Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Plotki > Monika Olejnik promienieje u boku młodszego partnera. Początki ich związku nie były łatwe
Natalia Niewczas
Natalia Niewczas 15.05.2021 02:00

Monika Olejnik promienieje u boku młodszego partnera. Początki ich związku nie były łatwe

Monika Olejnik
TRICOLORS/East News
  • Monika Olejnik od ponad 20 lat trwa u boku Tomasza Ziółkowskiego

  • Wiele osób twierdziło, że ich związek nie przetrwa próby czasu

  • Przed laty dziennikarka była małżonką Grzegorza Wasowskiego

Monika Olejnik to spełniona dziennikarka radiowa, prasowa i telewizyjna. Sukcesy na polu zawodowym to nie jedyne, czym może pochwalić się Monika Olejnik. Dziennikarka od 25 lat trwa w szczęśliwym związku z Tomaszem Ziółkowskim. Początki ich długotrwałej relacji nie należały jednak do najłatwiejszych.

Kim jest partner Moniki Olejnik?

Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski zaczęli wspólną życiową drogę w 1995 roku. Mieli wówczas wpaść na siebie w budynku należącym do radiowej Trójki. Rok po tym wydarzeniu byli już parą.

Początkowo ich związek wzbudzał spore wątpliwości mediów. Powodem była znaczna różnica wieku. Podczas gdy dziennikarka urodziła się w 1956 roku, Tomasz Ziółkowski przyszedł na świat w 1971 roku.

W środowisku mediów związek Olejnik i Ziółkowskiego był szeroko komentowany. Niektórzy sugerowali, że dziennikarka ma być przepustką do kariery dla Tomasza Ziółkowskiego. Dziennikarze postanowili zgodnie ignorować doniesienia i dalej rozwijać relację własnym tempem, o czym informował serwis Plejada.

[EMBED-1491]

Choć oboje z racji zawodu czynnie udzielają się w mediach, niechętnie dzielą się swoim życiem prywatnym. Do mediów docierają jednak informacje mówiące o tym, iż para ma podzielać wspólną pasję. Jest nią ruch i aktywność fizyczna.

Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski w szczególny sposób mają lubić wspólne bieganie. Oboje dbają o dobrą kondycję, a przy tym także o zdrowie. To właśnie dziennikarz ma sprawiać, że prowadząca program „Kropka nad i” promienieje.

Wiele lat temu dziennikarka była mężatką

O czym nie każdy wie, przed tym, jak Monika Olejnik związała się z Tomaszem Ziółkowskim, wcześniej próbowała szczęścia w małżeństwie. Przed laty wyszła za dziennikarza muzycznego i aktora, Grzegorza Wasowskiego.

Ze związku Moniki Olejnik i Grzegorza Wasowskiego przyszedł na świat jedyny syn dziennikarki. Jerzy urodził się w 1985 roku. Relacje dorosłego dziś syna dziennikarki z jej obecnym partnerem, Tomaszem Ziółkowskim, mają rysować się dziś w jasnych barwach.

Informować miały o tym osoby pozostające z parą w kontakcie. Jerzy miał szybko zaprzyjaźnić się z Tomaszem Ziółkowskim.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: SuperExpress, WP

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]