Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Natasza pod osłoną nocy za rękę z przystojniakiem. Wcześniej Józefowicz ogłosił rozstanie
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 10.06.2024 20:40

Natasza pod osłoną nocy za rękę z przystojniakiem. Wcześniej Józefowicz ogłosił rozstanie

Natasza Urbańska ma nowego partnera?
fot. KAPIF/Instagram

Dopiero co Janusz Józefowicz ogłosił rozstanie z Nataszą Urbańską, a tymczasem do sieci trafiły jej zdjęcia z przystojniakiem, które zrobiono pod osłoną nocy. Takie czułości sugerują tylko jedno. Fani pytają, a gwiazda milczy…

Janusz Józefowicz ogłosił rozstanie z Nataszą Urbańską

Natasza Urbańska miłość życia znalazła w pracy. Janusz Józefowicz błyskawicznie rozkochał w sobie młodszą o 18 lat wschodzącą wówczas gwiazdę sceny musicalowej, dla której był mentorem. Uczucie, jakie ich połączyło, okazało się na tyle silne, że 16 sierpnia 2008 roku stanęli na ślubnym kobiercu. Dla piosenkarki Józefowicz zostawił poprzednią żonę.

Jak pierwszy raz zobaczyłam Janusza, byłam nastolatką, próbowałam dostać się do Metra i byłam zachwycona taką energią, charyzmą. Wszedł tak przystojny facet, że ja zapomniałam o bożym świecie. Zachwycił mnie, był autorytetem – mówiła w rozmowie z “Galą”.

Cztery miesiące po ślubie Urbańska i Józefowicz zostali rodzicami. 13 grudnia 2008 r. na świecie pojawiła się ich córka Kalina. 

Ostatnio mediami wstrząsnęła wiadomość, jaką Janusz przekazał ze sceny w trakcie przerwy w jednym ze spektakli wystawainych w jego teatrze.

Zaprosił na scenę jednego z widzów. Podczas rozmowy z jego ust padły słowa, że razem z obecnym na scenie Januszem Stokłosą tworzą jeden z najdłuższych związków w polskim show-biznesie. Mężczyzna zwrócił mu uwagę, że przecież jest związany z Nataszą Urbańską, na co usłyszał w odpowiedzi: “Nie, nie jesteśmy już razem od kilku tygodni”. Powiedział to z pełną powagą, czym wzbudził konsternację wśród zgromadzonych – relacjonował Pudelek.

Józefowicz ogłosił ze sceny, że rozstał się z Urbańską. Jest komentarz artystki Urbańska odpowiada na pytanie o rozwód z Józefowiczem. Wymowna reakcja

Czy Natasza Urbańska ma nowego partnera?

Urbańska zdementowała słowa męża, ale para nadal daje powody, które mogą wskazywać na kryzys w małżeństwie. Tym razem na profilu Nataszy pojawiły się zdjęcia z przystojnym mężczyzną. 

Fotografie wykonano pod osłoną nocy. Natasza spaceruje, trzymając się za rękę, a nawet wtulając się w ramiona towarzysza o egzotycznej urodzie. Internauci dostrzegli w nim podobieństwo do Michele Morrone, czyli filmowego Massimo z “365 dni”.

Natasza Urbańska i "SHED A LIGHT". Partner czy model z teledysku?

Wszystko wskazuje na to, że Natasza w ten sposób podsyca zainteresowanie wokół swojej nowej piosenki, do której kręcony był klip z udziałem mężczyzny ze zdjęć. Utwór nosi tytuł “SHED A LIGHT”. Sama zainteresowana jak dotąd tylko raz zabrała głos w sprawie afery, jaką wywołał Janusz kilka dni temu:

Mój mąż jeszcze nie widział teledysku, a już nas rozwodzi i po raz pierwszy nie zrobiły tego media – skomentowała Urbańska słowa męża.

Czy tak właśnie jest? O tym dowiemy się, gdy gwiazda oficjalnie opowie na pytania fanów o jej status związku z Józefowiczem.

Natasza Urbańska z przystojniakiem pod osłoną nocy, fot. Instagram
Natasza Urbańska z przystojniakiem pod osłoną nocy, fot. Instagram
Natasza Urbańska z przystojniakiem pod osłoną nocy, fot. Instagram
Natasza Urbańska z przystojniakiem pod osłoną nocy, fot. Instagram
Natasza Urbańska z przystojniakiem pod osłoną nocy, fot. Instagram
Natasza Urbańska z przystojniakiem pod osłoną nocy, fot. Instagram
Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz, fot. KAPiF
Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz, fot. KAPIF