Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Zenek Martyniuk o relacji z jedyną wnuczką. Już nie ukrywa, jak wyglądają kontakty z córką Daniela
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 21.04.2024 12:21

Zenek Martyniuk o relacji z jedyną wnuczką. Już nie ukrywa, jak wyglądają kontakty z córką Daniela

Zenek Martyniuk
fot. KAPiF

Daniel Martyniuk ma córkę z pierwszego małżeństwa. Jego ojciec – Zenek Martyniuk właśnie wypowiedział, jak wygląda jego relacja z jedyną wnuczką.

Pierwszy ślub Daniela Martyniuka

Syn Zenka Martyniuka, Daniel, przeszedł przez burzliwe rozstania. W 2017 roku planował ożenić się z Anią, farmaceutką z Elbląga, ale zerwał zaręczyny dla Faustyny Jamiołkowskiej. Ich związek zakończył się niespodziewanie, gdy Daniel poznał Ewelinę Golczyńską. Ich ślub odbył się w październiku 2018 roku, przy czym Zenon Martyniuk sam na nim śpiewał, a koszty ceremonii rzekomo sięgały miliona złotych.  

Rodzice Daniela bardzo starali się, aby ślub ich syna był wyjątkowy, szczególnie że niedługo po nim urodziła się córka pary, Laura. Pomimo staranności, związek Daniela i Eweliny nie przetrwał próby czasu, a rozwód został sfinalizowany już 21 września 2020 roku. W trakcie tego czasu między byłymi partnerami toczyła się burzliwa wojna medialna. Daniel twierdził nawet, że jego była żona okłamała go, mówiąc, że stosuje antykoncepcję.     

Daniel Martyniuk znów próbuje iść w ślady sławnego ojca. Internauci miażdżą jego popisy. "Zmasakrował pan tę piosenkę" Tak wyglądało drugie wesele Daniela Martyniuka i Faustyny. Tłum gości, zastawione stoły i koncert Zenka

Daniel Martyniuk wyprawił huczne wesele z Faustyną

Wszyscy byli zaskoczeni, gdy w październiku 2023 roku Daniel Martyniuk po raz kolejny wyznał miłość. Choć na pozór skromny, ich ślub wywołał wiele zamieszania. Po kontrowersji z tajemniczym wyjazdem na Bali para ogłosiła plany kolejnej imprezy, tym razem w gronie rodziny i przyjaciół. Podczas tegorocznych Wielkanocnych Daniel Martyniuk i jego żona zorganizowali okazałe przyjęcie w jednym z największych domów weselnych niedaleko Sierpca. 

W mediach społecznościowych pojawiły się nagrania z tego wyjątkowego dnia Daniela Martyniuka i Faustyny. Ceremonia weselna została przeprowadzona w tradycyjnym polskim stylu, z wieloma atrakcjami dla gości. Tak jak przy poprzedniej ceremonii śpiewał ojciec pana młodego.

Młodzi nie szczędzili na dodatkach - był słodki stół z fontanną czekolady, a także stół wiejski z zimnymi przekąskami. Poza tym goście mogli skorzystać z drink baru, a także zrobić sobie zdjęcia w fotobudce. Faustyna i Daniel zadbali także o najmłodszych, których zabawiał animator - przekazał uczestnik imprezy portalowi Shownews.pl.

Jakie kontakty ma rodzina Martyniuków z córką Daniela?

Daniel Martyniuk o relacjach z wnuczką

Niewiele jest informacji na temat kontaktów Daniela z jego córką Laurą. Jednak Zenon Martyniuk zdecydował się sam opowiedzieć o swojej relacji z wnuczką. W wywiadzie z "Faktem" król disco polo przyznał, że doskonale odnajduje się w roli dziadka. Podkreśla, że on i jego żona Danuta bardzo starannie wypełniają swoje obowiązki względem wnuczki i zależy im na regularnym utrzymywaniu kontaktu z nią.

Z Laurką mamy oczywiście kontakt cały czas. Spotykamy się różnie, bo albo my do niej jedziemy, albo ona odwiedza dziadków – mówi "Faktowi" dumny Zenon Martyniuk.

Myślicie, że król disco polo jest dobrym dziadkiem?

Zenek Martyniuk, fot. KAPiF
Zenek Martyniuk, fot. KAPiF
Zenek Martyniuk z żoną, fot. KAPiF
Zenek Martyniuk z żoną, fot. KAPiF