Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Antek Królikowski wspomina zmarłego ojca. Pokazał poruszające nagranie
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 30.09.2022 08:52

Antek Królikowski wspomina zmarłego ojca. Pokazał poruszające nagranie

Antek Królikowski
Fot. instagram.com/antek.krolikowski; "Ranczo", TVP (2006-2016)

Antek Królikowski zamieścił bardzo poruszające nagranie w mediach społecznościowych. Pokazał na nim szczególny fragment serialu, w jakim zagrał jego zmarły ojciec, Paweł Królikowski. Czy aktor jednocześnie poczynił aluzję do nowej ukochanej?

Odtwórca roli Kusego w serialu "Ranczo" zmarł 27 lutego 2020 roku. Odejście gwiazdora wciąż jest czymś bolesnym, szczególnie dla jego rodziny. Teraz Antek zamieścił w sieci wspomnienie o nieżyjącym tacie.

Antek Królikowski wspomina zmarłego ojca

Paweł Królikowski i jego żona Małgorzata Ostrowska poznali się jeszcze na studiach. Ślub wzięli w 1988 roku. Doczekali się piątki dzieci: Antoniego, Jana, Ksawerego, Julii i Marceliny. Niestety, w 2015 roku aktora zaatakowała choroba: tętniak mózgu.

Drugiej operacji Paweł poddał się w 2019 roku, kiedy okazało się, że guz mózgu powrócił. Niestety, nowotwór wygrał ten pojedynek, a aktor zmarł w 2020 w wieku zaledwie 58 lat. Andrzej Duda pośmiertnie oznaczył go Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski.

Małżeństwo Pawła i Małgorzaty Królikowskich było uważane za bardzo udane. Aktor musiał bardzo dobrze rozumieć pewną kwestię, jaką wypowiadał Kusy, postać odgrywana w serialu "Ranczo". Właśnie w mediach społecznościowych zacytował ją jego syn.

Antek Królikowski opublikował nagranie z serialu "Ranczo"

W jednej z relacji na Instastories, jakie zamieścił Antek, możemy zobaczyć scenę, w której Kusy rozmawia ze Stachem Japyczem, granym przez zmarłego niedawno Franciszka Pieczkę. Bohater Królikowskiego wypowiada znaczące słowa:

Na miłość nigdy nie jest za późno. Za to na samotność zawsze jest za wcześnie – słyszymy w nagraniu, opublikowanym przez Antoniego.

Można się jedynie domyślać, czy wybierając akurat tę scenę syn gwiazdora chciał jedynie oddać skromny hołd nieżyjącemu ojcu, czy też była to aluzja do jego obecnego życia uczuciowego i nowej ukochanej, dla której zostawił Joannę Opozdę.

Zobacz zdjęcia:

Antek Królikowski
Fot. instagram.com/antek.krolikowski; "Ranczo", TVP (2006-2016)
Antek Królikowski
Fot. instagram.com/antek.krolikowski; "Ranczo", TVP (2006-2016)
Antek Królikowski
Fot. instagram.com/antek.krolikowski; "Ranczo", TVP (2006-2016)
Antek Królikowski
Antek Królikowski, fot. instagram.com/antek.krolikowski

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Uwielbiana polska para rozstała się po 12 latach małżeństwa. "Tego ślubu w ogóle miało nie być"

  2. Rodzina królewska ukrywała prawdę o śmierci Elżbiety II. Wyciekł akt zgonu królowej

  3. Polacy pokochali go za rolę w "Kryminalnych", jego partnerka nagle odebrała sobie życie. "Nie miała już nadziei"

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.