Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Plotki > Niesamowite zdjęcie Piotra Żyły z nową dziewczyną trafiło do sieci. "Polizane, zaklepane"
Alicja Czepli
Alicja Czepli 30.07.2021 02:00

Niesamowite zdjęcie Piotra Żyły z nową dziewczyną trafiło do sieci. "Polizane, zaklepane"

żyła Ziętek
Instagram / Marcelina Ziętek

Marcelina Ziętek od kilku miesięcy jest związana z Piotrem Żyłą. Niedawno wspólnie udali się na romantyczną wycieczkę nad polskie morze. Zdjęcia z wyjazdu są niebywałe.

  • Piotr Żyła długo ukrywał swoja nową partnerkę

  • Od paru miesięcy jednak regularnie publikują wspólne zdjęcia

  • Najnowsze fotografie z wspólnego wyjazdu budzą dużo emocji

Życie miłosne Piotra Żyły od paru lat nie należy do nudnych. Od jakiegoś czasu jest związany z młodą aktorką, Marceliną Ziętek, która chętnie dzieli się zdjęciami ze swoim ukochanym w social mediach. Najnowsze fotografie należą do odważnych.

Miłosne problemy w życiu Piotra Żyły

Piotr Żyła w ostatnich latach nie miał łatwego życia. Po głośnym i medialnym rozstaniu z Justyną Żyłą, które miało być konsekwencją zdrady sportowca, media cały czas obserwowały jego życie miłosne. Kiedy w końcu znalazł miłość, miał przez długi czas ją ukrywać - między innymi przez nienawistne komentarze i wiadomości byłej żony.

Po długim ukrywaniu, w końcu na początku miesiąca podzielił się zdjęciem ze swoją aktualną partnerką. Od tego czasu zarówno Żyła, jak i Marcelina Ziętek dzielą się wspólnymi zdjęciami, na których widać jak są ze sobą szczęśliwi.

Marcelina Ziętek jest młodą kobietą, która stawia pierwsze kroki w showbiznesie. Mogliśmy ją jeszcze niedawno oglądać w paradokumentalnej produkcji TVN "19+". W ostatnich miesiącach zyskała dużo obserwatorów na swoim profilu na Instagramie.

Para niedawno zdecydowała się na wspólny, romantyczny wyjazd nad polskie morze. Chętnie dzielili się zdjęciami z tych wakacji, co spotkało się z dużym uznaniem fanów. Niektóre zdjęcia jednak budzą wyjątkowo dużo emocji.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Szokujące zdjęcie Piotra Żyły

Marcelina Ziętek podzieliła się kontrowersyjnymi zdjęciami. Spośród klasycznych fotografii znad morza znaleźć można serię jak para się całuje, a na ostatnim zdjęciu Ziętek liże sportowca po twarzy. Zdecydowała się również na zabawny komentarz,

- Polizane zaklepane. Tak wyglada większość naszych wspólnych zdjęć - tak podpisała zdjęcia aktorka.

Opinie internautów są podzielone. W komentarzach znaleźć można wiele życzeń szczęścia dla zakochanej pary, czy opinii jak pięknie razem wyglądają. Z drugiej strony wielu fanów pamięta o zazdrosnej byłej żonie skoczka.

- Justyna chyba dzisiaj nie zaśnie - zasugerował jeden z internautów.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram / Marcelina Ziętek

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: Piotr Żyła