Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Grażyna Wolszczak skomentowała wysokie ceny. "Trzeba płakać i płacić"
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 29.12.2021 01:00

Grażyna Wolszczak skomentowała wysokie ceny. "Trzeba płakać i płacić"

Grażyna Wolszczak EA
Pawel Wodzynski/East News

Grażyna Wolszczak jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Największą sławę przyniosła jej rola w serialu "Na Wspólnej". Gwiazda w rozmowie z Faktem wypowiedziała się na temat obecnej sytuacji gospodarczej w naszym kraju. Nie ukrywa, że jest przerażona rosnącą inflacją.

- Skoro nie mamy wpływu na czekające nas zmiany w podatkach, to co zrobić? Trzeba płakać i płacić - stwierdziła w wywiadzie.

Grażyna Wolszczak skomentowała wysokie ceny

Grażyna Wolszczak w wywiadzie z Faktem przyznała, że sen z powiek spędzają jej zmiany, które mają nadejść w 2022 roku w związku z wprowadzeniem "Polskiego Ładu". Najbardziej zaś niepokoją ją podatki.

- Moja księgowa jeszcze czeka na ostateczne wytyczne, bo jakieś szczegóły mogą się zmienić, a wiadomo, diabeł tkwi w szczegółach. Wtedy przeliczy, jaka wersja rozliczenia z fiskusem będzie dla mnie najlepsza. Jednak wiadomo, że nawet ta najbardziej korzystna będzie tak naprawdę niekorzystna - stwierdziła aktorka.

Wolszczak nie ukrywa, że coraz mocniej odczuwa galopującą inflację. Za każdym razem, gdy jej partner robi zakupy, po powrocie jest zszokowany kolejnymi podwyżkami.

- Co prawda, na co dzień nie robię zakupów, robi je Czarek (Cezary Harasimowicz, partner aktorki - przyp. red.), ale za każdym razem, kiedy wraca z zakupów, ma oczy wielkie jak spodki i wzdycha, jakie wszystkiego jest drogie.

Przypomnijmy, że w zeszłym roku Grażyna otworzyła prywatny Teatr Garnizon Sztuki:

- Trzeba się więc cieszyć, że dajemy sobie radę - skwitowała.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Wnuczka Millera trafiła do szpitala. Potwierdził się najgorszy scenariusz

2. Fatalne wieści płyną z domu Urbańskiej i Józefowicza

3. Jakimowicz przebił samego siebie, nawet prezenterka obok była zażenowana

Źródło: Plejada

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].