Swiatgwiazd.pl
Andrzej Kosmala

Facebook.com/Andrzej Kosmala

Andrzej Kosmala broni Rafała Brzozowskiego. "Dajcie żyć innym"

15 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Wieloletni menadżer Krzysztofa Krawczyka, Andrzej Kosmala, przerwał milczenie. Odniósł się do medialnego szumu wokół osoby Rafała Brzozowskiego i jego zbliżającego się debiutu w Konkursie Piosenki Eurowizji. Andrzej Kosmala nawołuje rodaków do zaprzestania szerzenia nienawistnych komentarzy do występu, który de facto nawet się jeszcze nie odbył.

  • Andrzej Kosmala odniósł się do krytyki skierowanej w stronę Rafała Brzozowskiego

  • Wieloletni menadżer Krzysztofa Krawczyka zaapelował do rodaków o zajęcie się swoim życiem

  • Sam Rafał Brzozowski skupia się obecnie na planowanym występie

Andrzej Kosmala był wieloletnim przyjacielem i menadżerem Krzysztofa Krawczyka. To właśnie on za pomocą mediów społecznościowych jako pierwszy przekazał przykre informacje o śmierci artysty. Andrzej Kosmala do dziś chętnie publikuje posty poświęcone zmarłemu piosenkarzowi na Facebooku. Ostatnio nieoczekiwanie podjął jednak inny temat, który od kilku tygodni rozsierdza setki internautów.

Andrzej Kosmala o występie Rafała Brzozowskiego na Eurowizji

Do Andrzeja Kosmali musiały dotrzeć słuchy o burzy, jaka rozpętała się w Internecie po ogłoszeniu Rafała Brzozowskiego reprezentantem Polski na 65. Konkursie Piosenki Eurowizji w Rotterdamie. Przypomnijmy, iż już za tydzień piosenkarz zapozna Europę z utworem „The Ride”.

Wielu internautów pozostaje nieprzekonanych do eurowizyjnego debiutu Rafała Brzozowskiego, podobnie jak do samego „The Ride”. W sieci nie brakuje także nienawistnych komentarzy kierowanych pod adresem prezentera Telewizji Polskiej. To właśnie tego typu wiadomości skłoniły Andrzeja Kosmalę do reakcji.

Andrzej Kosmala nawiązał do planowanego występu Rafała Brzozowskiego na Eurowizji w jednym z najnowszych wpisów na Facebooku, skąd pochodzi wykorzystane w artykule zdjęcie. Czerwone, ogniste tło i gestem wołająca o pomstę do nieba rysunkowa postać widoczne w publikacji już same w sobie dają znać, iż menadżer Krzysztofa Krawczyka nie pochwala mnożących się w sieci nienawistnych komentarzy pod adresem prezentera TVP.

[EMBED-1491]

Podkreśla to również krótki tekst, który Andrzej Kosmala dołączył do grafiki. Wieloletni przyjaciel Krzysztofa Krawczyka apeluje do rodaków o to, by, krótko mówiąc, zajęli się własnym życiem.

- Nie mogę słuchać fajku na Brzozowskiego w Eurowizji. Jeszcze nie wystąpił, a już! Ludzie żyjcie i dajcie żyć innym! - napisał Andrzej Kosmala.

O czym warto wspomnieć, swoje trzy grosze w tej sprawie dorzuciła już wcześniej zwyciężczyni 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, Roksana Węgiel. Młoda gwiazda przyznaje, że współczuje Rafałowi Brzozowskiemu i sama mocno trzyma za jego eurowizyjny występ kciuki. Dodatkowo Roxie doradziła starszemu koledze, by po prostu zrezygnował ze śledzenia internetowych komentarzy.

Rafał Brzozowski komentuje medialny szum

Co na temat słów krytyki ma do powiedzenia sam Rafał Brzozowski? W jednym z wywiadów piosenkarz przyznał, że przez lata obycia z show-biznesem zdążył w dużej mierze się do nich przyzwyczaić. Prosił także rodaków o to, by dali mu szansę, jednocześnie zapewniając, że w Rotterdamie da z siebie wszystko.

- Oczywiście zawsze jest to przykre, kiedy czyta się negatywne informacje na swój temat, ale ja się przyzwyczaiłem do tego. Czas robić swoje (...). Teraz trzeba wyjść na scenę (...) Poczekajmy do występu, dajmy szansę - mówił Rafał Brzozowski.

[EMBED-1798]

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Plejada, Facebook

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >
Dorota Wellman

Plotki

Dorota Wellman szczerze o menopauzie. „To naturalny czas”

Czytaj więcej >