Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Najpierw wyszło o nieślubnym synu, a teraz to. Odkryto kolejny sekret Pawła Królikowskiego
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 27.02.2024 09:12

Najpierw wyszło o nieślubnym synu, a teraz to. Odkryto kolejny sekret Pawła Królikowskiego

Paweł Królikowski
Paweł Królikowski, fot. KAPiF

Śmierć Pawła Królikowskiego wstrząsnęła całą Polską. Po tej tragedii zaczęto dużo mówić o jego sekretach z przeszłości. Najpierw wyszedł na jaw fakt, że Paweł miał syna z nieślubnego związku. Teraz odkryto kolejną tajemnicę.

Śmierć Pawła Królikowskiego

Tragiczne chwile w życiu rodziny Królikowskich zaczęły się, gdy Paweł został ugryziony przez kleszcza. Od tego czasu zaczął doświadczać silnych bólów głowy i problemów z widzeniem. Początkowo myślano, że jego złe samopoczucie wynikało z powikłań po przebyciu grypy, ale gdy jego stan nie ulegał poprawie, żona, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, postanowiła wezwać pomoc medyczną.  

W szpitalu zdiagnozowano u niego tętniaka mózgu i natychmiast skierowano go na operację. Po roku powrócił na ekran w filmie „Pitbull. Nowe porządki” Patryka Vegi, ale niestety, diagnoza kolejnego problemu była znacznie bardziej poważna – wykryto u niego guza mózgu.  W 2019 roku, po wyczerpującej operacji, wrócił do domu, jednak niedługo potem znów trafił do szpitala z powodu infekcji, która mimo opieki medycznej nie ustępowała. Niestety, zmarł nad ranem 27 lutego. Jego pogrzeb odbył się 5 marca 2020 roku, a został pochowany w Alei Zasłużonych na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach Warszawskich.

Rodzina aktora dalej nie może pogodzić się z odejściem Pawła Królikowskiego. Jego syn wyznał, że nie umie usunąć numeru ojca.

 

Właśnie ujawniono, kim jest nieślubny syn Pawła Królikowskiego. Ogromne zaskoczenie. Wszyscy... już go widzieli! Wzruszające wspomnienie wdowy po Pawle Królikowskim. "Serca nie gasną"

Antek Królikowski nie pogodził się ze śmiercią ojca

Pawła Królikowskiego pożegnali zarówno rodzina, jak i przyjaciele. Opisywano go jako osobę zaangażowaną w sprawy kultury i aktywnie wspierającą twórców. Świadczy o tym fakt, że niemal do ostatnich dni pełnił funkcję prezesa Związku Artystów Scen Polskich. Ludzie mówili o nim także jako o przyjacielu, który emanował pozytywną energią i potrafił słuchać. Prezydent Andrzej Duda wyraził swoje współczucie i modlitwę dla najbliższych zmarłego, krótko wspominając aktora na Twitterze.

 O śmierci ojca jako niezwykle trudnym doświadczeniu wielokrotnie mówił jego najstarszy syn, Antoni. Opowiedział, że nadal zdarza mu się sięgać po telefon, aby poprosić Pawła o radę lub wsparcie, ponieważ zawsze był tam dla niego. Numer ojca wciąż figuruje wśród jego „ulubionych”.

Po śmierci aktora wyszły na jaw jego mroczne tajemnice. Związane są one głównie z nieślubnym synem Pawła.

 

Kolejny sekret Pawła Królikowskiego został ujawniony

Małgorzata Ostrowska-Królikowska potwierdziła w rozmowie z „Pudelkiem” informacje dotyczące zdrady Pawła Królikowskiego. Wskazała, że synem jej męża jest Maciej, który obecnie jest traktowany jako równoprawny członek rodziny. Według nieoficjalnych źródeł, do których dotarł magazyn „Twoje Imperium”, Maciej mieszka na co dzień we Wrocławiu, jednak nie używa nazwiska swojego ojca. Dodatkowo uczestniczył w procedurze spadkowej związanej z Pawłem Królikowskim oraz pojawił się na uroczystości pogrzebowej.  Magazyn podkreśla, że Maciej nie zasiadał w pierwszym rzędzie obok trumny, gdzie znajdowały się pozostałe dzieci aktora i żałobna Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Paweł Królikowski wspierał finansowo swojego syna, choć nie zawsze było to łatwe z uwagi na trudności finansowe. W jednym z wywiadów sam podkreślał:

Wszystko zawdzięczam mojej żonie. Małgosia niesamowicie mnie wspiera, ale również ogromną pomoc mam ze strony rodziny - mówił.

Zaskoczeni?

Paweł Królikowski, fot. KAPiF
Paweł Królikowski, fot. KAPiF
Paweł Królikowski, fot. KAPiF
Paweł Królikowski, fot. KAPiF
Paweł Królikowski, fot. KAPiF
Paweł Królikowski, fot. KAPiF