Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Młodziutka partnerka miliardera ogłosiła ciążę. Tuchlińska pokazała duży już brzuch
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 26.05.2024 22:29

Młodziutka partnerka miliardera ogłosiła ciążę. Tuchlińska pokazała duży już brzuch

Patrycja Tuchlińska
fot. KAPiF; Instagram

Patrycja Tuchlińska wreszcie potwierdziła, że jest w drugiej ciąży! Narzeczona miliardera zamieściła zdjęcia z ciążowym brzuszkiem. Ona i starszy o 48 lat Wojciechowski musieli długo to ukrywać!

Patrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski będą mieli drugie dziecko

Patrycja Tuchlińska poznała miliardera Józefa Wojciechowskiego w 2018 roku. Była modelką na pokazie Ewy Minge, który odbywał się w hotelu „Czarny Potok” w Krynicy-Zdroju. Jego właścicielem jest jej obecny ukochany. Bardzo szybko stali się parą i choć nikt nie dawał im szans na długą relację, właśnie wyszło na jaw, że wkrótce powitają na świecie drugie dziecko.

Ich pierwsza pociecha, syn Augustyn, przyszedł na świat w 2021. Zamieszkali we trójkę w luksusowej posiadłości nad Zalewem Zegrzyńskim. Już wkrótce będzie ich jednak czworo! Tymczasem Wojciechowski doczeka się w sumie już siódmego dziecka, licząc także gromadkę z poprzednich związków.

W ostatnich miesiącach Patrycja niemal całkowicie zniknęła z mediów społecznościowych. Czasem pokazywała tylko na Instastories zdjęcia Augustyna. Internauci wróżyli kryzys w raju, tymczasem okazało się, że młoda mama chciała po prostu pierwsze miesiące ciąży zatrzymać dla siebie. Plotki szerzyły się jednak od dawna, szczegóły poniżej.

Tuchlińska po fali plotek o ciąży wraca do sieci Młodziutka narzeczona miliardera w ciąży? Fani Patrycji Tuchlińskiej komentują zdjęcie i wskazują na zaokrąglony brzuszek

Patrycja Tuchlińska potwierdziła plotki o ciąży

Tuchlińska w przeszłości regularnie publikowała zdjęcia w mediach społecznościowych. Kiedy więc okazało się, że ostatnie zamieszczone na Instagramie zdjęcie pochodzi z 21 grudnia 2023 roku, internauci szybko zorientowali się, że w jej życiu musi dziać się coś poważnego. Pierwsze wskazówki pojawiły się, kiedy pod wspomnianą fotografią niespodziewanie zaczęły się pojawiać gratulacje z powodu drugiej ciąży.

  • Ktoś tu będzie miał rodzeństwo!
  • Gratulacje dla mamy.
  • Kiedy podasz termin narodzin drugiego dziecka?
  • Bajecznie dzisiaj wyglądałaś, sfotografowana z ciążowym brzuszkiem – pisano od wielu tygodni.

Niespodziewanie 21 maja Patrycja zamieściła kolejne zdjęcia na Instastories. Fotografie sugerowały dużą zmianę w szerokości talii i ciążową sylwetkę, nie było jednak całkowicie pewne, czy modelce można już składać gratulacje. Nowy wpis narzeczonej miliardera rozwiał wszelkie wątpliwości, co za piękny brzuszek! Zdjęcia znajdziecie poniżej.

Patrycja Tuchlińska pokazała nowe zdjęcia z ciążowym brzuszkiem

Wiele polskich gwiazd publikuje 26 maja wpisy z okazji Dnia Matki (więcej TUTAJ). Nowy post Tuchlińskiej jest jednak wyjątkowy. Partnerka Józefa Wojciechowskiego pokazała zdjęcia, na których w pełnej okazałości widać ciążowy brzuszek.

Jak cudownie być Mamą! Wszystkiego najlepszego dla wszystkich Mam! Pamiętajcie, jesteście niezastąpione! – napisała pod nimi Patrycja.

Od razu posypały się komentarze z gratulacjami.

  • Moja przepiękna przyjaciółka – odezwała się modelka Justyna Ryszka.
  • Piękne zdjęcie! Zdrówka.
  • Gratulacje!
  • Piękna mamusia – zachwycają się pozostałe osoby.

Redakcja Świata Gwiazd dołącza do gratulacji i życzeń!

Patrycja Tuchlińska w ciąży, drugie dziecko, nowe zdjęcie z brzuszkiem
Patrycja Tuchlińska w drugiej ciąży, fot. instagram.com/patrycja.tuchlinska
Patrycja Tuchlińska, Józef Wojciechowski, drugie dziecko, czy jest w ciąży, komentarze
Patrycja Tuchlińska w maju 2024, fot. Instagram
Patrycja Tuchlińska, Józef Wojciechowski, drugie dziecko, czy jest w ciąży, komentarze
Patrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski, fot. KAPiF