Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ms Jacky Oh nie żyje. Gwiazda programu MTV osierociła aż trójkę małych dzieci
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 02.06.2023 16:22

Ms Jacky Oh nie żyje. Gwiazda programu MTV osierociła aż trójkę małych dzieci

Ms Jacky Oh
Fot. instagram.com/msjackyoh

Niespodziewana śmierć gwiazdy popularnych programów MTV poruszyła środowisko zagranicznego show-biznesu. Kobieta osierociła trójkę małych dzieci, którym do tej pory była niezwykle oddana. Ms Jacky Oh była też odnoszącą wielkie sukcesy biznesmenką.

W chwili śmierci miała zaledwie 32 lata. Popularność przyniósł jej program „Wild 'N Out”, w którym występowała przez pięć sezonów. Wiadomość o jej odejściu przekazał sam rzecznik BET Media Group.

Nie żyje Ms Jacky Oh. Poruszające oświadczenie w sieci

Jesteśmy głęboko zasmuceni odejściem Jacklyn Smith, znanej światu jako Jacky Oh, utalentowanej członkini rodziny »Wild N' Out«, której wpływ będzie na zawsze ceniony i za którym tęsknimy – napisano w komunikacie na stronie „Wild 'N Out”. 

Jacklyn Smith występowała w programie rozrywkowym stacji MTV i VH1 od 2014 roku. Fortmat autorstwa popularnego muzyka i komika Nicka Cannona od lat cieszy się wielką sympatią widzów. Jacky pomagała gwiazdom przygotowywać skecze od szóstego sezonu. 

Ewa Błaszczyk przekazała radosne wieści o zdrowiu córki. Szykuje się przełom w leczeniu?

Nagła śmierć gwiazdy MTV. Odeszła Ms Jacky Oh, osierociła troje dzieci

W 2020 roku odeszła z programu MTV, by skupić się na karierze w nowej branży: zajęła się nieruchomościami oraz założyła markę produkującą błyszczyki do ust. Skupiła się też na rodzinie: wieloletnim partnerze, aktorze i raperze o pseudonimie DC Young Fly.

Para doczekała się trójki dzieci: obecnie sześcioletniej Novy, dwuletniej Nali i 11-miesięcznego Prince'a. Jeszcze niedawno, pod koniec maja, wybrała się z pociechami na pokaz filmu „Mała Syrenka”, co z radością zrelacjonowała w mediach społecznościowych.

Jaka była przyczyna śmierci Ms Jacky Oh?

Jeszcze kilkanaście dni temu gwiazda z radością świętowała Dzień Matki. „Bóg wybrał mnie trzy razy. Obiecuję, że zawsze będę to doceniać. Jestem cholernie błogosławiona!” pisała na Instagramie o swoich pociechach. Tydzień temu opublikowała wzruszający film, na którym pokazała całą trójkę.

Póki co nie ujawniono przyczyn śmierci kobiety. Producent programu MTV powiedział jedynie: „BET Media Group składa szczere kondolencje rodzinie Smithów, DC Young Fly, B Simone, Nickowi Cannonowi i wszystkim przyjaciołom, którzy kochali i opiekowali się Jacky Oh w tym trudnym czasie”.

Zobacz zdjęcia: