Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Po sylwestrowej wpadce zniknęła z show-biznesu. Viki Gabor po miesiącach przerywa milczenie
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 20.04.2024 08:24

Po sylwestrowej wpadce zniknęła z show-biznesu. Viki Gabor po miesiącach przerywa milczenie

Viki Gabor, fot. KAPiF
fot.: KAPiF

Viki Gabor nieoczekiwanie zniknęła z mainstreamowych mediów, co zaniepokoiło jej fanów. Teraz młoda gwiazda udzieliła wywiadu, w którym wyjawiła, co jest przyczyną jej absencji. Czy powróci na scenę?

Viki Gabor podbiła serca fanów

O Viki Gabor szeroka publiczność miała okazję po raz pierwszy usłyszeć w 2018 r. 11-letnia wówczas wokalistka wzięła udział w przesłuchaniach do programu “The Voice Kids". Bez trudu dostała się do finału, gdzie zajęła drugie miejsce.

Później przyszedł czas na Eurowizję Junior, na której pojawiła się jako oficjalna reprezentantka Polski. Piosenką “Superhero” rozkochała w sobie publiczność, która swoimi głosami przyznała jej zwycięstwo w prestiżowym konkursie.

Kolejne, ciesząca się ogromną popularnością single i zachwycające występy na najważniejszych wydarzeniach polskiej sceny muzycznej zapewniły Viki Gabor stałe miejsce na listach przebojów. Nic dziwnego, że fani zaniepokoili się, gdy wokalistka nagle przestała pokazywać się w przestrzeni publicznej.

Viki Gabor organizuje... obóz dla dzieci. Cena? Tyle trzeba zapłacić za 5 dni z gwiazdą Sylwia Grzeszczak reaguje na sylwestrową porażkę Viki Gabor. Mówi o poważnych konsekwencjach

Sylwestrowy występ Viki Gabor

Viki Gabor wystąpiła w duecie z Liberem podczas ostatniego “Sylwestra Marzeń z Dwójką”. Muzycy wykonali utwór z repertuaru rapera i Sylwii Grzeszczak, “Co z nami będzie”. W pewnym momencie doszło do drobnego potknięcia.

Młoda wokalistka pomyliła tekst utworu, szybko powracając jednak na “właściwe tory”. I choć tego rodzaju wypadki zdarzają się artystom, którzy występują na scenach od dziesięciolecia, niektóre z głodnych taniej sensacji mediów z braku ciekawszych tematów zdecydowały się na rozdmuchanie kwestii do niebagatelnych rozmiarów.

Nieuzasadniony i kuriozalny wręcz hejt wydawał się być przytłaczający, co zaniepokoiło wielu fanów Viki Gabor. Ich obawy stały się większe, gdy po Sylwestrze TVP piosenkarka przestała dawać występy na emitowanych w telewizji koncertach.

Viki Gabor tłumaczy swoją nieobecność

W rozmowie z Radiem Eska Viki Gabor odniosła się do całej sytuacji i uspokoiła fanów. Z pewnością będą szczęśliwi, gdy dowiedzą się, że chwilowa absencja gwiazdy wynika z faktu, że poświęciła się pracy nad nowymi utworami.

Byłam cały czas w studio. Praktycznie cały czas pisałam i nagrywałam. Dużo się ostatnio działo muzycznie w moim życiu. Tak, jak mówiłam, dużo nagrywałam, tworzyłam, a teraz czekają mnie tylko premiery - zapowiedziała artystka.

Stęskniliście się za młodą piosenkarką? Czekacie na nowe przeboje spod skrzydeł Viki Gabor? Koniecznie dajcie znać w komentarzach.

Viki Gabor
Viki Gabor, fot. KAPiF
Viki Gabor
Viki Gabor, fot. KAPiF

Źródło: Radio Eska