Rolnik szuka żony uczestniczki Żródło: Kadr z programu "Rolnik szuka żony"; screen youtube.com/Rolnik szuka żony

Natalia z „Rolnik szuka żony” całkiem zmieniła fryzurę. Fani: „Piękna, szok”

21 Kwiecień 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Uczestniczka programu „Rolnik szuka żony” postawiła na zmiany. Chodzi o wizerunek - Natalia z 6. edycji show zmieniła fryzurę, czym pochwaliła się w sieci. Internauci nie szczędzili pod jej adresem pochlebnych słów. W tym przypadku w ruch poszły nożyczki.

  • Uczestniczka show „Rolnik szuka żony” pokazuje nową siebie
  • Tym razem w ruch poszły nożyczki
  • Niedawno Natalia z 6. edycji programu została mamą

„Rolnik szuka żony” to program, który już od 2014 roku podbija serca tysięcy Polek i Polaków. Show z Martą Manowską w roli prowadzącej okazało się strzałem w dziesiątkę, czego dowodem są pojawiające się co rok nowe edycje formatu. W każdej serii widzowie poznają sylwetki poszukujących szczęścia w miłości rolników i rolniczek. By marzenie o zdobyciu żony lub męża mogło się spełnić, potrzebni są oczywiście również kandydaci - do ich grona swego czasu zaliczała się i Natalia.

Uczestniczka show „Rolnik szuka żony” odświeżyła swój look. Internauci nie kryją zachwytu

Natalia pojawiła się w 6. odsłonie show „Rolnik szuka żony” emitowanej na antenie TVP w 2019 roku. Zaistniała w telewizji jako kandydatka rolnika Sławomira. Ten ostatecznie postawił jednak na inną osobę, a Natalia opuściła program, nie odnalazłszy miłości.

O czym warto wspomnieć, Natalia ostatecznie nie opuściła show z niczym. Okazuje się, że uczestniczka zaprzyjaźniła się z inną bohaterką formatu, Dianą, kandydatką Seweryna. Panie, jak można dowiedzieć się z Instagrama, poznały się przed rozpoczęciem zdjęć w hotelu. Producenci najwidoczniej mieli nosa, bo zakwaterowali Dianę i Natalię w jednym pokoju. Po zakończeniu nagrań na ich profilach zaczęły pojawiać się wspólne zdjęcia.

To właśnie osoby obserwujące oficjalny profil Natalii na Instagramie mogli zapoznać się ostatnio z jej odświeżonym wizerunkiem. We wtorek 20 kwietnia bohaterka programu „Rolnik szuka żony” pochwaliła się nową fryzurą.

Syn Violetty Villas powiedział, w jakim stanie jest willa po matce. „Przypomina śmietnik“Syn Violetty Villas powiedział, w jakim stanie jest willa po matce. „Przypomina śmietnik“Czytaj dalej

Natalia wybrała się na spacer, co ostatecznie przerodziło się w okazję do cyknięcia paru fotek. Dzięki temu grono ponad 24 tys. obserwujących poczytania bohaterki show „Rolnik szuka żony” przekonało się, że była kandydatka Sławomira postanowiła zmienić to i owo. Natalia słynie ze swych długich, ciemnych włosów. Teraz fryzura wydaje się nieco krótsza, a z pewnością przystrzżona - widać to szczególnie na twarzy. Na czole Natalii pojawiła się bowiem grzywka.

Fanom taka odmiana natychmiast przypadła do gustu. Użytkownicy Instagrama od razu zauważyli zmianę i nie omieszkali powiadomić o tym w sekcji komentarzy. Nie szczędzili przy tym pochwał. Niektórzy wykorzystali okazję i zadali Natalii parę bardziej osobistych pytań, dopytując między innymi o to, czy włosy nie stały się słabsze po porodzie - o czym nie każdy wie, uczestniczka „Rolnika” niedawno została mamą.

- Piękna grzywka ! Szok - podzieliła się jedna z internautek.

- Włoski ściachałaś? Ślicznie Ci - upewnia się inna osoba.

Świeżo upieczona mama

Mimo braku miłosnego powodzenia w programie „Rolnik szuka żony” życie Natalii poukładało się po zakończeniu zdjęć. Uczestniczka wyszła za mąż w 2020 roku, a rok później powitała na świecie pierwszego potomka. O ciąży Natalii fani dowiedzieli się niewiele wcześniej, bo podczas Świąt Bożego Narodzenia.

Na początku lutego Natalia pokazała fanom pierwsze zdjęcie synka. Chłopiec otrzymał imię Jan, urodził się 2 lutego 2021 roku. Od tamtej pory często gości na instagramowym profilu mamy. To właśnie z Jankiem uczestniczka programu „Rolnik szuka żony” wybrała się wczoraj na słoneczny spacer, podczas którego wykonała parę ujęć nowej fryzury.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram, Obcas, Telemagazyn

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł