Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > To dlatego Viki Gabor nie chodzi do szkoły. Obawia się jednego. Wszystko ujawniła
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 21.04.2024 15:01

To dlatego Viki Gabor nie chodzi do szkoły. Obawia się jednego. Wszystko ujawniła

Viki Gabor
fot.: KAPiF

Viki Gabor sprawnie udaje się łączyć karierę w przemyśle muzycznym i edukację szkolną. Stacjonarne lekcje nie wchodzą jednak w rachubę. W “Dzień dobry TVN” młoda gwiazda wyjawiła, co stałoby się, gdyby pojawiła się na zajęciach.

Viki Gabor powraca na scenę

Viki Gabor obdarzona została jednym z najbardziej fenomenalnych głosów na polskiej scenie muzycznej. Choć piosenkarka ma zaledwie 16 lat, może pochwalić się wieloma sukcesami, jakich pozazdrościć mogłaby jej niejedna gwiazda z dużo większym stażem.

Po kilkumiesięcznej nieobecności w przestrzeni publicznej, spowodowanej pracą nad nowymi utworami w studio, artystka pojawiła się w “Dzień dobry TVN”, gdzie promowała swój najnowszy singiel.

Przy okazji udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała, jak udaje jej się łączyć edukację z karierą wokalną. Zdradziła kulisy poważnej rozmowy, jaką w tym temacie odbyła niegdyś ze swoimi rodzicami.

"Jak można się tak oszpecić?". Fani nie mają litości dla Viki Gabor. Wróciła na scenę w nowej odsłonie Po sylwestrowej wpadce zniknęła z show-biznesu. Viki Gabor po miesiącach przerywa milczenie

Viki Gabor rezygnuje ze stacjonarnej nauki

“Daj mi znak” to nowa propozycja od Viki Gabor i bez wątpienia murowany przebój tegorocznej wiosny. Porywający do tańca banger został przedstawiony przez artystkę podczas sobotniego występu w “Dzień dobry TVN”.

Podczas rozmowy w studiu poruszony został temat edukacji młodej wokalistki. Gwiazda wyjawiła, że niegdyś odbyła z rodzicami rozmowę, podczas której wspólnie ustalili jej priorytety.

Mama zawsze mnie pcha do tej szkoły, tak samo, jak i tata. Mnie na tym też zależy, więc jest dobrze. Pamiętam, że mieliśmy taką rozmowę, że szkoła musi być zrobiona. Kariera karierą, ale szkoła musi być - opowiadała Viki Gabor.

Viki Gabor obawia się nauki stacjonarnej?

Viki Gabor pobiera naukę zdalną. We wrześniu ubiegłego roku rozpoczęła licealny etap edukacji. Jak pochwaliła się w “Dzień dobry TVN”, jej oceny są bardzo zadowalające. Nie ma również problemu, by łączyć obowiązki ze swoją przygodą wokalną.

Jestem w takiej szkole, gdzie wszystko zdaję tak naprawdę z domu, więc powiedzmy, że mam taki luz. Nawet jak jestem w trasie, mogę zdać egzamin. Jest to naprawdę fajna szkoła i odnajduję się w niej - stwierdziła.

Viki Gabor ciężko wyobrazić sobie powrót do edukacji stacjonarnej. Ma świadomość, że z powodu popularności, jaka ją spotkała, ciężko byłoby jej skupić się na nauce, nie będąc rozpraszanym przez ciekawski wzrok kolegów i koleżanek.

Mam taki komfort, że nikt się na mnie nie patrzy i mogę się skupić na lekcjach. Jakbym była w szkole teraz, to pewnie bym nie miała spokoju, więc odpowiada mi ten schemat - orzekła młoda artystka.

Viki Gabor
Viki Gabor, fot. KAPiF
Viki Gabor
Viki Gabor, fot. KAPiF