Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Nie żyje gwiazda programu "Gogglebox". 75-latka zmarła po długiej walce z chorobą
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 30.01.2024 13:22

Nie żyje gwiazda programu "Gogglebox". 75-latka zmarła po długiej walce z chorobą

Gogglebox
Nie żyje gwiazda "Gogglebox", fot. Wikimedia

"Gogglebox" to znany format telewizyjny, który przedstawia widzom opinię na temat popularnych programów wyrażaną przez zwykłych ludzi. Dziś wielu z nich kojarzonych jest jako prawdzie gwiazdy. Niestety fani pogrążyli się w smutku. Odeszła 75-letnia uczestniczka show. Długo walczyła z chorobą.

"Gogglebox" hitem telewizji. Na czym polega program?

W Polsce program TTV możemy oglądać od 2014 roku. Wbrew pozorom jest to prosty format, który opiera się głównie na charyzmatycznych bohaterach. Widzowie poznają różne grupy domowników, którzy tak jak i oni na co dzień spędzają wolny czas przed telewizorami.

Wciągające są jednak komentarze na temat tego co dzieje się w telewizyjnych hitach. Widzowie z łatwością znajdują swoich ulubieńców, którzy tak jak i oni niektóre tytuły uwielbiają, a inne bez ogródek krytykują.

Najważniejszy jest udział w "Gogglebox" zwykłych osób, które zjednają sobie widzów naturalnością. Po latach program opuściła jedna z charyzmatycznych seniorek. Uczestniczka miała 75 lat. Przekazano wiadomość o jej śmierci.

Takiej Ewy Mrozowskiej z "Gogglebox" nie znacie. Krótkie włosy, grzyweczka... "Totalny szok" Trudne święta gwiazdy "Gogglebox". Zabraknie ważnej osoby: "Pusty wigilijny stół, tęsknota w sercu"

Kim są bohaterowie "Gogglebox"?

W programie znajdziemy różnorodnych bohaterów, od grupy znajomych, po małżeństwa, aż do rodzinnych duetów np. babci z wnuczkiem. Wiele edycji programu sprawiło, że bohaterowie zyskali ogromną popularność, a niektórzy z nich rozpoczęli nawet kariery w show-biznesie.

Widzowie TTV doskonale znają przecież Sylwię Bombę, która w "Gogglebox" tworzyła duet z Ewą Mrozowską, czy Agnieszkę Kotońską, która przed telewizorem zasiada z mężem i synem.

Fani serii pogrążyli się w żałobie po ostatnich wiadomościach. Po walce z chorobą zmarła 75-letnia bohaterka "Gogglebox". Pierwszy o odejściu seniorki powiedział jej syn.

Nie żyje gwiazda "Gogglebox". Miała 75 lat

Polska wersja "Gogglebox" oparta jest na brytyjskim formacie o tym samym tytule. Zagraniczna produkcja doczekała się ponad 20 sezonów z równie charyzmatycznymi uczestnikami. Niestety w mediach społecznościowych przekazano informację o śmierci 75-letniej Pat Webb. Seniorka występowała w 10, 11 i 12 odsłonie programu.

Jesteśmy głęboko zasmuceni wiadomością o śmierci gwiazdy "Gogglebox" Pat Webb, która odeszła w ten weekend w wieku 75 lat po długiej chorobie. Pat była uwielbianą członkinią obsady w sezonach 10-12, w których występowała ze swoim synem Stephenem. Jej dzieci: Stephen, Denise, Sharon i Beverley oraz dalsza rodzina będą o niej pamiętać i za nią tęsknić. Myślami jesteśmy z bliskimi, którzy proszą o uszanowanie ich prywatności w tym smutnym czasie - napisano na pożegnanie.

Pat Webb w telewizyjnym programie występował wraz z synem, Stephenem. Duet szybko zyskał sympatię widzów, którzy z czasem zaczęli pieszczotliwie nazywać seniorkę "mamusią Pat". Syn pożegnał 75-latkę wzruszającymi słowami.

Mamusiu Pat, byłaś jedną na milion. Wszystkich mierzyłaś tą samą miarką, oddałabyś ostatni grosz obcemu, byłaś solą tej ziemi i absolutnym centrum naszego świata. Spoczywaj w pokoju - napisał.

Widzowie "Gogglebox" składają rodzinie kobiety szczere kondolencje.