Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ekspertka masakruje najnowszy występ Daniela Martyniuka: "Dramat i katastrofa"
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 24.04.2024 14:06

Ekspertka masakruje najnowszy występ Daniela Martyniuka: "Dramat i katastrofa"

Daniel Martyniuk
fot. Instagram

Daniel Martyniuk od jakiegoś czasu próbuje swoich sił w muzyce. Teraz znowu podzielił się coverem jednego ze światowych hitów. Ekspertka śpiewu krytycznie oceniła jego wokalne popisy. 

Daniel Martyniuk idzie w ślady znanego ojca

Daniel Martyniuk rzadko aktywnie uczestniczy w mediach społecznościowych, ale gdy już to robi, to z pewnym rozmachem. Syn Zenka udostępnił nagranie, na którym gra i śpiewa popularną piosenkę "Over The Rainbow" na ukulele. W nagraniu widoczny jest w okularach przeciwsłonecznych, kaszkietówce i dresie, co kontrastuje z melancholijnym charakterem tego utworu. Reakcje internautów są dość krytyczne. Nie podoba im się wykonanie piosenki przez Daniela Martyniuka.

 Z całym szacunkiem, ale zmasakrował pan tę piosenkę – napisała jedna z internautek, dodając płaczące emotikony. 
 

Warto zauważyć, że Daniel Martyniuk nie jest nowicjuszem w muzyce. Posiada już na koncie piosenkę "Nigdy Nie Zapomnę", która na platformie YouTube zdobyła ponad 200 tysięcy wyświetleń.

Teraz znowu postanowił pochwalić się wykonaniem znanej piosenki.

Internauci pytają Daniela Martyniuka: "Jakim cudem drugi ślub kościelny?". On milczy, ale wiadomo już, jak do tego doszło Masa zdjęć ze ślubu Martyniuka. Suknia Faustyny skromna, ale reszta "na bogato". Nie obeszło się bez kontrowersji

Daniel Martyniuk kolejny raz publikuje cover utworu

Daniel Martyniuk właśnie opublikował na Instagramie swoje wykonanie piosenki Elvisa Presleya “Can't Help Falling in Love”. Zadedykował ten utwór swojej świeżo upieczonej żonie. Faustyna jako pierwsza skomentowała jego nagranie. 

Mój zdolny Kochany Mąż.

Niestety nie wszyscy mieli takie samo zdanie. Ekspertka zmiażdżyła jego występ.

Ekspertka śpiewu komentuje występ Daniel Martyniuka

Chociaż Faustyna była bardzo zafascynowana, specjaliści z dziedziny śpiewu, co do talentu Daniela wykazują pewne zastrzeżenia. Wśród nich znajduje się Anna Kamieńska, kierująca Akademią Śpiewu. W wywiadzie dla ShowNews.pl wyraziła opinię, że nie każdy powinien sięgać po klasyczne hity.

Bardzo trudno słucha się wykonania Daniela Martyniuka, gdyż piosenka ta jest klasykiem, przebojem, a światowy rynek muzyczny przepełniony jest przepięknymi coverami tego hitu… Z przykrością muszę stwierdzić, że niektórzy nie powinni ulegać pokusie, by wykonywać muzykę na wyższym poziomie muzycznym, wokalnym i emocjonalnym niż disco polo….

Specjalistka zaleciła również Danielowi, aby skoncentrował się bardziej na doskonaleniu techniki swoich występów.

Trudno oceniać to wykonanie pod kątem techniki wokalnej – liczne błędy intonacyjne, płaski dźwięk, brak jakiegokolwiek frazowania, nie ma tutaj mowy o podstawach jakiejkolwiek emisji głosu, oddechy pobierane co słowo – brzmi jakby utwór wykonywał ktoś, kto powinien otrzymać skierowanie na oddział pulmonologiczny, a jeśli jestem już przy skierowaniach, to polecam zajęcia z emisji głosu dla początkujących, lekcje gdy na ukulele oraz koniecznie naukę języka angielskiego od podstaw. Myślę, że wykonując piosenki z wyższej półki Daniel ma szansę co najwyżej otrzymać liczne oferty od nauczycieli śpiewu. Dramat i katastrofa!

Poniżej możecie zobaczyć cały występ syna Króla Disco Polo.

Daniel Martyniuk, fot. Instagram
Daniel Martyniuk, fot. Instagram
Daniel Martyniuk, fot. Instagram
Daniel Martyniuk, fot. Instagram