Monika Zamachowska opublikowała wymowną grafikę. Może chodzić o rozpad małżeństwa. Żródło: TRICOLORS/East News

Monika Zamachowska opublikowała wymowną grafikę. Fani dopatrują się nawiązania do rozstania

3 Kwiecień 2021 Karol OsińskiKarol Osiński

Jeszcze przed kilkoma dniami wszystko było jedynie domysłem, jednak wszyscy mają już praktycznie stuprocentową pewność. Monika Zamachowska opublikowała na Instagramie grafikę, która prawdopodobnie odnosi się do rozpadu małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim. Pod publikacją pojawiło się mnóstwo komentarzy, którymi fani próbowali podnieść na duchu słynną dziennikarkę.

  • Monika Zamachowska opublikowała na Instagramie wymowną grafikę
  • Wiele wskazuje na to, że odnosi się do rozpadu małżeństwa
  • Fani wsparli na duchu dziennikarkę

Rozpad małżeństwa Moniki i Zbigniewa Zamachowskich to w ostatnich tygodniach jeden z najgorętszych tematów w polskim show-biznesie. Chociaż w dalszym ciągu żadne z nich nie powiedziało wprost, że ich związek dobiegł końca, to już nikt nie ma ku temu wątpliwości.

Monika Zamachowska potwierdziła rozpad małżeństwa?

Pierwsze domysły o rozpadzie małżeństwa Zamachowskich pojawiły się, kiedy paparazzi przyłapali słynnego aktora na wyprowadzce z ich wspólnego domu. Zamachowski zamieszkał w nowym mieszkaniu na Starym Żoliborzu, które mieści się zaledwie kilkaset metrów od starego domu.

Niedługo po tym dziennikarka zaczęła udzielać wywiadów, w których twierdziła, że bardzo ciężko jest jej teraz rozmawiać w tej sprawie, czego również nie chce. Podobnie twierdzi małżonek dziennikarki, który opublikował w mediach społecznościowych długi wpis, w którym wyjaśnił, że nie ma zamiaru rozmawiać o swoich sprawach prywatnych. Równie niechętnie udziela informacji dziennikarzom.

Jednak tym razem sprawa nabrała rozpędu i więcej jasności. Nieco bardziej wylewna Zamachowska zamieściła na Instagramie wymowną grafikę, którą prawdopodobnie oficjalnie potwierdziła, że jej małżeństwo zostało zakończone, ale wciąż nie jest to informacja wprost.

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy opublikowali nekrolog. Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy opublikowali nekrolog. "Wdzięczni jesteśmy za Jej obecność, aktywność i życzliwość"Czytaj dalej

- Przyjdzie taka chwila, gdy stwierdzisz, że wszystko się skończyło. To właśnie będzie początek - brzmi napis na opublikowanej przez dziennikarkę grafice.

Fani wspierają Monikę Zamachowską

Na tym nie koniec podejrzeń. Dodatkowo publicystka dodała do opisu hasztag #koniec, który może być jedynie potwierdzeniem zaistniałej sytuacji. Wygląda na to, że mimo wszystkich przykrych chwil Zamachowska nie jest sama w swoich przeżyciach.

Pod opublikowaną grafiką pojawiło się mnóstwo serdecznych komentarzy, w których fani odnieśli się nie tylko do grafiki, ale również całego zamieszania związanego z sytuacją rodzinną państwa Zamachowskich.

  • Dla pani to wszystko się tak naprawdę zaczyna
  • Teraz można zacząć po swojemu, na własnych zasadach. To jest dobry czas Moniko
  • Będzie dobrze - pisali w komentarzach fani dziennikarki.

Na rozpad związku Moniki i Zbigniewa wskazuje również wiele innych faktów. Podczas przeprowadzki aktora do nowego mieszkania paparazzi uchwycili, jak ekipa przeprowadzkowa wnosiła do jego nowego mieszkania duży obraz, który zabrał z domu małżonki. Niedługo po tym zainteresowana została przyłapana z nowym obrazem, którym pochwaliła się na Instagramie.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Plotek

Następny artykuł