Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Monika Miller usłyszała porażającą diagnozę. Lekarze rozkładają ręce
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 30.12.2021 01:00

Monika Miller usłyszała porażającą diagnozę. Lekarze rozkładają ręce

Monika Miller
TRICOLORS/East News

Monika Miller cierpi na nieuleczalną chorobę. Lekarzom dopiero niedawno udało się ją zdiagnozować. Okazuje się, że na takie samo schorzenie cierpi też Lady Gaga. Wnuczka Leszka Millera ma za sobą trudny czas w szpitalu.

- Moje kłopoty ze zdrowiem zaczęły się pięć miesięcy temu, tuż po tym, jak zaszczepiłam się przeciwko pneumokokom, bo chociaż raz trzeba się zaszczepić. Na drugi dzień byłam osłabiona - wyznała w rozmowie z Cozatydzien.tvn.pl Monika Miller.

Monika Miller usłyszała porażającą diagnozę

Monika Miller swój pobyt w szpitalu relacjonowała na bieżąco na swoim Instagramie, dzięki czemu mogła być w stałym kontakcie z obserwatorami. Celebrytka musiała poddać się hospitalizacji, bo jej stan zdrowia z dnia na dzień był coraz gorszy.

- Moje kłopoty ze zdrowiem zaczęły się pięć miesięcy temu, tuż po tym, jak zaszczepiłam się przeciwko pneumokokom, bo chociaż raz trzeba się zaszczepić. Na drugi dzień byłam osłabiona, miałam wysoką gorączkę, ale tak się zdarza po szczepionce. Uznałam to za normalne. Po trzech dniach, kiedy mój stan się poprawił, wróciłam do pracy. I przeziębiłam się. Badania wykluczyły COVID-19 - wyznała w rozmowie z Cozatydzien.tvn.pl.

Okazuje się, że Monika przez wiele tygodni borykała się z objawami choroby. Najgorsze były nocne poty i duszący kaszel: Nocne poty. Były tak obfite, że musiałam się w nocy przebierać i zmieniać pościel, bo łóżko było całe mokre. Zaczęły się migreny z aurą, których wcześniej nigdy nie doświadczałam. Doszedł do tego kaszel. W końcu zaczęłam się budzić, żeby złapać oddech [...].

Wreszcie lekarze orzekli, że gwiazda cierpi na fibromialgię. To rzadka przewlekła, niezapalna choroba reumatyczna tkanek miękkich, do której przyznała się też. m.in. Lady Gaga. Schorzenie to jest trudne do zdiagnozowania. 

- Mam wrażenie, że niewielu lekarzy w ogóle wie o istnieniu tej choroby. Zazwyczaj jest tak, że dają leki przeciwbólowe, które nie działają. A potem rozkładają ręce, mówią, że jesteś histerykiem, hipochondrykiem - skwitowała Miller.

Słyszeliście już o tej chorobie?

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Grażyna Wolszczak nie chciała dłużej milczeć. Potwierdził się przykry scenariusz 2. Zamachowski zapadnie się pod ziemię. Richardson właśnie ujawniła kompromitujący fakt 3. Niewiarygodne, jak TVP potraktowało Tomasza Kammela po śmierci jego ojca

Źródło: Super Express

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].