini, a kolejne to Lana Del Ray, Na końcu zaś pokazał nagranie z amerykańską modelką, która chodzi na wysokich obcasach. 

Tak się łazi na szpileczkach - dodał Martyniuk. 

Powyższe relacje zaskoczyły internautów, gdyż jeszcze nie tak dawno, Daniel chwalił się kadrami z piękną żoną u boku. Syn króla disco polo postanowił wyjaśnić, co miał na myśli, publikując wcześniejsze fotografie na InstaStories. 

Przepraszam, już spieszę z pomocą w tłumaczeniu. Czy wszyscy znają rozmiary piersi obecnie panujące na rynku - napisał z emotikonem uśmiechu na końcu. 

I dodał:

Mamy tutaj obraz potężnego DD, jak nie lepiej ( i co, kogo obchodzi, czy mam żonę) jeśli ją mam, to co umieram? A może zostaje oślepiony bez oceny czy WTF? Tragikomedia. 

Na ty mnie poprzestał, gdyż odniósł się także do kadru programu “Kuba Wojewódzki”, którego Fagata była gościem:

I chodzi o to, że chyba coś poszło nie tak w programie Kuby. Oczy macie, a alfabet znacie. 

Co myślicie o spostrzeżeniach Daniela?

Tłumaczenia Daniela Martyniuka, fot. Instagram
Tłumaczenia Daniela Martyniuka, fot. Instagram
Tłumaczenia Daniela Martyniuka, fot. Instagram
Tłumaczenia Daniela Martyniuka, fot. Instagram