Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ojciec Viki Gabor pobity w Warszawie. Wszystko na oczach córki
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 11.06.2024 15:16

Ojciec Viki Gabor pobity w Warszawie. Wszystko na oczach córki

Viki Gabor
fot. KAPiF

Ojciec Viki Gabor w szpitalu. Co wydarzyło się w Warszawie? Dariusz Gabor podobno został pobity i stracił przytomność. W jakim jest stanie?

Ojciec Viki Gabor w szpitalu, co się stało?

Viki Gabor jest córką Eweliny i Dariusza Gaborów. Wraz z rodzicami i siostrą sporo podróżowała: urodziła się w Hamburgu, potem rodzina mieszkała w Polsce i Wielkiej Brytanii, by po kilku latach na stałe przeprowadzić się do naszego kraju. Niestety, ojciec Viki właśnie znalazł się w szpitalu.

Portal Fakt, za Miejskim Reporterem podaje, że tata Viki Gabor został pobity. Do zdarzenia doszło w Warszawie, na Alejach Jerozolimskich, w dzielnicy Ochota. Ojciec piosenkarki podobno wdał się w sprzeczkę z innym, 34-letnim kierowcą. Między mężczyznami miało dojść do szarpaniny, w wyniku której Dariusz Gabor został zaatakowany gazem i pobity. Trafił do szpitala. Wszystko widziała sama wokalistka, szczegóły poniżej.

Viki Gabor zdradza całą prawdę na temat sylwestrowej wpadki. Szok, co działo się za kulisami To dlatego Viki Gabor nie chodzi do szkoły. Obawia się jednego. Wszystko ujawniła

Dariusz Gabor zaatakowany w Warszawie

Miejski Reporter informuje:

Około godziny 10 w Al. Jerozolimskich na wysokości Blue City na Ochocie doszło do awantury między kierowcami pojazdów marki renault, którzy zajechali sobie drogę. Obaj kierowcy wyszli z pojazdów. Jak się okazało, jednym z aut podróżowała 16-letnia piosenkarka ze swoim tatą – brzmi komunikat.

Według doniesień ojciec Viki Gabor stracił przytomność w szpitalu. Podobno ma poważne obrażenia. Sama Viki nie ucierpiała. 

To był nieuzasadniony akt nienawiści na drodze. Ojciec Viktorii został spryskany gazem, wyciągnięty z samochodu i pobity, aż się osunął na ziemię. Trafił do szpitala, ma podejrzenie złamania nadgarstka. Viktoria, siedząc w samochodzie, także została spryskana gazem. Na ten moment (godz. 15:00) przebywa w prywatnej, podwarszawskiej klinice okulistycznej ze względu na obrażenia, nic nie widziała, gdy pojawiłem się na miejscu – mówi dziennikarzom Radia Eska członek managmentu Viki, Oskar Laskowski.

Jest już komunikat policji w tej sprawie, publikujemy go poniżej.

Pobicie ojca Viki Gabor: komentarz policji

Jest już komentarz służb w tej sprawie. Rafał Wieczorek, oficer prasowy Komendanta Rejonowego Policji Warszawa III potwierdza, że doszło do zdarzenia na Alejach Jerozolimskich.

Potwierdzam zdarzenie, w którym doszło do awantury między dwoma kierującymi samochodami Renault na Alejach Jerozolimskich. Na miejsce został wezwany Zespół Ratownictwa Medycznego, który zabrał 53-letniego mężczyznę do szpitala. W związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa z art. 157 kk zatrzymany został 34-letni mężczyzna. Obecnie trwają czynności – brzmi oświadczenie policji.

Mężczyzna, który zaatakował ojca Viki, został zatrzymany.

Policjanci zatrzymali 34-latka z drugiego samochodu ze względu na podejrzenie popełnienia przestępstwa z artykułu 157 Kodeksu karnego, czyli spowodowania lekkiego lub średniego uszczerbku na zdrowiu. Mężczyzna został przewieziony na Komendę Rejonową Policji Warszawa III, gdzie trwają z nim czynności – brzmi oświadczenie służb.

Będziemy informować na bieżąco o dalszych wiadomościach w tej sprawie. Warto wspomnieć, że w 2020 roku także doszło do niebezpiecznej sytuacji. Dariusz Gabor stanął wtedy w obronie córki. Viki została zaatakowana przez dwóch młodych mężczyzn w jednym z warszawskich sklepów. Ojciec piosenkarki został wtedy dotkliwie skopany, kiedy leżał już na ziemi. Zdarzenie miało związek z romskim pochodzeniem gwiazdy.

Viki Gabor, ojciec, ojciec pobity, trafił do szpitala, co się stało
Viki Gabor, fot. KAPiF
Viki Gabor, ojciec, ojciec pobity, trafił do szpitala, co się stało
Viki Gabor, fot. KAPiF

Źródło: eska.pl, Miejski Reporter