Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Majewska po 56 latach kariery pozbyła się swoich loków. Jest nie do poznania
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 19.05.2024 16:05

Majewska po 56 latach kariery pozbyła się swoich loków. Jest nie do poznania

Alicja Majewska
fot. KAPiF

Alicja Majewska od początku kariery zachwycała burzą bujnych loków. Tuż przed 76. urodzinami pokazała wielką metamorfozę. Na zdjęciu widzimy ją w prostych włosach, co na to fani?

Kiedy zaczęła karierę Alicja Majewska?

Alicja Majewska urodziła się w 1948 roku we Wrocławiu. Dzieciństwo spędziła jednak w Olbierzowicach, gdzie jej rodzice pracowali jako nauczyciele. 30 maja tego roku będzie świętować 76. urodziny. Pierwszy duży sukces na scenie muzycznej przyszedł w 1968 roku, na IV Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze.

Majewska szturmem wdarła się do branży artystycznej. Już w 1975 roku otrzymała nagrodę główną na 13. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, za piosenkę “Bywają takie dni”. Od tego czasu na opolską scenę wracała regularnie. W 2020 roku właśnie tam odbył się jej wspólny koncert z Włodzimierzem Korczem, na 45-lecie ich współpracy. W ostatnich latach jej talent i doświadczenie przekazywała uczestnikom “The Voice Senior”.

Teraz w planach ma zupełnie nowy projekt. A wraz z nim przyszła kolej na potężną metamorfozę. Kultowa piosenkarka pozbyła się swoich nieodłącznych loków! Wygląda teraz zupełnie inaczej, szczegóły poniżej.

Alicja Majewska po latach wpuściła kamery do własnego domu i ujawniła swój sekret. Tak mieszka! Alicja Majewska mówi, co się dzieje w domu opieki w Skolimowie: „Odwiedzałam tam moich kolegów”

Alicja Majewska z nowym projektem i nową fryzurą

Alicja z wielkim entuzjazmem poinformowała fanów o swojej metamorfozie. Przy okazji zdradziła, że już od poniedziałku będzie ją można usłyszeć w Radiu Pogoda. Nową fryzurę Majewskiej stworzył fryzjer Łukasz Urbański, uwielbiany też przez takie gwiazdy, jak Patrycja Markowska, Ania Starmach, Joanna Opozda i Joanna Krupa.

Od jutra rozpoczynamy serię niespodzianek przygotowanych specjalnie dla Państwa przez @radiopogoda Na początek efekt metamorfozy niezawodnego @Łukasz Urbański – napisała piosenkarka na Instagramie.

Atmosferę podgrzewa też sama rozgłośnia radiowa.

Już jutro będziecie mogli zobaczyć Państwo efekty naszej współpracy z niesamowitą Alicją Majewską! Kto zgadnie, co szykujemy? My nie możemy się doczekać, naprawdę będzie się działo! Słuchajcie i oglądajcie nas od rana – czytamy na oficjalnym profilu Radia Pogoda.

A jak wygląda Majewska bez loków? Zdjęcia w nowym uczesaniu znajdziecie poniżej. Fani nie zostawili tego bez komentarza.

Alicja Majewska, nowe zdjęcie, zmiana fryzury, w prostych włosach, radio Pogoda
Alicja Majewska z Bursztynowym Słowikiem, fot. KAPiF

Alicja Majewska bez loków: zdjęcia i komentarze

Majewska zapozowała do zdjęcia po metamorfozie w eleganckiej, jeansowej stylizacji. Spodnie i marynarkę z tego materiału połączyła z klasycznym białym topem. Ale największą uwagę zwraca oczywiście jej fryzura: zamiast gęstych loków możemy zobaczyć Alicję w długich falach, w odcieniu chłodnego blondu.

  • Wow, niesamowicie.
  • Pani Alicjo! Szał i obłęd! Wspaniała metamorfoza.
  • Co za odmiana.
  • Super w tych długich włosach.
  • Piękne pani wygląda w długich włosach. Ale w swoich włosach Pani też pięknie wygląda.
  • Zupełnie inaczej, ale też pięknie, wow – piszą zachwyceni fani.

Wiernych fanów artystki i jej dotychczasowego wizerunku uspokajamy, że metamorfoza Alicja Majewskiej być może jest tylko chwilowa. Nowa fryzura gwiazdy to bowiem najprawdopodobniej peruka.

A wam, w którym wcieleniu piosenkarka podoba się bardziej?

444759902_1126340115471690_8966972443278606009_n.jpg
Alicja Majewska po metamorfozie, fot. Instagram
444821180_3324068757897703_3330465686300422706_n.jpg
Alicja Majewska po metamorfozie, fot. Instagram
Alicja Majewska, nowe zdjęcie, zmiana fryzury, w prostych włosach, radio Pogoda
Alicja Majewska w 2023, fot. KAPiF