Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Daniel Martyniuk z żoną rozgadali się o dziecku. Po hucznym weselu ujawnili swoje plany
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 06.04.2024 12:16

Daniel Martyniuk z żoną rozgadali się o dziecku. Po hucznym weselu ujawnili swoje plany

Wesele Daniela Martyniuka
Wesele Daniela Martyniuka, fot. Instagram

Drugi ślub Daniela Martyniuka wzbudził bardzo dużo emocji wśród fanów. Już wiadomo, że uroczystość była wystawna, a goście na weselu mogli liczyć na wiele atrakcji. Teraz syn Zenka wraz z żoną mówią o powiększeniu rodziny.

Drugi ślub Daniela Martryniuka

Daniel Martyniuk przeszedł bolesne rozstanie z pierwszą żoną, Eweliną. Jego drugą żoną została Faustyna Jamiołkowska. Para po raz pierwszy stanęła na ślubnym kobiercu na wyspie Bali w październiku 2023 roku. Jednak postanowili również zorganizować kolejną ceremonię, tym razem w otoczeniu najbliższych i rodziny.

Drugie wesele syna Zenka Martyniuka i jego wybranki było prawdziwym wydarzeniem. Pojawiło się na nim mnóstwo gosci. Wybór daty i miejsca był również symboliczny — wszystko miało miejsce w Niedzielę Wielkanocną, w rodzinnych stronach Faustyny, w zajeździe niedaleko Sierpca.

Jak wyglądała uroczystość?

Niesamowite sceny na hucznym weselu Daniela i Faustyny Martyniuków. Jeden z gości wszystko wygadał mediom Daniel Martyniuk naśmiewa się ze swojej żony w sieci? Ale ją podsumował...

Jak wyglądało wesele syna Zenka?

Według informatora serwisu ShowNews, na weselu Martyniuka goście mieli do dyspozycji różnorodne atrakcje, takie jak czekoladowa fontanna, stół z wiejskimi przekąskami, drink bar, fotobudka oraz animator zabaw dla dzieci.  Na Instagramie Daniela i Faustyny pojawiło się nagranie z ceremonii i zabawy weselnej.

Para skorzystała z usług profesjonalnej firmy, co sprawiło, że film prezentuje się niezwykle urokliwie i elegancko. Widoczne są szczegóły bukietu oraz skromnej, lecz stylowej sukni panny młodej. Nagranie przedstawia również emocjonujący moment pierwszego tańca, który został urozmaicony maszyną do tworzenia dymu, konfetti i racami. 

Ślub był kolejnym ważnym momentem w przypieczętowaniu tej miłości. Teraz Daniel i Faustyna rozgadali się o dzieciach.

Młodzi Martyniukowie o dzieciach

W obecnym momencie życia Martyniuków naturalnym posunięciem wydaje się zakładanie własnej rodziny. Daniel i Faustyna wyrazili swoje pragnienie posiadania potomstwa. Jednak przed podjęciem tej decyzji, planują uregulować kilka istotnych kwestii.

Najpierw Faustyna musi załatwić kilka spraw w szkole, ale w przyszłości tak - odpowiedział Daniel - w rozmowie z Pudelkiem.

Faustyna zgodziła się z mężem i wyznała, że potrzebują jeszcze czasu, zanim podejmą takie kroki.

Chcę być mamą, ale tak, jak powiedział Daniel mam jeszcze trochę zawodowych spraw, a później na pewno będziemy myśleli, żeby powiększyć rodzinę – potwierdziła Faustyna. 

Przypomnijmy, że Daniel Martyniuk ma już córeczkę Laurę z pierwszego małżeństwa. 

Daniel Martyniuk i Faustyna, fot. Instagram
Daniel Martyniuk i Faustyna, fot. Instagram
Daniel Martyniuk i Faustyna, fot. Instagram
Daniel Martyniuk i Faustyna, fot. Instagram
Daniel Martyniuk wziął drugi ślub, fot. Instagram
Daniel Martyniuk wziął drugi ślub, fot. Instagram