Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Odmieniona Beata Kozidrak powraca! Przefarbowała i skróciła włosy. Zmiana taka, że wszyscy się zachwycają
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 20.01.2024 21:19

Odmieniona Beata Kozidrak powraca! Przefarbowała i skróciła włosy. Zmiana taka, że wszyscy się zachwycają

Beata Kozidrak
Beatra Kozidrak zmieniła fryzurę, fot. KAPiF

Beata Kozidrak jest kojarzona z długimi lokami w jasnym odcieniu blond. Przez niefortunną wpadkę niedawno wydało się, że gwiazda nosiła perukę. Teraz wokalistka Bajmu postawiła na naturalną metamorfozę. Jak wygląda? Mamy zdjęcia!

Beata Kozidrak zmieniła fryzurę

Beata Kozidrak szykuje się w 2024 roku do wielkiego wydarzenia. Już na początku stycznia wokalistka Bajmu ogłosiła, że trwają intensywne przygotowania do obchodów 45-letnia istnienia zespołu. Pierwszy koncert w ramach trasy związanej z tą rocznicą odbędzie się już 3 lutego w Warszawie.

Styczeń to miesiąc, który przeznaczam na próby i wielkie przygotowania do trasy 45lecia @bajm_official – napisała na Instagramie gwiazda.

Tydzień temu piosenkarka stwierdziła, że pozwoli sobie na kilka dni odpoczynku, ale już dziś udzieliła w Radiu ZET wywiadu, w którym wraz z Andrzejem Pietrasem opowiedziała o jubileuszowej trasie koncertowej. Wygląda na to, że gwiazda postawiła także na zmiany dotyczące jej samej. Całkowicie zmieniła uczesanie, a sztuczne loki poszły w niepamięć! Jak wygląda teraz?

Co się stało z włosami Iwony Węgrowskiej?! Fryzjer zrobił z niej inną osobę. Po 15 latach przeszła odważną metamorfozę Paulina Smaszcz z synem u fryzjera! Zrobili takie same fryzury. Franek to wykapany Maciej Kurzajewski

Jak wygląda teraz Beata Kozidrak?

W zeszłym roku wybuchła niemała afera, kiedy media dopatrzyły się, że Kozidrak nosi peruki. Wszystko wyszło na jaw na zdjęciach paparazzi, zrobionych po tym, kiedy gwiazda wychodziła ze studia „Dzień dobry TVN”. Na fotografiach widać było różnice w kolorze włosów. Gwiazda przygotowuje się jednak bardzo ważnego etapu jej trasy, nic więc dziwnego, że postawiła na odmianę.

Kozidrak na miejsce metamorfozy wybrała nie byle kogo. Beata udała się do fryzjera bardzo popularnego wśród gwiazd. Zaufały mu takie sławy, jak Rafał Grabias, Grażyna Szapołowska, Monika Olejnik, Iwona Węgrowska czy Paulina Smaszcz. Wszyscy wychodzili z jego gabinetu bardzo zadowoleni. A jak wygląda teraz liderka Bajmu?

Nowe zdjęcia Beaty Kozidrak, jak wygląda po metamorfozie?

Na Instagramie fryzjera gwiazd pojawiło się wspólne zdjęcie z Beatą Kozidrak. Wojtek Maliszewski, czyli autor metamorfozy przyznał w komentarzach, że właśnie spełniło się jego marzenie. Piosenkarka też wygląda na bardzo zadowoloną. Fani i znajomi z branży są natomiast wniebowzięci.

  • Koloryzacja dobrana rewelacyjnie. Brawo Mistrzu.
  • Brawo, moje gratulacje.
  • Omg, ale kolor! Pięknie.
  • Absolutnie fantastycznie.
  • Wow, piękna – piszę internauci.
  • Jest moc – dodał od siebie Rafał Grabias.

Aldona Wleklak opublikowała emotikony oklasków, a dziewczyna Antka Królikowskiego – serduszka. Warto dodać, że do tego samego specjalisty Antoni czesał się w lipcu 2023 roku. Jak wygląda teraz Kozidrak? Zmieniła odcień na znacznie bardziej naturalny. Czarne odrosty zastąpiono delikatnym, lekkim cieniowaniem. Włosy są krótsze, ale efekt końcowy jest bardzo nowoczesny i lekki.

Beata Kozidrak, nowa fryzura, metamorfoza, nowe zdjęcia
Beata Kozidrak w nowej fryzurze, fot. instagram.com/bymaliszewskiii
Beata Kozidrak, nowa fryzura, metamorfoza, nowe zdjęcia
Beata Kozidrak, fot. KAPiF
Beata Kozidrak, nowa fryzura, metamorfoza, nowe zdjęcia
Beata Kozidrak, fot. KAPiF
Beata Kozidrak, nowa fryzura, metamorfoza, nowe zdjęcia
Beata Kozidrak, fot. KAPiF