Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Rozwód Opozdy i Królikowskiego. Zeznania ojca aktorki zwiastują nową aferę
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 21.02.2024 11:30

Rozwód Opozdy i Królikowskiego. Zeznania ojca aktorki zwiastują nową aferę

Joanna Opozda, fot. KAPiF; Instagram
Joanna Opozda, fot. KAPiF; Instagram

Joanna Opozda może mieć kłopoty. Z medialnych informacji wynika, że w sprawie rozwodowej aktorki i Antoniego Królikowskiego zeznawać może jej ojciec. Gwiazda, mówiąc delikatnie, nie ma z nim zbyt dobrych stosunków.

Antoni Królikowski i Joanna Opozda się rozwodzą

Antoni Królikowski i Joanna Opozda już wkrótce najpewniej przestaną być małżeństwem. To oczywiście kwestia formalna, bowiem para rozstała się dużo wcześniej, jeszcze przed narodzinami swojego syna Vincenta, który przyszedł na świat dwa lata temu.

W miniony wtorek odbyła się pierwsza rozprawa sądowa dotycząca rozwodu z powództwa aktora. Gwiazdor nie chciał orzekania o winie, jednak na taki stan rzeczy prawdopodobnie nie chce zgodzić się druga strona.

Choć posiedzenie odbywało się w trybie niejawnym, na sali nie brakowało podobno emocji. W sądzie nie stawił się żaden z małżonków, zeznawało jednak dwóch świadków, w tym była żona Liroya, Joanna Krochmalska. Lista osób, które zabiorą głos może się jednak wkrótce wydłużyć.

TYLKO U NAS: Joanna Opozda nagle zaskoczyła dziennikarkę emocjonalnym wyznaniem. "Jest dla mnie wszystkim" Antek Królikowski po miesiącach milczenia reaguje na plotki o rozstaniu. Pokazał wymowne zdjęcie

Ojciec Joanny Opozdy chce zeznawać?

Jedno jest pewne, rozwód Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego nie będzie szybki. Druga rozprawa wyznaczona została bowiem aż na 24 czerwca. Wówczas w sądzie pojawić może się niespodziewany świadek.

Chodzi o ojca aktorki, Dariusza Opozdę, który - jak donosi serwis Shownews.pl - chętnie podzieli się swoimi informacjami na temat małżeństwa córki. Wiele wskazuje na to, że to, co ma do przekazania, nie zadziała na korzyść jego dziecka.

Darek Opozda też się teraz rozwodzi. Antek powinien zeznawać na jego sprawie a z kolei Dariusz jest chętny zeznawać u niego. Im obu bardzo by to pomogło, ale to już zależy od Antka czy na to się zdecyduje - przekazał informator portalu Shownews.pl

Konflikt Joanny Opozdy i Dariusza Opozdy

O konflikcie Joanny Opozdy i Dariusza Opozdy głośno zrobiło się w styczniu 2022 r., gdy w sieci pojawiły się nagrania przedstawiające próbę wejścia Antoniego Królikowskiego i jego teściowej do posiadłości rodziców aktorki. Mężczyzna użył wówczas broni.

Jakiś czas później doszło do nieoczekiwanego pojednania pomiędzy mężem artystki i jej ojcem, który został nawet przez niego zaproszony na chrzciny syna. Po dwóch latach od publikacji pamiętnych nagrań z incydentu w Busku-Zdroju, relacja Joanny Opozdy i jej rodzica, tylko się zaognia.

Człowiek ten, który niestety jest moim biologicznym ojcem, wielokrotnie pokazał w moim życiu swoją "odpowiedzialność" w stosunku do mnie czy mojej mamy. Całość spina użycie przez niego broni palnej w głośnym medialnie incydencie. Po licznych wypowiedziach na mój temat tego człowieka zostałam zmuszona do wejścia z nim na drogę prawną celem pohamowania rozpowszechniania informacji między innymi na temat mojego życia. Informacji i opinii, których żaden odpowiedzialny i dojrzały człowiek - ojciec nigdy by nie rozpowszechniał. Stało się jednak inaczej. W związku z tym wygrałam sprawę sądową, która skończyła się w kwietniu 2023 wyrokiem zakazującym temu człowiekowi rozpowszechniania kłamstw na mój temat - informowała ostatnio w mediach społecznościowych aktorka.

Myślicie, że Joanna Opozda jest gotowa na kolejny cios ze strony członka najbliższej rodziny?

Joanna Opozda
Joanna Opozda, fot. KAPiF
Joanna Opozda
Joanna Opozda, fot. KAPiF
Joanna Opozda
Joanna Opozda i Antoni Królikowski, fot. KAPiF

Źródło: shownews.pl