Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Obciąłem uszy". Stifler totalnie zmienił wygląd
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 29.05.2024 21:03

"Obciąłem uszy". Stifler totalnie zmienił wygląd

Stifler
fot. KAPiF/Instagram

Stifler słynie ze swojego wyrazistego wizerunku i dość szalonych pomysłów. Tym razem przebił samego siebie! Odezwał się do internautów, by opowiedzieć im o ostatniej podróży do Turcji. Wyjazd zakończył się diametralną zmianą jego twarzy. Celebryta pozbył się uszu? Internauci w szoku.

Stifler zyskał popularność dzięki kontrowersyjnemu programowi

Stifler, a właściwie Damian Zduńczyk, dał się poznać szerszej publiczności jako jeden z uczestników kontrowersyjnego programu "Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy". Produkcja MTV miała ukazywać imprezowe życie mieszkających wspólnie bohaterów. Między nimi dochodziło często do konfliktów, awantur, a także romansów.

Widzowie zapamiętali Stiflera przede wszystkim z jego pewności siebie, ciętego humoru i zamiłowania do tatuaży. Po programie uczestnik postawił na rozwój kariery w show-biznesie. Napisał książkę i stał się stałym bywalcem na salonach.

W mediach społecznościowych przyciągnął prawie półmilionową publiczność, z którą dzieli się kolejnymi zajawkami. Tym razem przeszedł jednak samego siebie. W jednym z filmików pokazał "efekty" wizyty w Turcji. Jego głowa zupełnie zmieniła kształt. Celebryta poddał się diametralnej zmianie? Szczegóły poniżej.

Prime MMA ogłasza kolejne starcie. Drugie podejście do nieodbytej walki Kubicka łamie tabu. Tak wyglądała kilka godzin po porodzie

Stifler zaczął mówić o tureckich zabiegach. Gwiazdy poddają się diametralnym metamorfozom

Obserwatorzy mężczyzny przyzwyczaili się już do jego ekstremalnych pomysłów. Stifler słynie ze swojego zamiłowania do tatuaży, na tyle, wzorki zdobią nawet najmniejsze szczegóły jego twarzy. Niespotykany styl wyróżnia go na tle innych celebrytów. Na tym jednak nie zaprzestał. Oto kolejne kontrowersje.

W najnowszym filmiku w mediach społecznościowych odezwał się do internautów, zdradzając, że dopiero co wrócił z Turcji. Bardziej wtajemniczeni fani mogli już poczuć szybsze bicie serca na tę wiadomość. Inna uczestniczka "Warsaw Shore", Ewelina, ma za sobą doświadczenia z zabiegami w tym rejonie.

No i w końcu osiągnąłem już wymarzony wygląd - zaczął celebryta.

Już na pierwszy rzut oka można było zauważyć, że z jego kształtem głowy stało się coś niestandardowego. Czoło zostało widocznie poszerzone, a z uwagi na brak włosów efekt metamorfozy był jeszcze bardziej karykaturalny. Największy szok internauci przeżyli, spoglądając po obu stronach twarzy influencera. Naprawdę posunął się do takiego kroku?

Stifler pozbył się uszu? Najnowsze nagranie przyprawia o ciarki

Po chwili przyglądania się twarzy Stiflera można było zauważyć, że przez nowy kształt głowy zupełnie nie widać jego uszu. Według celebryty taki efekt nie jest przypadkowy. Przyznał się do całkowitego ich usunięcia.

Podczas ostatniej wizyty w Turcji obciąłem uszy i poszerzyliśmy głowę. Warto było cierpieć - powiedział z uśmiechem.

Internauci w pierwszej chwili mogli nie wierzyć własnym oczom. Pod nagraniem posypały się komentarze zmartwionych osób. Czy takie zabieg na pewno był bezpieczny?

  • Ziomek wyglądasz jak kręgiel pomazany pisakami przez dzieci z przedszkola.
  • Wygląda jak bardzo duże jajko.
  • Ty ziomek jak Ty będziesz teraz słyszeć?
  • Ty tak poważnie?

Chwila strachu nie trwała jednak długo. Już w następnym poście Stifler pokazał się w wersji z uszami. Krótkie nagranie okazało się jedynie żartem, który nieźle zdezorientował jego obserwatorów.

Uszy już odrosły - pisał już pod kolejnym zdjęciem.

Stifler, fot. Instagram
Stifler pokazał efekty "zabiegu w Turcji", fot. Instagram
Stifler, fot. Instagram
Stifler pokazał efekty "zabiegu w Turcji", fot. Instagram