Swiatgwiazd.pl > Newsy > Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz mają kryzys? Smutne doniesienia
Michał Fitz
Michał Fitz 24.03.2022 09:59

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz mają kryzys? Smutne doniesienia

urbańska
TRICOLORS/East News

Choć wielu spodziewało się, że ze względu na różnicę wieku ich relacja nie przejdzie próby czasu, Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz udowodnili, że były to niesłuszne przypuszczenia. Są małżeństwem już od 13 lat.

Teraz mają jednak rzekomo przechodzić pewien kryzys. Tak przynajmniej twierdzi informator gazety Życie na Gorąco, który zdradził redakcji, z czego dokładnie wynikają ich problemy.

Czy Natasza Urbańska oddala się od męża?

Jak twierdzi wspomniane wyżej źródło, rzekomy kryzys w małżeństwie wynika z natłoku obowiązków zawodowych i faktu, że tym razem nie pokrywają się one. Wcześniej zdarzało się bowiem, że Urbańska i Józefowicz pracowali wspólnie.

Teraz jednak mają oddzielne zajęcia. Janusz Józefowicz zajmuje się obecnie przygotowaniem spektaklu Metro, a to nie jedyny projekt, w którym bierze udział. Został zaangażowany także przez rosyjską telewizję do jednego z tamtejszych talent show.

Natasza Urbańska z kolei zajmuje się promocją swojej nowej płyty, która miała premierę pod koniec listopada. W związku z tym raczej nie rusza się z Warszawy, podczas gdy jej mąż bardzo często jest w rozjazdach.

- Rzeczywiście coraz trudniej pogodzić im trudy dnia codziennego. [...] Nie jest to dla nich naturalna sytuacja. [...] Natasza całkowicie poświęciła się promocji nowej płyty, a Janusz żyje teatrem - zaznacza informator Życia na Gorąco.

Natasza Urbańska powalczy o małżeństwo

Według podanych przez wspomniane wyżej czasopismo informacji para absolutnie nie zamierza spisywać związku na straty przez ostatnie obowiązki. Nawet jeśli domniemany kryzys faktycznie jest, małżeństwo ma zamiar odbić sobie ten trudny czas w niedalekiej przyszłości, gdy już obydwoje będą mieli mniej na głowie.

Natasza Urbańska marzy rzekomo o wspólnym wyjeździe ze swoim mężem, w trakcie którego obydwoje nie tylko odpoczną, ale także odświeżą swoje uczucie. Trzymamy więc kciuki, by wszystko poszło według tego planu.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Kobiety pokochały bieliznę menstruacyjną. Jak działa? 2. Majtki menstruacyjne – hit, czy kit? Przekonaj się sama. 3. Anna Dymna potwierdziła smutne wieści. "Nie ukrywam, że jest mi coraz trudniej"

Źródło: Życie na Gorąco/ pomponik.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].