Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Jak można się tak oszpecić?". Fani nie mają litości dla Viki Gabor. Wróciła na scenę w nowej odsłonie
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 21.04.2024 09:41

"Jak można się tak oszpecić?". Fani nie mają litości dla Viki Gabor. Wróciła na scenę w nowej odsłonie

Viki Gabor
fot.: KAPiF

Viki Gabor powróciła na scenę po krótkiej nieobecności. Niestety, jej występ w “Dzień dobry TVN” stał się okazją do wylewu kuriozalnego hejtu w sieci. Internauci nie mieli litości dla nastolatki.

Viki Gabor mierzy się z hejtem

Viki Gabor to jedna z najzdolniejszych polskich wokalistek młodego pokolenia. W wieku zaledwie 11 lat zgłosiła się do “The Voice Kids” i bez problemu dotarła aż do finału show. Wkrótce później ogłoszona została polską reprezentantką na konkursie Eurowizji Junior i zdobyła pierwsze miejsce.

I choć każdy kolejny singiel artystki jest murowanym hitem, a piosenkarka może liczyć na wsparcie ogromnej rzeszy wiernych fanów, w sieci od lat nie brakuje nieuzasadnionego hejtu pod jej adresem.

Ostatnią okazją dla sfrustrowanych internautów był występ piosenkarki w “Dzień dobry TVN”. Opinie, które pojawiły się w sieci, przekraczają granice dobrego smaku.

Po sylwestrowej wpadce zniknęła z show-biznesu. Viki Gabor po miesiącach przerywa milczenie Viki Gabor organizuje... obóz dla dzieci. Cena? Tyle trzeba zapłacić za 5 dni z gwiazdą

Viki Gabor ponownie na scenie

Viki Gabor nie pojawiała się w telewizji od czasu swojego występu na “Sylwestrze Marzeń z Dwójką”. W rozmowie z Radiem Eska wokalistka wyznała, że ostatnie miesiące spędziła na wytężonej pracy.

Byłam cały czas w studio. Praktycznie cały czas pisałam i nagrywałam. Dużo się ostatnio działo muzycznie w moim życiu. Tak, jak mówiłam, dużo nagrywałam, tworzyłam, a teraz czekają mnie tylko premiery - wyjawiła piosenkarka.

W sobotę rano wokalistka powróciła na ekrany, występując w studiu “Dzień dobry TVN”. Niestety, dało to kolejną okazję do uszczypliwych komentarzy internautów.

Hejt pod adresem Viki Gabor

Na Instagramie “Dzień dobry TVN” pojawiła się fotografia przedstawiająca Viki Gabor podczas sobotniej wizyty w studiu programu. W sekcji komentarzy rozpętała się istna burza. Sami oceńcie poziom, jakim wykazali się internauci.

  • Jak można się tak oszpecić? Wygląda na 30 lat, a nie 16, które podobno ma
  • Ona jest coraz starsza.
  • Wygląda kiepsko i tu nawet nie chodzi o makijaż czy ubranie.
  • Boże ja mam uczulenie na te dziewczynę. Jak można w tak młodym wieku tak wyglądać?
  • Staramaleńka.
  • Co ta dziewczyna ze sobą robi - czytamy we wpisach.

Zdaje się, że internautów nieco poniosło w komentarzach.

Viki Gabor w
Viki Gabor w "DDTVN", fot. Instagram
Viki Gabor
Viki Gabor, fot. KAPiF

Źródło: swiatgwiazd.pl, Radio Eska