Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Monika Olejnik zabrała partnera na imprezę. Byli jedną z najpiękniejszych par
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 26.05.2023 09:21

Monika Olejnik zabrała partnera na imprezę. Byli jedną z najpiękniejszych par

Monika Olejnik
fot. KAPiF/instagram.com/monikaolejnik_official/

W czwartkowy wieczór odbyło się wydarzenie magazynu "K MAG" na którym zjawiło się wiele gwiazd mediów społecznościowych. Nikt jednak nie przykuł uwagi tak jak Monika Olejnik. Dziennikarka zachwyciła ciekawą stylizacją. Przy jej boku trwał wieloletni partner.

Nie od dziś wiadomo, że gwiazda programu "Kropka nad i" stawia na eleganckie kreacje, które dodają kobiecości i pewności siebie. Podczas medialnego wydarzenia nie mogło być inaczej.

Monika Olejnik zachwyciła w kobiecym garniturze

Przed fotografami zaprezentowało się mnóstwo znanych gwiazd, jednak to dziennikarka przebiła ich stylizacje swoim wyborem. Jak w większości przypadków postawiła na wygodną kreację, która dodawała jej elegancki, a także w subtelny sposób podkreślała kobiecość dziennikarki.

Monika Olejnik wybrała luźny czarny garnitur, który dzięki siateczkowym wstawkom ujawniał talię dziennikarki. Ciekawym ruchem była rezygnacja z dodatków, która jeszcze bardziej podkreślała krój stylizacji z głębokim dekoltem.

Telekamery 2023. Katarzyna Cichopek sama na gali wręczenia nagród, musiała wytłumaczyć Kurzajewskiego

Przy boku ukochanego aż promieniała

Gwiazda od dłuższego czasu spotyka się z dziennikarzem sportowym, Tomaszem Ziółkowskim. Para rzadko pokazuje swoje życie prywatne w mediach społecznościowych, jednak podczas publicznych wydarzeń nie sposób nie zauważyć łączącego ich uczucia.

Dziennikarka z uśmiechem pozowała u boku partnera. On natomiast wybrał prosty garnitur z czerwonym podkoszulkiem pod spodem, by komponować się z ukochaną i pozwolić jej błyszczeć tego wieczoru.

Monika Olejnik od ponad 20 lat tworzy szczęśliwy związek

Choć dziennikarski duet spędził wspólnie już ponad 20 lat, domysły o sformalizowaniu ich związku nie ustają. Monika Olejnik ma za sobą dwa małżeństwa. Pierwsze z nich zawarła, mając zaledwie 20 lat, a z drugiego doczekała się syna, Jerzego.

W mediach społecznościowych sporadycznie można zauważyć ich wspólne zdjęcia, jednak duet nie zaprzecza, że łączy ich silna więź. Kwestie prywatne woli pozostawić tylko dla siebie.

Zobacz zdjęcia:

Monika Olejnik, Tomasz Ziółkowski (2).jpg
fot. KAPiF
Monika Olejnik, Tomasz Ziółkowski (3).jpg
fot. KAPiF