Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Zenek Martyniuk opowiedział o weselu Daniela i Faustyny. Padły stanowcze słowa o synowej
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 10.04.2024 12:46

Zenek Martyniuk opowiedział o weselu Daniela i Faustyny. Padły stanowcze słowa o synowej

Zenek Martyniuk o ślubie syna
fot. KAPiF/Instagram

Ostatnio głośno było o hucznym weselu Daniela Martyniuka i jego drugiej żony. Zenek Martyniuk przerwał milczenie i wypowiedział się na temat tej szeroko komentowanej w mediach uroczystości. Dodatkowo zdradził, jakie ma relacje ze swoją obecną synową.

Wesele Daniela Martyniuka

Daniel Martyniuk przeżył rozstanie z pierwszą żoną, Eweliną. Jego drugą żoną została Faustyna Jamiołkowska. Para po raz pierwszy zawarła związek małżeński na wyspie Bali w październiku 2023 roku, jednak postanowili również zorganizować kolejną ceremonię, tym razem w otoczeniu najbliższych i rodziny.  

Drugie wesele syna Zenka Martyniuka i jego wybranki było dużym wydarzeniem, na którym pojawiło się mnóstwo gości. Wybór daty i miejsca był symboliczny – wszystko odbyło się w Niedzielę Wielkanocną, w rodzinnych stronach Faustyny, w zajeździe niedaleko Sierpca. Według informacji z serwisu ShowNews, na weselu Martyniuka goście mieli dostęp do różnorodnych atrakcji, takich jak czekoladowa fontanna, stół z wiejskimi przekąskami, drink bar, fotobudka oraz animator zabaw dla dzieci. Na Instagramie Daniela i Faustyny pojawiło się nagranie z ceremonii i zabawy weselnej.

Masa zdjęć ze ślubu Martyniuka. Suknia Faustyny skromna, ale reszta "na bogato". Nie obeszło się bez kontrowersji Niesamowite sceny na hucznym weselu Daniela i Faustyny Martyniuków. Jeden z gości wszystko wygadał mediom

Zenek Martyniuk o weselu Syna

Zenek Martyniuk odgrywał nawet występ na weselu syna. Został zapytany również o to, jak bawił się na weselu Daniela i Faustyny.

Fajnie. Tak jak na weselu. Na weselu musi być wesoło - powiedział.

Wyznał też, kiedy miała miejsce ta uroczystość.

W pierwszy dzień Wielkanocy odbyło się wymarzone wesele Daniela i Faustyny. Są razem od bardzo dawna, tak że ten związek trzeba było uwieńczyć ślubem. Oczywiście ślub już brali wcześniej w październiku na Bali, był to ślub cywilny. A w tej chwili odbyła się taka uroczystość weselna – powiedział Zenek Martyniuk w rozmowie z reporterką serwisu Jastrząb Post.

Podczas wesela nie zabrakło gestów hojności wobec młodej pary. Daniel i Faustyna Martyniukowie otrzymali liczne prezenty, które z pewnością dopełniły uroczystość ich ślubu.

Prezentów było sporo i od rodziców też dużo. Prezenty były różne. I takie, które powodują emocje, i takie też do domu, jakaś drobnostka – zdradza "król disco polo".

Wielu ciekawiło również to, jakie stosunki ma Zenek ze swoją synową. Dużo mówiło się bowiem o konflikcie Faustyny z Danutą Martyniuk. 

Jakie relacje ma Zenek Martyniuk z synową?

W tej samej rozmowie Zenek Martyniuk został również zapytany o relacje z nową synową. W kontekście wiadomo, że z poprzednią żoną Daniela stosunki były bardzo chłodne. 

Fajnie, dobrze, wszystko w porządku. Ja ze wszystkimi staram się mieć dobre relacje i z Faustyną też  "Ona jest bardzo fajną dziewczyną, znamy się już dosyć długo. Oni są bardzo zakochani w sobie, także trzeba to było zwieńczyć ślubem i niech będą po prostu szczęśliwi każdego dnia – podsumował Zenon Martyniuk.

Spodziewalibyście się tego?

Zenek Martyniuk, fot. KAPiF
Zenek Martyniuk, fot. KAPiF
Zenek Martyniuk, fot. KAPiF
Zenek Martyniuk, fot. KAPiF
Daniel i Faustyna Martyniukowie, fot. Instagram
Daniel i Faustyna Martyniukowie, fot. Instagram