Swiatgwiazd.pl
urbańska

TRICOLORS/East News

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz mają kryzys? Smutne doniesienia

5 Grudnia 2021

Autor tekstu:

Michał Fitz

Udostępnij:

Choć wielu spodziewało się, że ze względu na różnicę wieku ich relacja nie przejdzie próby czasu, Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz udowodnili, że były to niesłuszne przypuszczenia. Są małżeństwem już od 13 lat.

Teraz mają jednak rzekomo przechodzić pewien kryzys. Tak przynajmniej twierdzi informator gazety Życie na Gorąco, który zdradził redakcji, z czego dokładnie wynikają ich problemy.

Czy Natasza Urbańska oddala się od męża?

Jak twierdzi wspomniane wyżej źródło, rzekomy kryzys w małżeństwie wynika z natłoku obowiązków zawodowych i faktu, że tym razem nie pokrywają się one. Wcześniej zdarzało się bowiem, że Urbańska i Józefowicz pracowali wspólnie.

Monika Miller

Monika Miller trafiła do szpitala. Co jej dolega?

CZYTAJ DALEJ

Teraz jednak mają oddzielne zajęcia. Janusz Józefowicz zajmuje się obecnie przygotowaniem spektaklu Metro, a to nie jedyny projekt, w którym bierze udział. Został zaangażowany także przez rosyjską telewizję do jednego z tamtejszych talent show.

Natasza Urbańska z kolei zajmuje się promocją swojej nowej płyty, która miała premierę pod koniec listopada. W związku z tym raczej nie rusza się z Warszawy, podczas gdy jej mąż bardzo często jest w rozjazdach.

- Rzeczywiście coraz trudniej pogodzić im trudy dnia codziennego. [...] Nie jest to dla nich naturalna sytuacja. [...] Natasza całkowicie poświęciła się promocji nowej płyty, a Janusz żyje teatrem - zaznacza informator Życia na Gorąco.

Natasza Urbańska powalczy o małżeństwo

Według podanych przez wspomniane wyżej czasopismo informacji para absolutnie nie zamierza spisywać związku na straty przez ostatnie obowiązki. Nawet jeśli domniemany kryzys faktycznie jest, małżeństwo ma zamiar odbić sobie ten trudny czas w niedalekiej przyszłości, gdy już obydwoje będą mieli mniej na głowie.

Natasza Urbańska marzy rzekomo o wspólnym wyjeździe ze swoim mężem, w trakcie którego obydwoje nie tylko odpoczną, ale także odświeżą swoje uczucie. Trzymamy więc kciuki, by wszystko poszło według tego planu.

Zobacz post:Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Kobiety pokochały bieliznę menstruacyjną. Jak działa?
2. Majtki menstruacyjne – hit, czy kit? Przekonaj się sama.
3. Anna Dymna potwierdziła smutne wieści. "Nie ukrywam, że jest mi coraz trudniej"

Źródło: Życie na Gorąco/ pomponik.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Ile wiesz o programie "Mam Talent"?

Pytanie 1 z 7

W którym roku premierę miała polska wersja "Mam Talent"?

Zarobki polskich gwiazd. Wiemy, ile zarabiają Wiśniewski, Martyniuk, Rodowicz i inni

Slajd 1 z 5

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski w swoim życiu zarobił już miliony złotych. Sporą część tych pieniędzy wtopił w nieudanych inwestycjach, co doprowadziło na przykład do tego, że jego dom wart około 5 milionów złotych musiał zostać wylicytowany. Obecnie muzyk zarabia znacznie mniej. Za pojedynczy koncert ma inkasować 15 tysięcy złotych. Teraz pobiera też gażę jurora w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Szacuje się, że za jeden sezon może otrzymywać około 100 tysięcy złotych.

Michał FitzAutor

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuje się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Marcelina Leszczak

Życie Gwiazd

Marcelina Leszczak podczas wakacji trafiła do szpitala. Co je dolegało?

Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Tomasz Kammel chwali się efektami ćwiczeń. Fani są pod wrażeniem

Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Marianna Schreiber pozywa Tomasza Dedka. Aktor obraził jej męża

Czytaj więcej >
ANGELA WEISS/AFP/East News

Życie Gwiazd

"The Voice": Camila Cabello nową jurorką. Gwiazda zajmie fotel Kelly Clarkson

Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

"Królowa Camille" rozniosła Amber Heard w sądzie. Była żona Deppa przyparta do muru

Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Rozwód Kasi Cichopek i Marcina Hakiela. Jest data

Czytaj więcej >